Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 152

Wątek: [Dyskusja] Event: Halloween 2014

  1. #121
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czarnych i jest 90 lub 27 a jak zrobisz z 10 czarnych to kilkaset szt uzbierasz.

    Nasz gildyjny wynik z ostatnich 24h dla 3 osób to :

    - 9x czarni na głowę z wymianami czyli łącznie 27 lotów na każdego
    - z 27 lotow dyn nie było w 8,7,7

    łącznie na 3 osoby 81 lotów dalo 3420 dyń czyli : 42 dynie na loot. Źle nie jest. Jak odbudujemy wojo to ponownie lecimy ale już bez morderstw tak po 4x na głowe styknie.

  2. #122
    michal_2708
    Nie wszyscy mają 50 lvl, geniuszu

  3. #123
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Wystarczy mieć dobrą gildię. Do Czarnych Rycerzy nie potrzeba 50 lvlu. A w gildiach ludzie dzielą się dropem za free, zwłaszcza ze słabszymi. Wystarczy taka gildia, 1 generał i kilku rekrutów/żołnierzy/konnych/cokolwiek.

  4. #124
    michal_2708
    Jestem w całkiem porządnej gildii bo się dropem dzielimy. Co do Czarnych Rycerzy - nawet jak idziesz na dropa to ci się w końcu wojo skończy. Poza tym mając lvl 43 jestem w środku stawki więc czasem to ja muszę pociągnąć przygodę. Dla słabszych ode mnie. Dziś zrobiłem Okradać Bogatych i Oblężenie. ZERO dyń. Z ukrytych elementów - ZERO dyń (i tak już od 3 dni). Na rozwalenie golema przy pomocy rudy tytanu mnie nie stać. A smentarze też zaraz wygasną. I co? Jakieś kolejne porady? Bo moim zdaniem ten event jest najsłabszy od 2 lat.

  5. #125
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mój sposób na event to samodzielnie robiona wyspa piratów, z której drop idzie na sprzedaż a z zysków kupuję dropy w Czarnych Rycerzach. Dropy z czarnych też częściowo sprzedaję. Inne przygody omijam szerokim łukiem. Od początku eventu tym sposobem wydałem na przedmioty eventowe 4500 dyń i zbieram na kolejne poświęcając na grę około 3 godzin dziennie. Jak ktoś liczył że w znajdkach na wyspie będą się dynie wysypywać w ilościach hurtowych to nie jest nawet optymstą tylko fantastą. A jak cię nie stać na rozwalanie golema wodą z rudy tytanu to twoja gildia nawet nie sąsiaduje z porządnymi.

  6. #126
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Porady? Nie. Refleksje? Owszem. Masz pecha. Zdarza się.
    U nas z ŁG i Czarnych właściwie ciągle komuś wypadają. Może powiem tak - zrobiłam stosunkowo mało Czarnych Rycerzy, również dzięki miłym ludziom z gildii, zebrałoby się może 12 razy. Dynie nie wpadły może z dwa-trzy razy. Czyli masz zwyczajnego pecha. Deal with it.
    Z Okradać Bogatych to nawet nie kojarzę, żeby dynie miały wpadać. Jeśli miały, no cóż, znowu pech.
    Z ukrytych elementów na mapie ostatnio się poprawiło, wczoraj chyba 4 razy po 2-3 dynie. Ale to jest dodatek, nie ma co wiązać z tym jakichś nadziei.
    Jeśli na rudę tytanu cię nie stać, to już "wina" twojego zadbania o nią przed eventem i/lub małej ilości odkrywców. Tytan nie jest praktycznie do niczego potrzebny i gdy przynoszą odkrywcy albo wpada z przygód, to zalega. O tym, że będzie potrzebny, było mówione na tygodnie przed eventem, więc był czas pozbierać/skupować. To już kwestia indywidualnej strategii.

  7. #127
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez michal_2708 Zobacz posta
    Jestem w całkiem porządnej gildii bo się dropem dzielimy. Co do Czarnych Rycerzy - nawet jak idziesz na dropa to ci się w końcu wojo skończy. Poza tym mając lvl 43 jestem w środku stawki więc czasem to ja muszę pociągnąć przygodę. Dla słabszych ode mnie. Dziś zrobiłem Okradać Bogatych i Oblężenie. ZERO dyń. Z ukrytych elementów - ZERO dyń (i tak już od 3 dni). Na rozwalenie golema przy pomocy rudy tytanu mnie nie stać. A smentarze też zaraz wygasną. I co? Jakieś kolejne porady? Bo moim zdaniem ten event jest najsłabszy od 2 lat.
    Jest najlatwiejszy od 2 lat....
    Wystarczylo przytomnie zebrac zapasy chleba (osadnicy) + napitek + miecze braz + zwykly papier i stalowki -> i pacamy czarnych na potege ;p

  8. #128
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Jest najlatwiejszy od 2 lat....
    Wystarczylo przytomnie zebrac zapasy chleba (osadnicy) + napitek + miecze braz + zwykly papier i stalowki -> i pacamy czarnych na potege ;p
    Najlepszą radą będzie -zacznij grać :-) skoro 2 lata grasz i masz 43 lvl to słabo to wygląda :/

  9. #129
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez KwL1910 Zobacz posta
    Najlepszą radą będzie -zacznij grać :-) skoro 2 lata grasz i masz 43 lvl to słabo to wygląda :/
    Dokładnie tak, jak jest się mało zaangażowany w tą grę, to ciężko o jakiekolwiek wyniki. Grając 2 lata i mieć 43 level, to wynik nie świadczący zbyt dobrze o graczu, a efekt takiego grania jest taki, że ciężko coś ugrać ( zdobyć ) w ewencie, chociażby nie wiem jak prosty był .

  10. #130
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    Dokładnie tak, jak jest się mało zaangażowany w tą grę, to ciężko o jakiekolwiek wyniki. Grając 2 lata i mieć 43 level, to wynik nie świadczący zbyt dobrze o graczu, a efekt takiego grania jest taki, że ciężko coś ugrać ( zdobyć ) w ewencie, chociażby nie wiem jak prosty był .
    Ja sam gram 2 lata, mam 46 lv nie rozumiem tego toku myślenia, nie mam parcia na lv, robię samowystarczalną kolonię na którą będzie miło patrzeć, przygody traktuje jako zabawę robię je raz na jakiś czas
    Powiem tylko tyle, z samych znajdźek + pól + golema + paru przygód ( 2x wyspa i cr) mam już 1 farmę 1 magazyn 2 silosy, ile uzbieram tyle uzbieram nie rozumiem tego przechwalania "ja zdobyłem już 4.5k dyń oddajcie mi pokłony " dla mnie to jest tylko gra nie wiem jak niektórzy uważają

Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.