Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Brak BRONI w dropach.

  1. #21
    Początkujący Osadnik Awatar SzymekN
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Broń gnijąca w magazynach typu armaty , kusze, miecze damasceńskie , niewykorzystane budowle mistrzowskie ?
    A w PvP się będziemy tłuc rekrutami ? Każdy wystawi do ataku drogie wojsko ,żeby wygrać , oczywiście sporo tego wojska pójdzie do piachu, więc i stany magazynowe się uszczuplą . PvP załatwia temat , nie ma sensu wywracać całej gry do góry nogami.

  2. #22
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez SzymekN Zobacz posta
    A w PvP się będziemy tłuc rekrutami ?
    jesli nie wejda te zmiany proponowane teraz na testowym, to logika podpowiada, ze tak.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez laaf Zobacz posta
    kiedys nie bylo premium, ludzi bylo mniej ktorzy by pomagali bo sami dazyli do 50 lvl...grze trzeba bylo poswiecic sporo czasu i tyle...a teraz "nowi" gracze przychodza i chca dojsc do 50 lvl najlepiej w tydzien i zeby kazdy pomagal...
    Dalbym internetowe piwo ale sie nie da ;(

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Widać gra evoluuje, tyle że chyba w złym kierunku... być może to zapowiedź kolejnych zmian w grze, może niewyczerpalnych kopalń żelaza czy nawet węgla ?

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja tam w PeFałPe nie mam zamiaru brać udziału. Te wasze SEPARATYSTYCZNE zapędy na moje wojsko. A fe...

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Czarek39 Zobacz posta
    Dobrze Wam mówić, bo macie wysokie levele, a ja dopiero zaczynam i ciekawy jestem skąd wezmę te tysiące mieczy damasceńskich, czy armat. Już ceny na handlu są astronomiczne, a co dopiero będzie po wprowadzeniu zmian.
    ale po co zaczynać od damasceńskich i armat? może najpierw pokombinuj z ochotnikami i wybornymi łucznikami a później z kusznikami którzy chyba zyskali najwięcej. Do 50 levelu spokojnie da się dojść na wikingach którzy zapowiadają się na jeszcze łatwiejszych niż dotychczas

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Rezultat będzie taki, że po kilu przygodach padnie zdolność odtwarzania armii i nie będzie się po co logować.
    Jakie inne gry polecacie?

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar SzymekN
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Do 50 levelu spokojnie da się dojść na wikingach którzy zapowiadają się na jeszcze łatwiejszych niż dotychczas"
    Ta a Wikingowie to tania przygoda i odkrywcy ją przynoszą częściej niż Dzieci Sawanny i Zakazane eksperymenty
    Teraz kosztuje ponad 3 k monet , a jak się okaże ,że jest najłatwiejsza do zrobienia to dopiero podrożeje.
    Niskie levele będą miały przerąbane po wprowadzeniu zmian . Może kiedyś nie było premium , było mniej premii , mapki kosztowały nawet 7 monet i nie dało ich się produkować , ale jak ktoś zacznie grać po wprowadzeniu zmian w takiej postaci jak są na testowym, będzie miał dużo trudniej .
    Nie mówię o obecnym czasie, teraz można expić i budować gospodarkę łatwo i szybko , lepiej nigdy nie było .

  9. #29
    Osadnik Awatar Gordon555
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To prawdziwa nowość i zwrot o 180 stopni. Do tej pory zmiany ułatwiały grę czyniąc ją przyjemniejszą, tańszą i szybszą.
    Mam na myśli m.in.: chatki łowców, produkcje mapek, premii x3, nowe silosy, niewyczerpane kop miedzi, majora, msw itp.
    Teraz gra stanie się bardziej wymagająca. Pytanie czy nie za bardzo...

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak broni w dropach nie jest najgorszym pomysłem. Problem w tym aby te dropy dawały możliwość wyprodukowania takiej broni. Jeżeli przygoda wymaga kusz czy damascenów powinny wypadać z niej odpowiednie surowce do ich wyprodukowania w ilości przynajmniej zadowalającej. A co po tym, że w przygodzie straci się 200 elitarnych jak z 300-500 tytanu ledwo co się to odbuduje?

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.