Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: W co zmieniają się settlersy??

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra

    W co zmieniają się settlersy??

    Nowa "Anteria" - gameplay reveal :P Czy to dalej są settlersy - czy może już hybryda osadników z czymś w rodzaju MMORPG, MOBA

    https://www.youtube.com/watch?v=4olQ...F72A5A918DDCD3

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    o nieeeeeee pomyłka. Ja tego nie chcę

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    o nieeeeeee pomyłka. Ja tego nie chcę
    Haha jasne xD

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    Zaglądaj ktoś do gracza gulu2 że mnie wywalilo. Nie mam neta, pisze z tel. Jakby co to lubiłem w dzielnym. Serwer kolonia

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Zamieniają się w nic ciekawego w 3D. Ale to norma by gracze w kółko wydawali kaskę na nowe karty 3D. Zamiast ulepszać te settlersy onlinowe albo stworzyć takie co by miało skopiowane najlepsze pomysły które występowały przede wszystkim w częściach od 1 do 4, czyli koniecznie w 2D, tak by większość mogła sobie pograć niezależnie od posiadanego sprzętu. A jako dodatkowe opcje gry jako dodatek z dobrymi pomysłami jakie były w kolejnych częściach settlersów. Dobre pomysły powinni kopiować i powielać i łączyć z innymi dobrymi, a nie w kółko na siłę coś nowego wymyślać i liczyć się na poważną krytykę wśród wieloletnich graczy.

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    tak by większość mogła sobie pograć niezależnie od posiadanego sprzętu.
    Taaak a niektórzy maja jeszcze komputery 386 i im tez sie nalezy a wogóle dlaczego on-line w czasie rzeczywistym niektórzy maja stare modemy i korzystaja przez telefon i ich nie stac na stały dostep do internetu. Proponuje aby gra była w formie turowej z mozliwościa jednego ruchu dziennie aby wyrównac szanse dla tych ludzi

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Czy ja przesadziłem? Że ty tak ironiczno-sarkastycznie przesadzasz jeszcze bardziej ?#D 3D lepiej się nadają do gier akcji.

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak troszke przesadziłeś...takie czasy ze wchodzi nowa grafika...tfu tfu zawsze byly takie czasy i zawsze wchodzila nowa. Osobiscie wole np gre Heroes III z grafika taka przedpotopowa jakby na dzisiejsze czasy ale zobacz najnowsza odslone tej samej gry.

    Grafika sie zmienia komputery sie zmieniaja i zmienia sie tez zapotrzebowanie graczy ktorzy sa coraz mlodsi i nie "kumają" jak cos jest płaskie, tak samo jak my nie kumamy Egipskiego "selfie" wyrytego na skale z profilu ( nos jedno oko i kawałek ust ) bo choc mozemy traktowac to jako ciekawostke nikt sobie takiego obrazka nie daje jako zdjecie profilowe

    Mowisz o "wiekszości" i masz 100% racje z tym ze ta własnie wiekszosc kupuje nowy sprzet i nie ma problemow z obróbka grafiki 3D. A co do gier akcji... Klasyczne3 d powoli zaczyna odchodzic w niepamiec ( okulary okulus i inne tego typu gadzety)

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.