Strona 9 z 24 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 233

Wątek: Nowy syetem walki

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    robilem na testowym blok ( AZYL bandytow )i wyszedl : skrucony czas bloku i wieksze straty przy bossach.Robcie przygody na testowym i piszcie na forum a nie do jasnej ciasnej odwrotnie i narzekanie lawina .MONOTONNIA OBECNNEGO SYSTEMU W PRZYGODACH STALA SIE PATOLOGIA I WLASNIE DLATEGO POTRZEBNE SA ZMIANY

  2. #82
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    MONOTONNIA OBECNNEGO SYSTEMU W PRZYGODACH STALA SIE PATOLOGIA I WLASNIE DLATEGO POTRZEBNE SA ZMIANY
    i co się wydzierasz z rana? Chcesz czegoś pozbawionego monotonii to pograj w jakiś FPS
    A tutaj to chyba nie monotonia a wypracowane przez graczy metody dzięki którym gra się jakoś ''turla'' do przodu. Tym przed 50 levelem z expem a tym na 50 z zasobami i środkami na różne zakupu, w sklepie czy handlu. Więc jak jest pomysł jak coś zmieniać by nie było ''monotonne'' dla tych co trzepią krawca co najmniej 7 razy w tygodniu a w magazynach maja milion mieczy - to czemu nie, ale po co stawiać coś na głowie dla całej reszty?

  3. #83
    Początkujący Osadnik Awatar vGreg_78
    Dołączył
    12.11.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wg mnie to bloki były urozmaiceniem systemu walki. A po nowemu: będę bił kolejne obozy, monotonie zbierając wojsko. Nuda!

  4. #84
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Tak naprawdę nie wiemy, zrozum, że to początkowa faza. Zauważ że nie tylko drop bierzesz pod uwagę ale i gwiezdne monety, a są na niektórych przygodach dość duże zmiany. Na Wikingach może to ~400 doświadczenia więcej procentowo to mało, ale przykładowo na wyspie piratów zmiana wynosi ~42% więcej doświadczenia.
    Ciekawe jak to wygląda na innych przygodach.
    W piratach PD jest prawie żadne, 42% od prawie niczego to nadal prawie nic.

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    A niech wprowadzaja taka nowowsc jak dla mnie jest plus ceny przedmiotow na allegro pojda w gore LOL . I szybciej sie zwroci kasa tym co wsadzili w ta gre

  6. #86
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    W piratach PD jest prawie żadne, 42% od prawie niczego to nadal prawie nic.
    zapomniał wół, kiedy cielęciem był

    Może przypomnij sobie ile punktów doświadczenia masz za jaki poziom, nowi gracze nie powinni narzekać.

    Inna sprawa zapewne nie byłeś na testowym i nie zrobiłeś żadnej przygody, a jedyny feedback to płacz i narzekanie. Jakie to przykre i typowe.

  7. #87
    Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Złota Góra
    do WSZYSTKICH tych co lamentuja i pisza ze skoncza gre....TO KONCZCIE , nikt nie bedzie po WAS plakal i lamentowania nie bedzie co kazda zmiane jaka probuje wprowadzic BB p.s nie twierdze ze zawsze sa dobre...

