Zobacz wyniki ankiety: Czy cchesz aby usunięto broń z dropów?

Głosujących
168. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    31 18.45%
  • Nie

    127 75.60%
  • Obojętnie

    10 5.95%
Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: ANKIETA: Usunięcie broni z dropów

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Złota Góra
    a co do oplacalnosci dropa....to gracze ustalaja cene na rynku i to gracze sa odpowiedzialni za oplacalnosc dropa ( zwlaszcza spekulanci)

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    Czyli chcecie aby BB wprowadzalo zmiany w grze... bez wprowadzania zmian w grze?
    I jak tu traktowac takie cebulaki powaznie
    Chcemy zmian, ale ida one w przeciwnym kierunku do oczekiwan graczy - o czym swiadczy chociazby wynik ankiety. Kim trzeba byc by tego nie rozumiec? Nie napisze bo nie uzywam takiego slownictwa.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wasze oczekiwania to wiecej, latwiej, taniej i szybciej. Najchetniej to byscie dostali wszystko na zlotej tacy, tak aby jak najszybciej osiagnac 50 lvl i ponarzekac jak to gra jest nudna. Jak tylko pojawi sie zmiana, ktora utrudnia gre to zaczyna sie lament (najlepszy przyklad to ostatni, trudniejszy event).

    Cale szczescie BB ma te ankiete w takim samym glebokim powazaniu jak ja ;D

  4. #14
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Propozycja osunięcia broni z droopów pojawiała się na forach kilku wersji językowych (w tym polskiej).
    2. Przedstawiona wersja jest tylko testową, ostateczne wyliczenia co do kosztów mogą się zmienić, również slooty które zostały "zabrane" mogą zostać zastąpione innymi surowcami np takimi które są używane do produkcji broni.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat
    ech to pewnie ta sama osoba napisama do wszechniemocnego bb zeby usunal bron z dropow ktora prosila o czerwone drzewka za klejki
    mam tylko nadzieje ze jej nie znam....

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zakrencony jak cos wiesz to pisz a nie symuluj ze cos wiesz a nie wiesz. Wiesz a gdzie my mamy te WASZE BŁĘDY ZWIĄZANE Z GRĄ.

    Co nas to obchodzi że ktoś kiedyś pomylił się w R są najlepsi. Są najlepsi bo to są nasze SEPARATYSTYCZNE wojska wyszkolone wśród czerwonych lasów naszej wyspy.

  7. #17
    Łamignat_81
    Wprowadziliby PVP skoro chcą na siłę coś zmieniać, albo dodali nowe poziomy/przygody/surowce/nowe jednostki dla +50lvl etc, naprawdę dużo jest możliwości.
    Ale zmiana dropów, obrażeń czy przydatności wszystkich jednostek to jakieś nieporozumienie, chaos i konieczność wyburzenia połowy wyspy. Po to było udoskonalanie budynków, przestawianie i dopieszczanie by gospodarka chodziła jak ta lala by jedną decyzją spuścić do wszystko w niebyt? Sorry, ale według mnie jakieś podstawowe reguły powinny być stałe

  8. #18
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Beznadziejny pomysł, przecież po walkach zabiera się rzeczy przegranych także koszty poniesiony niech wracają w dropie. Jestem na NIE.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ja byłabym za tym, aby np. wprowadzili lvl 50+ i aby móc go wbijać trzeba robić nowe przygody, w którym funkcjonuje ten ich nowy system walki i po klopocie, a robiąc stare przygody dostajemy jak teraz star coinsy - a lvl się nimi nie wbije.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem za pomysłem lvl'i 50+ - to mogłoby ożywić grę. Co do pomysłu usunięcia broni z dropów- nie podoba mi się, ale do momentu wynalezienia alternatywy OPRÓCZ ZAPROPONOWANEJ PRZEZ ZAKRĘCONEGO np. dodatkowa wyspa do zabudowy, bo dochodzę do wniosku, że wyspa, którą mamy jest za mała na taką rewolucję, a jakby się pojawiła druga wyspa, to ogarnianie na "podwójnej" wyspie byłoby o wiele wygodniejsze. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby ona wyglądała tak samo, jak ta podstawowa, ale by mogła zawierać inne surki lub te same, oprócz złóż rudy miedzi, a zastąpieniem ich np. złożami rudy żelaza.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.