Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: telefon komórkowy

  1. #1
    CraigUnShallach

    telefon komórkowy

    Witam.

    Za 2 tygodnie kończy mi się kontrakt na telefon komórkowy i zamierzam sobie kupić nowy telefon. Telefonu używam głównie do podstawowych zadań: dzwonienie, SMS'y i słuchanie mp3. Te funkcje ma każdy telefon. Ale teraz potrzebuję telefonu z NOWĄ funkcją: The Settlers Online. Czyli chcę telefonu na którym będą działać Settlersy Online.

    Z niecierpliwością czekam na Wasze propozycje jaki telefon jest najlepszy do Settlersów (pewnie jakiś z szybkim/dobrym internetem, ale ja nie mam pojęcia) - i czy wogóle Settlersy działają na komórce.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    z tego co wiem nie działają

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Bayje
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    wątpie by był jakiś telefon na którym działała by gra... Sama mam np w domu tablet i gra ani drgnie :P

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na każdym z wyższej pułki na androidzie. Najlepiej zainstalować przeglądarkę puffin browser pro, sam grałem na różnych telefonach chociaż głównie to do rzucania koszy czy tym podobnym, przygód na telefonie nie polecam robić.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na telefonie faktycznie ciężko grać, ale do wysłania odkrywców nadaje się idealnie- oczywiście opcja tak jak pisze Agebu android z puffinem.

  6. #6
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    oczywiście opcja tak jak pisze Agebu android z puffinem.
    Albo iPhone

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja dołożę trze grosze - jeśli wielkość nie będzie dla Ciebie przeszkodą, to najlepiej coś z dedykowanym rysikiem - seria galaxy note, albo bardziej budżetowo asus fonepad .

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Bardzozly
    Dołączył
    04.03.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Kolonia
    le to juz bym wolał netbooka ;D sam nie wiem czemu ale jakos nie wyobrażam sobie np. wrzucania koszy itp tylko co to pisanie z graczami bo to sie dalo normalnie robic z tego co pamietam

  9. #9
    CraigUnShallach
    dzięki za opinie

    głównie będę go używał oczywiście do wysyłania odkrywców/geologów i wystawiania ofert na rynku no i może niekiedy do dawania koszy.
    czyli po prostu potrzebuję telefonu z androidem - swój aktualny telefon mam z Windowsem i to pewnie dlatego nie chciały mi settlersy chodzić na nim.

    dzienx i pozdro

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    a jak mam tel. z systemem Windows, to jest możliwość odpalenia TSO?

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.