Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: The Settlers: Kingdoms of Anteria

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Oczywiście 3,5 cala Już zapomniałem jak to cudo wygląda, ale jak będę w domu to odkurzę Amigę (600 o ile dobrze pamiętam)

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o i widzicie dzieciarnia z BB, UBI i TSO w to trzeba iść STARA WIARA WAM MÓWI

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a kiedy będzie polska wersja

  4. #24
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ale to ma być gra przeglądarkowa
    , czy na PC jako Settlers 8?

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    Ale to ma być gra przeglądarkowa
    , czy na PC jako Settlers 8?
    PC - coś w rodzaju klienta, że masz konto logujesz się do niego i rozwijasz wyspę czy bohaterów. Nwm czy pamiętacie ale kiedyś zrobili ankietę z pytaniami typu:
    - w jakie gry gracie, jaki system walki wam się podoba etc. - i widocznie zaprojektowali tą grę z nadzieją, że spełnią oczekiwania graczy. Osobiście jestem jak najbardziej za tym projektem (bez względu na opinie pseudo-krytyków).

    https://www.youtube.com/watch?v=4olQ...F72A5A918DDCD3

  6. #26
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wchodzę ja na forum The Settlers: Kingdoms of Anteria i kto mnie tam wita?
    Sam BB_Xaar
    Otrzymałem możliwość rozwoju w kierunku, który bardzo mnie interesuje.
    Idziemy Twoim śladem w tym kierunku

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o matko z synem , no to koniec podniecenia czekamy na 2k16 lub 2k17 tam poleci nadzorowac BB_TERMOFOR

  8. #28
    ThePeper
    Jak by co to możecie tam Xaar'a znaleźć
    Skrzętnie ukrywany - ten nowy kierunek jego rozwoju

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez SUBGOKU Zobacz posta
    ciach obrazki
    Ale pamietasz, co podpisales w umowie, jak zaczynales grac w ZAMKNIETA bete?
    Czy moze wypuscili closed beta bez NDA, w co nie do konca mi sie chce wierzyc?...

  10. #30
    Kociątko
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    8.
    Nie rozumiem tylko, czemu twórcy stworzyli tylko jedną mapę, na której będzie można grać. Wygląda na dużą - to plus - ale jeśli wszyscy dostaną jedną i tę samą, to już kilka tygodni po premierze gracze z pewnością rozgryzą, jaki jest najlepszy i jedyny słuszny sposób na rozbudowę. Wielka szkoda, że nie zdecydowano się na losowe generowanie. Skoro mógł to zrobić jeden człowiek w Banished, to czemu nie wielki zespół w Kingdoms of Anteria?

    Dokładnie ^^ Ostatnio testowałam tą właśnie gierkę - jak na produkt jednego programisty, to pod wieloma względami bije na głowę zespoły developerskie o uznanych markach. I to nie tylko ze względu na fajny mechanizm gry, generowanie map "w locie" i małą jak na taką grę wagę plików (około 130MB cała gra, gdzie grafika wcale settkom nie ustępuje), ale też ze względu na to, że np. gracze mogą pisać mod-y do gry, które pozwalają wprowadzać nowe łańcuchy technologiczne, budynki itd... Gra dzięki temu ma o wiele większą grywalność, nie nudzi się, a gracze mają większy wpływ na jej wygląd, funkcje etc.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.