Strona 8 z 24 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 233

Wątek: Nowy syetem walki

  1. #71
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    Starzy beda zadowoleni:P

  2. #72
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Robiłem wikingów i to już nie tak łatwo się robią jak w poprzedniej wersji. Wg. mnie Twoja argumentacja jest typu "wprowadzą nowy system to nie będę grał", oczywiście jak nie będziesz chciał się rozwijać nie będziesz robił przygód.
    Robilem dzisiaj wikingow, ustawilem na oko kombinacje ochotnikow (chyba kolo 30) + reszta kusznikow i puscilem na probe na mape na bossa przedostatniego sektora. Major wszystko po drodze wybil bez strat, lekko sie zacial na wczesniejszym boss campie a w walce z tym na ktory puscilem braklo paru ochotnikow zebym wygral bez strat w kusznikach.

    W skrocie: puscilem generala 90% mapy dalej, on szedl i zabijal niczym Dżony Rambo. Chyba nie da sie latwiej robic przygod.

    Sami się nabijaliście że produkcje mieczy ze stali czy żelaza nie opłaca się bo lepiej zrobić kilka razy banitów.
    Ja sie akurat nie nabijalem, przeciwnie, od 2012ego powolutku budowalem sobie produkcje zelaznych i stalowek zakladajac z gory, ze skoro zapowiadali zmiany w systemie walki to nie obejda sie one bez uwalenia rekrutow.

    Będą robione trudniejsze przygody oczywiście dla granitu, rudy tytanu czy bal egzotycznych. I teraz nawet ludzie będą się cieszyć z saletry. Oczywiście przy obecnych cenach drop jest mało atrakcyjny ale z czasem cena pójdzie w górę i ludzie zaczną robić. Dodatkowo jak BB zmieni ostatni slot na coś ciekawszego bo zawsze mnie nurtowały te doładowania do zboża :P Chleb, czy napitek też pójdzie do góry i przykładowo zwiększenie o jedno 0 zaowocuje tym że jednak z tego dropu będziemy zadowoleni . Pamiętajcie jest to faza początkowa.
    Pytanie czy lepiej wyjdziesz na zrobieniu za zblizona cene raz byka czy 8-10x wikingow albo AzZ.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #73
    Lipek
    Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami odnośnie nowego systemu walk. Tłumaczenie moje (nie google translatora) więc z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy. Poprawki mile widziane.

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...783#post162783

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Lipek
    Ładna i pożyteczna robota
    Thx

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    Teraz to najbardziej będzie się opłacało robić łatwe przygody w których i tak nigdy się nie robiło bloków typu wikingowie i okradać bogatych które można najłatwiej nabyć w wiadomy sposób...

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    No i piękna robota.
    Proponuję przestać bić pianę, bo to do niczego nie prowadzi.
    Najważniejszy cytat z tego tekstu:

    Na koniec, rzut okiem na proponowane zmiany, które nie zostały jeszcze wprowadzone:
    Ogólny balans przygód (rozstawienie obozów oraz ich obsada) - czyli będą nowe przygody, może na starych mapach ale ostatecznie będzie to inna przygoda
    Koszt oddziałów Konnicy
    Koszt zużycia Piwa w produkcji jednostek
    Uzyskany łup z przygód (poza wykluczeniem broni) - będzie inaczej granitu, nie koniecznie więcej
    Balans generałów - czyżby koniec MMA?
    Trzeba poczekać na kolejną wersję teraz to nie ma do czego się odnosić jak balans jest nieznany

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To jest degrengolada a nie wprowadzenie nowego systemu walki. To tak jakby w jakiejś grze RPG dodać wszystkim przeciwnikom życie x3 - to byłby nowy system walki ?

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Co ciekawe "nowy" system walk został stworzony po wypełnieniu naszych ankiet. Pytam się jakim cudem, skoro każdy teraz jest niezadowolony? Przemilczę już kwestię tego typu, że przy jego wypełnianiu nie miałem możliwości zaznaczenia, iż bardzo zależy mi na PVP. Widząc hasło "nowy system walk" myślałem o konkretnych zmianach, w zamian po kilku miesiącach od wypełnienia dostajemy zmienione wartości w ich bazie danych dotyczące potrzebnego surowca do produkcji wojska itp. zmiany.

    Szczeże, tak naprawdę wisi mi ta zmiana, bo już dawno te przygody zrobiły się dla mnie nudne. Z tym milszą chęcią nie będę robił tych samych przygód w ten sam sposób by mi się jeszcze mniej opłacały. A jak nie będę miał co robić, to przestanę grać. Ale co tam, BB się tym faktem nie zmartwi. W końcu od roku nie dostali ode mnie ani złotówki, bo od ponad roku nie było żadnej zmiany z ich strony.

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niech jeszcze czołgi wprowadzą, puszczasz takiego na przywódce i zamiata wszystko po drodze aż do ostatniego obozu.

    A tak poważnie bez bloków, bez możliwości przewidywania wyniku walki, przy totalnej loterii tego kto i co ubije to lepiej zacznę grać w w LOTTO. Tam przynajmniej jak trafie to wygram real money a nie doładowanie zboża i granit który jest cenniejszy od złota.

    I jeszcze jedno BB kiedy oddacie pieniądze za las?

  10. #80
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta

    Pytanie czy lepiej wyjdziesz na zrobieniu za zblizona cene raz byka czy 8-10x wikingow albo AzZ.
    Tak naprawdę nie wiemy, zrozum, że to początkowa faza. Zauważ że nie tylko drop bierzesz pod uwagę ale i gwiezdne monety, a są na niektórych przygodach dość duże zmiany. Na Wikingach może to ~400 doświadczenia więcej procentowo to mało, ale przykładowo na wyspie piratów zmiana wynosi ~42% więcej doświadczenia.
    Ciekawe jak to wygląda na innych przygodach.

Strona 8 z 24 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.