Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Równość i nierówność.

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Równość i nierówność.

    Witam,

    BB_TEROMORT może wyjaśnisz tutaj ludziom jak to jest, bo ja już nie mam siły odpowiadać mailami do tych co mnie bombardują pytaniami.

    Jak to jest że powiedzmy mamy 4 graczy. Niech będzie że każdy zabrał 14 magazynów. Każdy z nich oddał po 8 i tak 2 graczy a po odwołaniu sprawę rozpatrywaną dalej przez suport z racji tego że BYŁA W NICH CHĘĆ I DOBRA WOLA ODDANIA MAGAZYNÓW, a 2 graczy ma bana bo się nie dostosowali i już żadne odwołanie nie przysługuje itp.

    Gdzie te WASZE RÓWNE i FAIR PLAY granie ?
    Pytam się zawczasu bo zaraz dopylicie się do jeszcze nie zbanowanych i jeden będzie dla Was taki cacy a drugi taki tacy owacy i nierówność straszna nastanie. Mimo że ich sytuacja będzie taka sama.

    Aha i ci pobanowani pytają się JAK CIERPLIWI MAJĄ BYĆ ?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cóż u nas na serwerze jest dwóch takich co regularnie kradną. Pisałem do supportu ze 20 razy. Inni też. I bana nie ma.... A mnie za podobną wzięcie 5k monet od oszusta, byle do supportu nie pisać dostałem bana...... Cóż widać 5k monet jest większe od miliona...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    bo to jest tak jak w realnym życiu ciebie za 5k zbanują bo i tak nie generujesz zysku dla gry, a ci co robią wałki na miliony dają zarobić twórcy gry, bo oszukani kupują za klejnoty przedmioty.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak to jest że powiedzmy mamy 4 graczy. Niech będzie że każdy zabrał 14 magazynów. Każdy z nich oddał po 8 i tak 2 graczy a po odwołaniu sprawę rozpatrywaną dalej przez suport z racji tego że BYŁA W NICH CHĘĆ I DOBRA WOLA ODDANIA MAGAZYNÓW, a 2 graczy ma bana bo się nie dostosowali i już żadne odwołanie nie przysługuje itp.

    Gdzie te WASZE RÓWNE i FAIR PLAY granie ?
    A gdzie było ''wasze'' FAIR PLAY granie?

    Sprawa przykra ale czemu tak się stało? 10 razy pisać dosadnie to i tak mało, to może na takim przykładzie?
    Na dworcu na peronie stoi 2 gości, jeden rozczochramy, wkurzony i spocony drugi suchutki i lekko zdziwiony, strzelający na boki szczwanymi oczkami. Bo peron jest pusty!
    Uciekł im pociąg - jeden spóźnił się o parę ''minut'' drugi o pół godziny, bo tak naprawdę w drogę ruszać mu się nie chciało. Gdzie tu sprawiedliwość ?!?!
    Maszynista odjechał planowo według rozkładu - 2 tygodnie po zapowiedzianych głośno zmianach w rozkładzie, ale winny on, dyrektor PKP i minister.
    Tylko nie zamotany podróżny - i ten drugi, szczwany
    Może trzeba było ruszyć tyłek i zapakować się do pociągu o czasie?
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 26.08.2014 o 21:30

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    A gdzie było ''wasze'' FAIR PLAY granie?

    Sprawa przykra ale czemu tak się stało? 10 razy pisać dosadnie to i tak mało, to może na takim przykładzie?
    Na dworcu na peronie stoi 2 gości, jeden rozczochramy, wkurzony i spocony drugi suchutki i lekko zdziwiony, strzelający na boki szczwanymi oczkami. Bo peron jest pusty!
    Uciekł im pociąg - jeden spóźnił się o parę ''minut'' drugi o pół godziny, bo tak naprawdę w drogę ruszać mu się nie chciało. Gdzie tu sprawiedliwość ?!?!
    Maszynista odjechał planowo według rozkładu - 2 tygodnie po zapowiedzianych głośno zmianach w rozkładzie, ale winny on, dyrektor PKP i minister.
    Tylko nie zamotany podróżny - i ten drugi, szczwany
    Może trzeba było ruszyć tyłek i zapakować się do pociągu o czasie?

