Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: The Settlers: Kingdoms of Anteria

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra

    The Settlers: Kingdoms of Anteria

    Witam,

    Mam obawy co do serii TSO w którą teraz gramy ponieważ na GamesCome 2014 zostało zaprezentowane nowe dziecko BB i UBI pt: The Settlers: Kingdoms of Anteria. Bedzie to w pelnym 3D bedzie to rownież gra online w ktorej bedzie PvP mikro handel i z tego co widzialem wiele ciekawych rzeczy.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a powiedzieli kiedy bedzie to pvp czy tak jak tutaj "w planach" ? :d
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Tam ma być odrazu dostepne

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No to doczytaj jeszcze to :

    1.
    Na pokazie twórcy próbowali przekonać nas, że facebookowe mechanizmy mogą sprawdzić się w pudełkowej grze.

    Nie mogą. Dajcie sobie spokój.

    2.
    Czekam. Boję się, że będzie to katastrofa, ale czekam...

    3.
    Osobiście to co zobaczyłem powyżej przypomina mi połączenie The Settlers 7, The Settlers Online oraz ostatniego SimCity i boję się, że Ubisoft i Blue Byte próbowali napchać do tej gry zbyt wiele pomysłów, które chyba nie do końca pasują do tej serii.

    4.
    Niestety, najświeższe informacje dotyczące produkcji nie brzmią zachęcająco...

    5.
    Teraz o wiele gorsze informacje. W grze pojawią się... mikropłatności, które realnie wpłyną na rozwój wioski, takie, jak wydajniejsze gospodarstwa, szybsi mieszkańcy wioski itp... Według nas, jest to wręcz skandal, że Ubisoft, a pośrednio legendarne studio Blue Byte zdecydowało się na tak drastyczną ingerencję w mechanikę rozgrywki.

    6.
    Podobny mechanizm wyciągania pieniędzy, tym razem w "pełnoprawnej" produkcji nie pozostanie przemilczany w recenzji, którą będziecie mogli znaleźć na naszej stronie po premierze najnowszej części Settlerów...

    7.
    Poznajesz fajną dziewczynę, nieźle się wam gada, a potem okazuje się, że słucha disco polo albo chodzi w polarze. Znacie to? No, to właśnie ja i nowa odsłona Settlersów.

    8.
    Nie rozumiem tylko, czemu twórcy stworzyli tylko jedną mapę, na której będzie można grać. Wygląda na dużą - to plus - ale jeśli wszyscy dostaną jedną i tę samą, to już kilka tygodni po premierze gracze z pewnością rozgryzą, jaki jest najlepszy i jedyny słuszny sposób na rozbudowę. Wielka szkoda, że nie zdecydowano się na losowe generowanie. Skoro mógł to zrobić jeden człowiek w Banished, to czemu nie wielki zespół w Kingdoms of Anteria?

    9.
    Gdy zapytałem, czy autorzy nie obawiają się problemów po premierze w stylu SimCity czy Diablo 3, usłyszałem tylko, że mają nadzieję, iż do tego nie dojdzie. A w razie czego ważna jest komunikacja i gracze wszystko wybaczą.

    GRACZE WSZYSTKO WYBACZĄ - zdanie klucz

    Jak tylko na pokazanie zapowiedzi, to niestety jak dla mnie zbyt wiele minusów. Widzę że bez kupowania jakiś ziarenek KAWY to liczą że się nie obejdzie.

    OBECNIE NA NIE !!! i to wielkie NIE

  5. #5
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    No to doczytaj jeszcze to :

    1.
    Na pokazie twórcy próbowali przekonać nas, że facebookowe mechanizmy mogą sprawdzić się w pudełkowej grze.

    Nie mogą. Dajcie sobie spokój.

    2.
    Czekam. Boję się, że będzie to katastrofa, ale czekam...

    3.
    Osobiście to co zobaczyłem powyżej przypomina mi połączenie The Settlers 7, The Settlers Online oraz ostatniego SimCity i boję się, że Ubisoft i Blue Byte próbowali napchać do tej gry zbyt wiele pomysłów, które chyba nie do końca pasują do tej serii.

    4.
    Niestety, najświeższe informacje dotyczące produkcji nie brzmią zachęcająco...

    5.
    Teraz o wiele gorsze informacje. W grze pojawią się... mikropłatności, które realnie wpłyną na rozwój wioski, takie, jak wydajniejsze gospodarstwa, szybsi mieszkańcy wioski itp... Według nas, jest to wręcz skandal, że Ubisoft, a pośrednio legendarne studio Blue Byte zdecydowało się na tak drastyczną ingerencję w mechanikę rozgrywki.

    6.
    Podobny mechanizm wyciągania pieniędzy, tym razem w "pełnoprawnej" produkcji nie pozostanie przemilczany w recenzji, którą będziecie mogli znaleźć na naszej stronie po premierze najnowszej części Settlerów...

    7.
    Poznajesz fajną dziewczynę, nieźle się wam gada, a potem okazuje się, że słucha disco polo albo chodzi w polarze. Znacie to? No, to właśnie ja i nowa odsłona Settlersów.

    8.
    Nie rozumiem tylko, czemu twórcy stworzyli tylko jedną mapę, na której będzie można grać. Wygląda na dużą - to plus - ale jeśli wszyscy dostaną jedną i tę samą, to już kilka tygodni po premierze gracze z pewnością rozgryzą, jaki jest najlepszy i jedyny słuszny sposób na rozbudowę. Wielka szkoda, że nie zdecydowano się na losowe generowanie. Skoro mógł to zrobić jeden człowiek w Banished, to czemu nie wielki zespół w Kingdoms of Anteria?

    9.
    Gdy zapytałem, czy autorzy nie obawiają się problemów po premierze w stylu SimCity czy Diablo 3, usłyszałem tylko, że mają nadzieję, iż do tego nie dojdzie. A w razie czego ważna jest komunikacja i gracze wszystko wybaczą.

    GRACZE WSZYSTKO WYBACZĄ - zdanie klucz

    Jak tylko na pokazanie zapowiedzi, to niestety jak dla mnie zbyt wiele minusów. Widzę że bez kupowania jakiś ziarenek KAWY to liczą że się nie obejdzie.

    OBECNIE NA NIE !!! i to wielkie NIE
    MANOLO_PL --- podpisuje się), ale zapomniałeś o punkcie nr 10) mianowicie jeżeli bb jest tortem a nowi settlersi wisienką to ja pi/erd/ole takie urodziny...

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hmmm...
    Jeszcze nie powstało, jeszcze nie ma a już fachowcy krytykują - jakie to nasze, polskie - tylko skąd ja to znam ?
    Pozdrawiam :-)

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To są wypowiedzi FACHOWCÓW od GIER które zamieściłem. Poczytam ja stronach związanych z grami. Takiego co powiedział ŁAŁ super nie znalazłem.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie wiem czy to Twoje czy innych "znawców teorii gier" ale poraża to krytykanctwo, oni po prostu antycypują :-)
    W dalszym ciągu pozdrawiam
    PS. Nie wchodzę już na takie strony - widocznie nie dorosłem do ich poziomu

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród






    Ostatnio edytowane przez SUBGOKU ; 24.08.2014 o 22:39

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.