Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: brak czatow, problemy z budowlami, brak dostepnego serwera etc

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat

    brak czatow, problemy z budowlami, brak dostepnego serwera etc

    witam,
    zaczyna mnie to nudzic
    od juz prawie dwoch miesiecy (zaczelo sie tuz przed nieszczesnym eventem pilkarskim) mamy w Gildii te same problemy:
    - brak czatow, po zalogowaniu sie na wyspe pojawiaja sie na chwile i znikaja
    - budowle stawia sie po trzy razy bo kolejka budowania sie w kolko resetuje
    - a jezeli juz sie cos uda postawic to licznik ukonczenia budowy sie kilkakrotnie resetuje
    - nie widzimy czesci budynkow na wyspach a sama wyspa to pociete niebieskie kwadraty
    - co chwilka nas wywala z wyspy do menu glownego podajac info: brak polaczenia z serwerem lub niemoznosc zaladowania plikow - dymek kaze sie skontaktowac z obsluga klienta
    - dawanie innym graczom premii to prawdziwa meka bo czekac musimy po piec minut na zaliczenie jednego budynku
    - dzisiaj przez pol dnia nie mialem wogole dostepu do Gildii, nie widzialem innych graczy, tylko tych ktorych mam dodanych do znajomych
    jak sie pewnie domyslacie zycie w Gildii praktycznie zamarlo, robimy dwa zadania na tydzien
    jako lider Gildii nie mam innego kontaktu z graczami jak poprzez wiadomosci
    i nie wiem jak u innych ale u mnie zaczelo cofac do Gwiazdy budynki zakupione w sklepie pomimo ze postawilem je kilka miesiecy temu i juz byly podniesione na 5 poziom
    jezeli sie to nie poprawi to stracicie kolejnych graczy a z tego co widze to ludziki uciekaja
    tak czy siak prosze o odpowiedz od dzialu technicznego
    OSTATNI NIECH ZGASI SWIATLO

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Na forum nie otrzymasz odpowiedzi, musisz pisać do supportu.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    do supportu ostatni raz napisalem poltora roku temu jak mi 50k desek zniknelo z gwiazdy, do tej pory nie otrzymalem odpowiedzi
    o brakujacych klejnotach i innych zasobach nawet nie wspomne bo i tak groch o sciane
    tutaj jeszcze czasami ktos cos madrego podpowie

  4. #4
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez ju8iler Zobacz posta
    witam,
    zaczyna mnie to nudzic
    od juz prawie dwoch miesiecy (zaczelo sie tuz przed nieszczesnym eventem pilkarskim) mamy w Gildii te same problemy:
    - brak czatow, po zalogowaniu sie na wyspe pojawiaja sie na chwile i znikaja
    - budowle stawia sie po trzy razy bo kolejka budowania sie w kolko resetuje
    - a jezeli juz sie cos uda postawic to licznik ukonczenia budowy sie kilkakrotnie resetuje
    - nie widzimy czesci budynkow na wyspach a sama wyspa to pociete niebieskie kwadraty
    - co chwilka nas wywala z wyspy do menu glownego podajac info: brak polaczenia z serwerem lub niemoznosc zaladowania plikow - dymek kaze sie skontaktowac z obsluga klienta
    - dawanie innym graczom premii to prawdziwa meka bo czekac musimy po piec minut na zaliczenie jednego budynku
    - dzisiaj przez pol dnia nie mialem wogole dostepu do Gildii, nie widzialem innych graczy, tylko tych ktorych mam dodanych do znajomych
    jak sie pewnie domyslacie zycie w Gildii praktycznie zamarlo, robimy dwa zadania na tydzien
    jako lider Gildii nie mam innego kontaktu z graczami jak poprzez wiadomosci
    i nie wiem jak u innych ale u mnie zaczelo cofac do Gwiazdy budynki zakupione w sklepie pomimo ze postawilem je kilka miesiecy temu i juz byly podniesione na 5 poziom
    jezeli sie to nie poprawi to stracicie kolejnych graczy a z tego co widze to ludziki uciekaja
    tak czy siak prosze o odpowiedz od dzialu technicznego
    OSTATNI NIECH ZGASI SWIATLO
    Witaj
    Występują u mnie wszystkie powyższe problemy, poza znikaniem rzeczy z gwiazdy (całe szczęście).

