Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: telefon komórkowy

  1. #11
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    nie ma znaczenia jaki system na telefonie, tylko czy przeglądarka obsługuje flash, np. puffin, czy delphin.
    od razu mówię, że gra przez telefon jest mega siermiężna i szybko wkurza. Można wysłać specjalistów, sprawdzić pocztę, napisać coś na czacie, ale przygody idą beznadziejnie, a bloki z telefonu wykonuje tylko chuck norris.
    jest ok, jak na szybko potrzebujesz zrobić zg, ale gra odpada.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    bloki z telefonu wykonuje tylko chuck norris.

    Chuck Norris i Polkjmn dla ścisłości Samsung galaxy s2, photon browser wersja free. Bloki w cr wychodzą zawsze, nie polecam jedynie tych mocno na styk, ale reszta naprawdę działa
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  3. #13
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    czapki z głów i pokłony Polkjmn
    jak "gram" na telefonie, to tylko mruczenie przekleństw pod nosem mi dobrze wychodzi ;/

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    no właśnie ma znaczenie, bo na Windowsa nie ma tych przeglądarek co podałaś.

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Uprzejmie informuję, że gra The Settlers Online nie jest dostępna w wersji mobilnej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #16
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witaj!

    Uprzejmie informuję, że gra The Settlers Online nie jest dostępna w wersji mobilnej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Pierwszy raz słyszę, proszę podać mi linka do .app .


    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    ... photon browser wersja free. ...
    Nie boisz się bana czy wysłałeś te amerykańskie IP do supportu?
    Ostatnio edytowane przez Idho ; 23.03.2016 o 19:15

  7. #17
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    czapki z głów i pokłony Polkjmn
    jak "gram" na telefonie, to tylko mruczenie przekleństw pod nosem mi dobrze wychodzi ;/
    U mnie podobnie, telefonu używam do wysyłania odkrywców czy geologów, nic więcej.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Pierwszy raz słyszę, proszę podać mi linka do .app .

    Nie boisz się bana czy wysłałeś te amerykańskie IP do supportu?
    No kiedyś do nich pisałem i nikt problemu nie widział Na marginesie punkt 21. regulaminu zezwala na granie z telefonu
    Ostatnio edytowane przez Polkjmn ; 24.03.2016 o 15:54
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  9. #19
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    No kiedyś do nich pisałem i nikt problemu nie widział Na marginesie punkt 21. regulaminu zezwala na granie z telefonu
    Niewiedza jest błogosławieństwem, z tego wynika że BB albo ma gdzieś sprawdzanie IP albo mało osób korzysta z tego. Zasada działania przeglądarki photon polega na tym, że w trybie flash łączysz się z "komputerem stacjonarnym, który odwala robotę, za twój telefon i tylko i wyłącznie oglądasz i przekazujesz ze swojego telefonu co ma ten komputer zrobić " (napisałem to w taki sposób, abyś zrozumiał), i chodziło mi o to czy czy przypadkiem pewnego dnia BB nie zbanuje wszystkich użytkowników photon'a za multi tylko dlatego, że pula IP jest ograniczona, ale widzę że BB ma to gdzieś ;-) więc nie ma co się przejmować ;-)

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Niewiedza jest błogosławieństwem, z tego wynika że BB albo ma gdzieś sprawdzanie IP albo mało osób korzysta z tego. Zasada działania przeglądarki photon polega na tym, że w trybie flash łączysz się z "komputerem stacjonarnym, który odwala robotę, za twój telefon i tylko i wyłącznie oglądasz i przekazujesz ze swojego telefonu co ma ten komputer zrobić " (napisałem to w taki sposób, abyś zrozumiał), i chodziło mi o to czy czy przypadkiem pewnego dnia BB nie zbanuje wszystkich użytkowników photon'a za multi tylko dlatego, że pula IP jest ograniczona, ale widzę że BB ma to gdzieś ;-) więc nie ma co się przejmować ;-)
    Wiem jak działa, ale dzięki za wytłumaczenie. Napisałem do nich że korzystam z czegoś takiego. Jeśli odpiszą że nie wolno to zrezygnuję
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.