Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12
Pokaż wyniki od 111 do 112 z 112

Wątek: Ile jeszcze ?

  1. #111
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Są kryci regulaminem, konta nie są własnością graczy lecz ubi, więc na dobrą sprawę gracze nic nie mogą.
    no niestety teraz nawet gry ze steama, origin, uplay, czy piosenki z itunes nie sa nasza wlasnoscia... Ostatnio slynna sprawa byla jak Bruce Willis chcial przekazac w spadku swoja kolekcje z itunsa i okazalo sie ze to nie nalezy do niego, w sadzie tez przegral.....
    Ostatnio edytowane przez DJPietka ; 30.10.2014 o 20:55
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  2. #112
    kwaczuszka
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ale tu nie chodzi o kwestię winy czy kary a o podejście supportu i całego BB do graczy.
    Support nie odpowiada, CM milczy tylko modzi kasują niewygodne wypowiedzi.
    Czyste S-F, żyjemy w równoległych światach.
    Tylko ktoś zdaje się zapomniał, że my bez BB możemy żyć, oni bez nas czyli graczy już nie.
    Przestań pieprzyć. Kto z tych wszystkich krzykaczy mówiących, jak Ty powyżej odszedł na pohybel BB ? Może Ty odejdziesz jako pierwszy? Zawsze znajdzie się jakiś "RedJul", który będzie sypał cashem za gemy bez różnicy, czy BB zlewa pozostałych graczy, czy też ma ich w dupie.


    Cytat Zamieszczone przez FumaPL Zobacz posta
    Od 6tego sierpnia od supportu Exploitowego wiem tylko tyle, że idę do dalszej rozprawy.

    Na tę informację czekałem do 15tego. Od 15tego mam cierpliwie czekać co dalej.

    Szkoda że nikt tylko nie napisał ILE TEJ CIERPLIWOŚCI MAMY MIEĆ.

    Zaznaczam, że oddałem część magazynów, większą część a pozostałe są na mapie. Wiem nic mnie nie usprawiedliwia i ok dostałem bana niech będzie. Tylko nie można zgodzić się z takim traktowaniem.

    Co BB od TSO na całym świecie nie wie co teraz ma zrobić ? ILE TAK BĘDZIEMY CZEKAĆ. Domyślam się że temat dotyczy również osób które zwróciły co miały zwrócić a i tak maja bana.
    Tobie radzę założyć nowe konto o nazwie PumaPL1 i zacząć grać od nowa.
    Ostatnio edytowane przez kwaczuszka ; 31.10.2014 o 22:55

Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.