Zamknięty wątek
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 112

Wątek: Ile jeszcze ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar FumaPL
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Ile jeszcze ?

    Od 6tego sierpnia od supportu Exploitowego wiem tylko tyle, że idę do dalszej rozprawy.

    Na tę informację czekałem do 15tego. Od 15tego mam cierpliwie czekać co dalej.

    Szkoda że nikt tylko nie napisał ILE TEJ CIERPLIWOŚCI MAMY MIEĆ.

    Zaznaczam, że oddałem część magazynów, większą część a pozostałe są na mapie. Wiem nic mnie nie usprawiedliwia i ok dostałem bana niech będzie. Tylko nie można zgodzić się z takim traktowaniem.

    Co BB od TSO na całym świecie nie wie co teraz ma zrobić ? ILE TAK BĘDZIEMY CZEKAĆ. Domyślam się że temat dotyczy również osób które zwróciły co miały zwrócić a i tak maja bana.

  2. #2
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Trzeba było oddać te magazyny i nie było by teraz płaczu , sam jesteś sobie winny.Zostawiłeś część na wyspie licząc ze uda się tobie je zatrzymać a tu taka wtopa ban . Ponosisz teraz konsekwencję swojego czynu i nie miej do nikogo pretensji a jak już ją masz to wyłącznie do samego siebie .

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale tu nie chodzi o kwestię winy czy kary a o podejście supportu i całego BB do graczy.
    Support nie odpowiada, CM milczy tylko modzi kasują niewygodne wypowiedzi.
    Czyste S-F, żyjemy w równoległych światach.
    Tylko ktoś zdaje się zapomniał, że my bez BB możemy żyć, oni bez nas czyli graczy już nie.

  4. #4
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez Scrool Zobacz posta
    Trzeba było oddać te magazyny i nie było by teraz płaczu , sam jesteś sobie winny.Zostawiłeś część na wyspie licząc ze uda się tobie je zatrzymać a tu taka wtopa ban . Ponosisz teraz konsekwencję swojego czynu i nie miej do nikogo pretensji a jak już ją masz to wyłącznie do samego siebie .
    Kończ już tę żałosną śpiewkę i spadaj!

    ----------------

    Autorze wątku, dostać w takiej grze(i z takim supportem, taką firmą) bana, to żadna strata. Wielu i bez tego odeszło z TSO.
    Ostatnio edytowane przez GrzechuGrek ; 22.08.2014 o 11:15

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.12.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    :-)

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    Kończ już tę żałosną śpiewkę i spadaj!

    ----------------

    Autorze wątku, dostać w takiej grze(i z takim supportem, taką firmą) bana, to żadna strata. Wielu i bez tego odeszło z TSO.
    True, pozostali tylko fachowcy od tego jak wyglada praca programisty

  7. #7
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    GrzechuGrek sam sobie spadaj Ja nie mam najmniejszego zamiaru opuszczać gry, jak masz taką ochotę to powodzenia. A co do kontaktu z BB i suportem z mojego doświadczenia daje 10 punktów w skali 10 i nic dodać nic ująć .

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    Kończ już tę żałosną śpiewkę i spadaj!

    ----------------

    Autorze wątku, dostać w takiej grze(i z takim supportem, taką firmą) bana, to żadna strata. Wielu i bez tego odeszło z TSO.
    Skoro tyle banów poszło, to znaczy, że graczy nie brakuje

  9. #9
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Tylko ktoś zdaje się zapomniał, że my bez BB możemy żyć, oni bez nas czyli graczy już nie.
    odnosze wrazenie ze jest zupelnie odwrotnie.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    nie ma co marudzić tylko czekać na odpowiedzi bym nie liczył tylko czekał aż ponownie ruszy bo czekanie na opd. to czekanie jak na gwiazdę z nieba

Zamknięty wątek
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.