    Nie zrozumiałeś wg Twojego przykładu żaden nie odjechał. Raczej to ten jeden spóźniony o 30min odjechał tym pociągiem a drugi stoi na peronie mimo że się spóźnił 5 minut. Ot to wynika raczej z wypowiedzi MANOLO.

    A bardziej raczej tak że obaj sie spóźnili po 10min i JEDNEGO maszynista jeszcze zabrał do pociągu ( nie wnikajmy jak ) a drugiego zabrać nie chciał bo się spóźnił. Ja tak to widzę.

    ale różne zagrania BB teraz będzie mieć aby BIZNES SIĘ SPINAŁ.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Petowa - jeden i drugi stoi na peronie, pierwszemu zależało i zależy by jechać dalej, temu drugiemu jakby mniej.
    Bo drugi i magazynów nie zwrócił rozmyślnie i odwoływać się nie ma zamiaru (jak to prosić, przyznać się do błędu?! NIGDY, już lepiej poszukać nowej gry) a więc ma na to ''wywalone'' - to tak dosadnie by się na przykładzie rozjaśniło.
    I znowu pretensja - bo nie dość że za wolno odwołania rozpatrują, to jeszcze ogólnej amnestii nie zrobili! Bezczelni, nie grają z graczami fair play
    a przecież tylko pomyśleć i ruszyć tyłek o czasie wystarczyło - jechali by z innymi graczami nabijając levele albo magazyny dropami, teraz trzeba poczekać na nowe połączenie
    Tylko do kogo pretensje, najbardziej chyba do siebie jednak?

    aha, żeby nie grac w ping-ponga, ja zakładam że support według jakiś racjonalnych kryteriów decyduje jakie sprawy mają się toczyć dalej a jakie na tą chwilę, albo w ogóle są już przesądzone.
    Słusznie i niesłusznie poszkodowani (były pomyłki ponoć w naliczaniu magazynów) mogą mieć swoje zdanie na temat jego pracy w TEJ sprawie.
    Tylko przypomnienie - bany nie poszły za wybranie magazynów,bo wybrała je kupa ludzi - a za niezwrócenie ich w ilości i we wskazanym terminie. I jest różnica między tym co nie oddał ze względu na urlop czy inne sprawy, a tym który miał te wezwania w tylnej stronie a teraz jest niesprawiedliwie (we własnym przekonaniu) potraktowany przez BB
    Nie grał FAIR PLAY i nie wiem czy powinien tego wymagać tak szybko i głośno od innych. Niech tego przykładowego gracza odbanują, ale wcześniej przyda się długa chwila zastanowienia co się wcześniej stało
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 26.08.2014 o 22:46

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Monolo nie pyta o bany, dlaczego ktoś dostał, tylko dlaczego jedni maja bana na stałe a drudzy mają rozpatrywaną sprawę.
    Już nie dodajcie sobie innego kontekstu.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie rozumiesz dalej KAŻDY Z NICH ZWRÓCIŁ tyle samo ale za mało. % wyszło to samo a AUTOMAT piszacy maile jednego potraktował ulgowo a drugiego z BUTA. Jako szefowa gildii też mam jakieś maile od ludzi zbanowanych i screeny z logowaniem i tak :

    1. gosc zwrocil z 10 magazynów 8 i ma bana i koniec ZERO ODWOŁANIA ( więc tylko 1 mu brakło )
    2. dziewczyna zwróciła 3 z 14 i ma sprawę do dalszego rozpatrzenia
    3. kolega z 12 odebranych zwrócił 11 - czyli OK i MA BANA - i on to jest w czarnej d dopiero...

    To jest traktowanie przez BB

    moim zdaniem jak chcą się bawić w inne instancje to dopiero od jakiegoś procenta np 80% oddanch możemy dalej rozmawiać, a tutaj widać że nieważne co i jak bo jakieś automaty chyba te maile piszą.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zauwazyliscie ze zadem z adminów wam nie odpisuje ?? oni maja nas gleboko w dupie tak jak suport raczej trzeba się chyba pogodzić z tym faktem , że nie zobacyzmy naszych kont po mimo ze wlozylismy w to realne pieniądze.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Nom suport ma graczy gdzies i to wiadomo od pra starych czasow napisalem kilka dni temu do suportu ze mam problem z gra i wina lezy po ich stronie i zero odzewu.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.