Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Równość i nierówność.

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    A ten nowy BB co jest za xaara porazka , koles minol sie z powolaniem zero informacji co sie dzieje na testowym.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Petowa, a nie przyszlo Ci na mysl, ze np osoby ktore wykorzystaly bug sa sprawdzane rowniez pod wzgledem innych wykroczen? Jesli ktos zachowal sie nieuczciwie w sprawie magazynow (wzial wiecej niz powinien i na dodatek nie chcial wszystkich oddac) to pewnie sprawdzaja czy nie robil innych przekretow - historie handlu (czy nie byl regularnie pushowany surowcami przez inne konta, czy nie dostal na handlu np 100k monet za rybke [domyslnie od handlarzy z serwisow aukcyjych]) oraz czy wykroczenie nie nastapilo na innym koncie z tego samego ip (czy nie mial multi) i pare innych rzeczy.

    Mysle, ze tu moze tkwic odpowiedz na pytanie, dlaczego gracze sa traktowani jak to okreslilas "nierowno".

    Sposob rozpatrywania kont przez support z oczywistych wzgledow, raczej nie zostanie nigdy udostepniony publicznie, ani przez naszego Termometra ani zadnego na zagranicznych forach.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Fajnie, czyli według Ciebie browar, niektórym ludziom można odwiesić zakaz, bo część oddali, a innym którzy także część oddali, nie można? I to ze względu takiego, że niby coś tam jeszcze sprawdzają? A najważniejsze jest to, że nie raczą o tym poinformować odpowiednich użytkowników. Jak dla mnie to jest nierówne traktowanie i nie informowanie graczy co się w ich sprawie dzieje.
    Jeżeli naprawdę są takie sytuacje, że ktoś oddał 8 magazynów a 3 nie dał rady i mu karę zawiesili, a ktoś inny zrobił to samo i dalej ma bana, to nie jestem w stanie powiedzieć nic nowego oprócz tego, że to stare dobre BB znów w formie.
    A jeżeli dodać do tego jeszcze milczący support i Teromorta, który tą część forum chyba olał, bo tak jest wygodnie, to jestem pełen uznania dla BB.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgadzam się z Krisem, także jestem pełen uznania dla BB za to jak traktuje oszustów.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.