Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 112

Wątek: Ile jeszcze ?

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    a wychodząc z założenia że dyskusja z kimkolwiek spełza na niczym to już nie mam siły debatować

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ile jeszcze? a wiesz jaka jest najwieksza liczba na swiecie? w chooy tyle jeszcze ja rok temu zglosilem problem z utrata 4 wolnych kratek w wolnej przestrzeni do dzis mi nic nie wyjasniono, a najlepsze ze po skardze byla cisza przez poltora miecha i dopiero jak zbluzgalem doslownie w poscie ich zachowanie to mi odpisali przy tym reprymendujac ze nie beda zwazac na kolejne obrazliwe posty do tego po tym czasie chcieli skrinow przed zniknieciem kratek i po ich zniknieciu jakbym codziennie robil skrina wioski bo czemu nie? a teraz do wszystkich ktorzy bronia BB za historie z magazynami- w ich gestii leza takie rzeczy i jesli na testowym byly zglaszane te bledy a oni wprowadzili je do rzeczywistej rozgrywki nikt poza BB nie powinien ponosic odpowiedzialnosci za ich glupote, logicznie rzecz ujmujac skoro bledy z multimagazynem byly zglaszane na tescie i wiedzieli ze istnieje taki blad a oni swiadomie wprowadzili je do rzeczywistej gry dali tym samym przyzwolenie na ich zbieranie graczom kazdy sad mi przyzna racje

  3. #13
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Nie przyzna...
    Jak poczytasz regulamin ktory akceptowales to sie dowiesz dlaczego bb jest kryte...

  4. #14
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Prometerion Zobacz posta
    kazdy sad mi przyzna racje
    HA HA HA żebyś się nie zdziwił - polskie sądy różne głupoty ogłaszają. Jeszcze może się okazać, że to Ty masz zapłacić karę BB,

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Prometerion Zobacz posta
    ile jeszcze? a wiesz jaka jest najwieksza liczba na swiecie? w chooy tyle jeszcze ja rok temu zglosilem problem z utrata 4 wolnych kratek w wolnej przestrzeni do dzis mi nic nie wyjasniono, a najlepsze ze po skardze byla cisza przez poltora miecha i dopiero jak zbluzgalem doslownie w poscie ich zachowanie to mi odpisali przy tym reprymendujac ze nie beda zwazac na kolejne obrazliwe posty do tego po tym czasie chcieli skrinow przed zniknieciem kratek i po ich zniknieciu jakbym codziennie robil skrina wioski bo czemu nie? a teraz do wszystkich ktorzy bronia BB za historie z magazynami- w ich gestii leza takie rzeczy i jesli na testowym byly zglaszane te bledy a oni wprowadzili je do rzeczywistej rozgrywki nikt poza BB nie powinien ponosic odpowiedzialnosci za ich glupote, logicznie rzecz ujmujac skoro bledy z multimagazynem byly zglaszane na tescie i wiedzieli ze istnieje taki blad a oni swiadomie wprowadzili je do rzeczywistej gry dali tym samym przyzwolenie na ich zbieranie graczom kazdy sad mi przyzna racje
    No to czekamy na opis sprawy i dowód wygranej pieprzenia o sądach Ci u nas dostatek, tylko coś na gadaniu sie konczy.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jejku scorpix mam nadzieje ze w nadchodzacym roku szkolnym zaczniecie juz cwiczyc "czytanie ze zrozumieniem"

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tja, bo ściane tekstu gdzie brak przecinków czyta sie bardzo przyjemnie, moze jejku za rok do przecinków dojdziecie A to co Ci sie wydaje a jak jest to już inna kwestia

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czyli nie odblokują nam kont.... wiadomo co w naszej sprawie będzie ktoś już cos pisał ktoś się dowiedział?!

  9. #19
    deagostini85
    Ci którzy dostali w odp. "...decyzja jest ostateczna i nie podlega odwołaniu..." Mogą iść na odwyk
    A tak na serio to oznacza perma

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to ile oni zbanowani już są 22 dni czy jakoś tak

Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.