  8. #88
    Początkujący Osadnik Awatar SzymekN
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widzę ,że zawiązało się tutaj kółeczko wzajemnej adoracji najbogatszych settlesowiczów popierających zmiany z serwera testowego.
    Moje uwagi na temat zmian i komentarzy innych graczy:
    - System walki wywraca do góry nogami nie tylko gospodarkę , ale i cała grę , jest niesprawiedliwy dla poszczególnych leveli , ciekawe ile teraz ktoś będzie czasu potrzebował na dojście do 50 lvl , na pewno kilkukrotnie więcej niż przy obecnych rozwiązaniach .
    - Usunięcie możliwości blokowania jest ok , bloki w grze są pewnego rodzaju bugiem i BB od zawsze ma prawo coś z tym zrobić , będzie bolało, będzie się traciło więcej wojska , ale trudno jakoś się przeżyje .
    - Usunięcie broni z dropów to kpina, nie każdy chomikuje wszystko w magazynach i ma po milion sztuk jakiejś broni , nie wszyscy robią kilka przygód dziennie . Chodzi mi o to ,że jak ktoś ma 50 lvl to prawie 2 lat to nie znaczy ,że jest nie wiadomo jak bogaty . Przez ten okres emerytury , sporo graczy ma takie okresy zrywu , eventy, wprowadzenie jakichś nowości (np, fasolki) , ale często robią proste przygody typu zdrajcy, banici, łupieżcy grobowców , a nie 2 razy dziennie CR czy Byka.
    -Co do komentarzy ,że nie było co robić z bronią typu armaty, damasceny , kusze , odpowiem tak ,że wprowadzenie PvP by wszystko załatwiło , wiadomo ,ze jak doszło by do bitew miedzy graczami wystawiało by się najlepsze i najdroższe wojsko , a idiotycznym pomysłem jest tracenie tegoż wojska na choćby "Bagiennej wiedźmie " za cenę odrobiny gwiezdnych monet z nędzną ilością surowców i bez broni .
    - Robienie mniejszej ilości przygód odciąży serwery ? - A kiedy te serwery chodziły idealnie ? Każdy kto już trochę gra w TSO, wie ,że przy wprowadzaniu jakichś nowości, albo nawet po zwykłej przerwie konserwacyjne dzieją się tu cuda i dziwy , bugi są elementem tej gry i tyle A serwery to się odciążą dopiero jak jakaś lepsze ekipa się weźmie za ta grę lub kiedy połowę serwera wywalą lub sami sobie pozamykamy konta .
    - Robienie mniejszej ilości przygód dodatkowo skutkuje tym ,że mniej ludzi będzie na w danym czasie grało, wystawiało oferty na handlu, mniej ludzi do popisania na czacie , jak ktoś będzie robił przygodę raz na kilka dni , to normalne ,że wejdzie , puści parę ataków, wstawi co trzeba w koszary i sobie pójdzie . Czat jest jest nieodłączną częścią tej gry ( i chyba najlepszą ) , TSO to według mnie już pewien portal społecznościowy , szkoda by było pożegnać się z wieloma znajomymi, bo gra zrobi się beznadziejnie nudna .
    Podsumowując jestem przeciwko takim zmianom w tso , jest mnóstwo możliwości na podniesienie tej gry z kolan (choćby PvP) , ale BB chce ją położyć na łopatki . Przy okazji odwiedziłem testowy i robiłem przygodę , wiem jak to wygląda i nie sugerowałem się wypowiedziami jak to tutaj ich nazywają maruderów i krzykaczy , jest do bani i tyle.

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.08.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Dopiero zaczynam, ale dużo poczytałem na forum. Wydaje mi się, że tu chodzi o kasę. Nowi gracze nie będą mogli tak szybko wbijać leveli, więc żeby dojść do 50, będą musieli kupować klejnoty.

  10. #90
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    zapomniał wół, kiedy cielęciem był

    Może przypomnij sobie ile punktów doświadczenia masz za jaki poziom, nowi gracze nie powinni narzekać.

    Inna sprawa zapewne nie byłeś na testowym i nie zrobiłeś żadnej przygody, a jedyny feedback to płacz i narzekanie. Jakie to przykre i typowe.
    Jak miałam niskie levele to robiłam mrocznych kapłanów którzy dawali 5975 PD, czyli ponad dwa razy więcej niż za piratów dających 2752 PD. Piraci nigdy nie byli przygodą do nabijania leveli, tylko do zebrania zasobów.

    Byłam na testowym i zrobiłam przygodę, przeczytałam też opis nowego systemu na forum testowego serwera, więc piszę na podstawie wiedzy, a nie plotek. Zdaję sobie sprawę że to jest pierwsza wersja i zostanie zmieniona, dlatego piszę co mi się nie podoba (łudzę się że może jednak ktoś z BB to przeczyta). A że tyle tu narzekania i płaczu to nie ma się co dziwić, BB nie raz pokazał że wprowadza absurdalnie nieopłacalne nowości.

    PS. jestem dziewczyną, na co mój nick jednoznacznie wskazuje
    Ostatnio edytowane przez Piwonia ; 03.09.2014 o 13:01

Strona 9 z 24 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.