Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Menu Gwiazdy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Menu Gwiazdy

    Witam,

    nie mam pojęcia czy ktoś już kiedyś poruszał ten temat, ale ja chciałbym o nim wspomnieć. Otóż od pewnego czasu podczas handlu jest możliwość wyboru ilości np. premii jakimi chcielibyśmy handlować. Moje pytanie brzmi, czy dałoby się zrobić to samo w Menu Gwiazdy... Mam na myśli umożliwienie dowolnego scalania i rozdzielania przede wszystkim premii (ale oczywisćie w zakładce zasoby byłoby to również wskazane). Przykładowo gram już od dosyć dawna, i posiadam wiele premii w slotach po jeden. Jest ich dosyć sporo, więc przeszukanie wszystkich i znalezienie odpowiedniej zajmuje sporo czasu. O wiele łatwiej byłoby gdyby dało się je połączyć w jeden slot (np. tak jak w przypadku tych produkowanych w magazynach prowiantu) po 25, lub w ilościach nieograniczonych, co przysłużyłoby się premiom które można wyprodukować. Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje taka możliwość, może już jest taki projekt.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Było kilka tematów i jak pewnie większość z nas ma wrażenie, że tego nikt z bb nie czyta, a jeśli czyta to w taki sposób jak się czyta np. artykuł w Fakcie To jest gra na zasadzie "wykończyć gracza" i na koniec go "wykluczyć"

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    heh... ale pocieszenie... mam tylko nadzieję, że ostatecznie nie wprowadzą takiej aktualizacji która zniszczy tę grę, jak już wiele innych zostało zniszczonych

  4. #4
    Osadnik Awatar Szakael
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Kolonia
    Mmusieli by chyba abonament wprowadzić, żeby ją zniszczyć :P

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z a p o m n i j gdyż oni w tej grze nie wiedzą że jest MENU GWIAZDY

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wystarczy, że każdy z nas ma taki skromny zestawik śledzi



    i ok. 100k graczy daje 1.800.000 rekordów w bazie zamiast ... 100k - a potem się na targach tłumaczą, że pracują nad poprawą lagów w grze

    pozdr
    p

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ponadto gra jest bardziej interesująca gdy trzeba znajomemu wysyłać codziennie np 10 koszy egzo,
    po co robić robić to jedną ofką ?

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez pablitoe Zobacz posta
    ponadto gra jest bardziej interesująca gdy trzeba znajomemu wysyłać codziennie np 10 koszy egzo,
    po co robić robić to jedną ofką ?
    Próbuję wybadać czy zależy im na optymalizacji bo przecież na graczach na pewno nie

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ehhh... biedni my

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    silu700 ale zamieszanie w ich szeregach teraz wprowadziłeś. Oni za miesiąc nie wyqumają że te talerze to przynieśli odkrywcy a nie sam po 1szt naklikałeś w produkcji

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.