Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: telefon komórkowy

  1. #21
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Wiem jak działa, ale dzięki za wytłumaczenie. Napisałem do nich że korzystam z czegoś takiego. Jeśli odpiszą że nie wolno to zrezygnuję
    Wątpię aby zrozumieli oni i tak będą widzieć to jako dodatkowy wpis adresu IP do twojego konta, kwestia czy BB coś będzie robiła, bo miałem w gildii sytuację gdzie dwóch znajomych z tego samego bloku po 2 latach gry dostali bana za to samo IP, i musieli męczyć się ponad tydzień, aby wytłumaczyć całe zajście, nie tyle śmieszy mnie fakt bana za multi na podstawie tego samego IP, tylko fakt, że po 2 latach BB zareagowało na identyczne IP dwóch kont na tym samym serwerze, więc możliwe że twoja ignorancja rozwiązała moje wątpliwości na temat rzetelności obowiązków BB. Jakbyś jeszcze napisał mi od jakiego czasu używasz photona??

    @BB_Penelopa nadal czekam, aż mi "podlinkujesz" TSO .app bo .exe już dawno znalazłem.

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Jakbyś jeszcze napisał mi od jakiego czasu używasz photona??
    Już prawie 2 lata
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A co z użytkownikami neostrady też za każdym razem mają inne IP.

  4. #24
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Agebu Zobacz posta
    A co z użytkownikami neostrady też za każdym razem mają inne IP.
    To nie jest prawda. Otrzymujesz IP z pewnej puli. (googlnij sobie dokładniej jak chcesz się czegoś na ten temat dowiedzieć).

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Wątpię aby zrozumieli oni i tak będą widzieć to jako dodatkowy wpis adresu IP do twojego konta, kwestia czy BB coś będzie robiła, bo miałem w gildii sytuację gdzie dwóch znajomych z tego samego bloku po 2 latach gry dostali bana za to samo IP, i musieli męczyć się ponad tydzień, aby wytłumaczyć całe zajście, nie tyle śmieszy mnie fakt bana za multi na podstawie tego samego IP, tylko fakt, że po 2 latach BB zareagowało na identyczne IP dwóch kont na tym samym serwerze, więc możliwe że twoja ignorancja rozwiązała moje wątpliwości na temat rzetelności obowiązków BB. Jakbyś jeszcze napisał mi od jakiego czasu używasz photona??

    @BB_Penelopa nadal czekam, aż mi "podlinkujesz" TSO .app bo .exe już dawno znalazłem.
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witaj!

    Uprzejmie informuję, że gra The Settlers Online nie jest dostępna w wersji mobilnej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Wsiadłeś na Penelopę z tą aplikacją jak na łysą kobyłę a przecież wyraźnie napisała że nie jest dostępna wersja mobilna

  6. #26
    Osadnik Awatar Maniak_91
    Dołączył
    17.12.2015
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Gra nie jest dostępna w wersji mobilnej natomiast są przeglądarki na np. Androida które mają wbudowany flash. No nie podam tutaj nazwy, bo nie będę reklamować ale na pewno jest taka przeglądarka na Androida - sama używam na tablecie, co prawda nie jest tak wygodnie jak na PC, ale jest to możliwe.

  7. #27
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Autor wątku skasował konto, wobec tego temat zostanie zamkniety i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.