    Zapomnialeś napisać o zrywaniu połączenia z serwerem i gostku masakrującym kompa

    I specjaliści.... - Nie wiem , czy u Ciebie też taki problem występuje - ich też trzeba czasami wysyłać po kilka razyy... Nieważne czy to generał,geolog, czy odkrywca- zamiast iśc po skraby/przygody /szukać złoż... Wysyłam dziada i po chwili jest "szary" i pojawia się jakiś durnowaty licznik [liczy czas od 1,5min do 0, najkrócej mi się trafiło 20 sec]
    i napis "Oczekiwanie na potwierdzenie" i jak juz to dziadostwo dojdzie do 0 to wtedy losowo, albo specjalista robi, co się mu kazało, albo trzeba go powtórnie wysyłać. Co to ma być?!

    Co do czatu- w moim przypadku pomagała zmiana mapy, (wejdz na przygodę lub do znajomego) czat wracał. Ale teraz tak długo wczytuje wyspy, że nie polecam...

    Ostatnio jest u mnie lepiej z czatem, ale wcześniej zdarzało się tak, że po zalogowaniu do gry od samego początku nie miałam czatu. Była tylko ostatnia zakładka:" Wiadomości systemowe" i komunikat: "Logowanie na serwer rozmów nie powiodło się."
    Nie wiem od jak dawna występują te problemy, miałam przerwę , wróciłam tuż przed eventem piłkarskim.

    Oczywiście pisałam maile do Supportu dzień w dzień, przez ponad 2 tygodnie opisując wszystkie powyższe zjawiska, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi, która mogłaby mi w jakikolwiek sposób pomóc:

    "[I] -Proszę pamiętać o czyszczeniu cache/cookies.
    -Proszę zaktualizować FlashPlayer
    -Proszę wyczyścić DNS cache
    -Proszę usunąć inne przeglądarki, bo mogą być niezgodne...
    [/I] "

    i tak w kółko... a problemy dalej występują. Po mniej więcej 2 tygodniach dałam sobie spokój.

    Pisz do nich jeśli masz cierpliwość Powodzenia
    Jeśli coś innego odpiszą ^^ to poproszę PW, ok? :P

    Mam nadzieję, że ktoś normalny to przeczyta i przestanie zwalać winę na mój sprzęt, bo - jak widać - nie jestem odosobnionym przypadkiem.
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 11.08.2014 o 02:16 Powód: specjaliści

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    nie dopisalem o tych specjalistach ale to tez nagminne
    gorzej gdy wysylam szybkich po zloto lub wegiel a oni wracaje bez odkrywania zloz za to z komunikatem ze nic znalezc nie mogli bo wszystkie zloza odkryte... wiec wysylam po raz kolejny az do skutku
    a co do czyszczenia cahce i tym podobnych... zmienilem przegladarke bo na Chrome juz nic nie dzialalo, teraz Opera jest grana i przynajmniej moge sie zalogowac
    myslalem ze to problemy z laczem ale testowalem je przez kilka dni i jest, ku mojemu zaskoczeniu, wyjatkowo stabilne a 30 mega nie schodzi z licznika
    w wiadomosciach systemowych mam tylko: brak dostepnego serwera rozmow...
    a z handlu to juz miesiac nie korzystalem bo meczy mnie wstawianie po piec razy tego samego
    ehhh jak gralem na testowym to jeszcze ktos zwracal uwage na komentarze dotyczace bledow, teraz maja mnie w powazaniu

  6. #6
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    woow i kojejny błąd , który u mnie się pojawił. Też grałam na chrome wcześniej, ale pewnego dnia nie szło nawet zalogować się na str główną... I w związku z tym już od jakiegoś czasu gram na Operze tak jak i ty

    Nie życzę nikomu błędów ale jeżeli więcej osób potwierdzi występowanie tych anomalii ^^ , to może w końcu coś z tym zrobią.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat

  9. #9
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Zmien dostawce internetu na jakiegos solidnego.....
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  10. #10
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    internet działa w dwie strony , TY "pytasz, BB odpowiada,
    te obrazki sugerują że masz zapchane "PYTANIA"
    popatrz, czy jakieś dodatkowe programy w tle nie zabierają Ci UPLOADu
    to że się ma np 40 Mega, nie znaczy że upload też masz tak wysoki

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.