Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Brak BRONI w dropach.

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tylko na 50 lvl co można jeszcze ugrać?

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kto biadolil, ze jest za latwo ten biadolil, tylko glupiec utrudnia sobie zycie nadchodzace zmiany to zenada, lubilem i cenilem ta gre wlasnie za to, ze nie wymagala ode mnie poswiecen czasowych, ze moglem sobie jak mialem ochote i wolna chwile zrobic przygode, albo kupic dropa i cieszyc sie nagroda, przyjemna rzecz, bo drop to zawsze niespodzianka jak patrze na miedz i dopal do dziczyzny z byka albo piratow i kosmiczne straty poniesione na ich zdobycie, a ponizej komentarze "tak trzymac BB, dobra robota, robcie swoje" to plakac mi sie chce... parafrazujac stare przyslowie glupi glupiego glupota pogania, a wiekszej glupoty nie widzialem, zeby majac wszystko dazyc do pogorszenia swojego stanu posiadania jednak Polska to dziki kraj ^^

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Prometerion Zobacz posta
    kto biadolil, ze jest za latwo ten biadolil, tylko glupiec utrudnia sobie zycie nadchodzace zmiany to zenada, lubilem i cenilem ta gre wlasnie za to, ze nie wymagala ode mnie poswiecen czasowych, ze moglem sobie jak mialem ochote i wolna chwile zrobic przygode, albo kupic dropa i cieszyc sie nagroda, przyjemna rzecz, bo drop to zawsze niespodzianka jak patrze na miedz i dopal do dziczyzny z byka albo piratow i kosmiczne straty poniesione na ich zdobycie, a ponizej komentarze "tak trzymac BB, dobra robota, robcie swoje" to plakac mi sie chce... parafrazujac stare przyslowie glupi glupiego glupota pogania, a wiekszej glupoty nie widzialem, zeby majac wszystko dazyc do pogorszenia swojego stanu posiadania jednak Polska to dziki kraj ^^
    a ja to nazywam brakiem wyobraźni

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja tam jestem za zmianami. Albo wykrzaczą tą grę albo dadzą jej 2gą młodość a do gry może wróci paru starych znajomych.
    Najlepiej jakby zresetowali wyspy, zasoby zamienili na klejki i dali wszystkim "równy start" OD POCZĄTKU.

    ... a kto nie pamięta jak to było na początku niech się nie odzywa :P

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez FourFingersWoo Zobacz posta
    Najlepiej jakby zresetowali wyspy, zasoby zamienili na klejki i dali wszystkim "równy start" OD POCZĄTKU.
    Oczywiscie, wszak nic tak nie zacheca graczy do gry jak rozwalenie tego co budowali przez ostatnie pare lat.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    O tak. Napisałeś to sarkastycznie ale mi się ten pomysł podoba:-) Już raz burzyłam sobie wyspę, bo mi się stara znudziła. Chętnie zaczęłabym od początku na równi z innymi graczami:-) Na 50 zrobienie wyspy od zera to też niezbyt duże wyzwanie. Mogli by chociaż nowy serwer założyć:-) I z tego co wiem to na naszym serwie więcej 50 lvl burzyło wyspy, więc to nie tylko ja tak mam...

  7. #47
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez FourFingersWoo Zobacz posta
    Ja tam jestem za zmianami. Albo wykrzaczą tą grę albo dadzą jej 2gą młodość a do gry może wróci paru starych znajomych.
    Najlepiej jakby zresetowali wyspy, zasoby zamienili na klejki i dali wszystkim "równy start" OD POCZĄTKU.

    ... a kto nie pamięta jak to było na początku niech się nie odzywa :P
    Hmm, tak mniej więcej zrobili w herosach, nawet monet trochę dostałem, ale "pieczęci" , tutaj kleju zero, ...ci co wiedzą o czym pisze , to wiedzą że tamta gra praktycznie padła...

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.