Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: pewnie się czepiam o gwiazdki

  1. #1
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra

    pewnie się czepiam o gwiazdki

    24-07-2014 AD BB wgrało "Oferta ograniczona czasowo" kuferki duperelki i kopalnia , w sumie 4 rzeczy, mnie to trąbi i lata i powiewa bo grosza na takie badziewie nie dam jak dotąd nie dałem i nie zamierzam dać. ale w czym rzecz: popularnie zwani grubasy, czyli nasi odkrywcy z bożej łaski kosztem KOSZTEM 2-ch ofert dostali gwiazdki jak ruscy wojacy wyruszający na Berlin.
    dla mnie to lepiej bo jak im robie kuracje odchudzającą i cały czas biegają to zawsze wiecej badziewia przyniosą. ale osoby które szukają 4 elementów w ofercie ograniczonej czasowo z chcecia zakupienia są w d....ie u murzyna.

    pytam czy ktokolwiek z was wyraził zgode na usuwanie 2-ch elementów z oferty w zamian za komunistyczną gwiazde na berecie krasnala i reszty? czy może byłą jakaś ankieta? bo na dziś to zagranie poniżej pasa w stosunku do osób co chcą kupić kuferek czy inne badziewie. aaaaaaaaaaaa zaznaczmy że w/w zamiana to nic innego tylko chęć wyciągnięcia kasy z naszych porfeli. KUPUJCIE SZCZĘSLIWEGO GRUBASA

    pożaliłem sie o uczciwej grze BB i skasujcie temat jak to BB umie


    pozdrawiam witek

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w jakim sensie ma wyciągać kase ?

    jest mnie elementów w ofercie limitowanej = mniej potencjalnych rzeczy do kupienia = mniej wydanych klejnotów = mniej wydanych złotówek

    Grasz juz dłuższy czas i powinieneś wiedzieć ze BB nie pyta ludzi o zdanie (no może targowiskiem gildii, aczkolwiek na ile wiarygodne są te sondy to ciężko określić)

    Poza tym było wyraźnie napisane jak długo będzie dany element do kupienia więc nie wiem skąd nagle to sapanie
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post158566

    Szczęśliwy grubas jest w standardowej ofercie więc ta limitowana nie ma znaczenie czy sie go kupi teraz czy za jakiś czas, a jak kogoś porwał ten slogan "Czyż to nie wspaniała okazja, by wypróbować Szczęśliwego odkrywcę? Jest on dostępny w Sklepie w grze." to musi być niezłym naiwniakiem w życiu.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 09.08.2014 o 18:23

  3. #3
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    akurat tego nie doczytałem ze po 2 tygodniach znikają 2 elementy, mój błąd, a co do twojego stwierdzenia

    " ....Szczęśliwy grubas jest w standardowej ofercie więc ta limitowana nie ma znaczenie czy sie go kupi teraz czy za jakiś czas, a jak kogoś porwał ten slogan "Czyż to nie wspaniała okazja, by wypróbować Szczęśliwego odkrywcę? Jest on dostępny w Sklepie w grze." to musi być niezłym naiwniakiem w życiu....."

    to całkowicie sie zgadzam z nim. do wypróbowania powinni na 2 tygodnie udostępnić każdemu zainteresowanemu szczęśliwego grubasa (taka jazda próbna) nieodpłatnie, jeśli ktoś bedzie zainteresowany bo mu się spodoba to kupuje, a nie kupić żeby wypróbować, zawsze można grubasa z gwiazdy po 2 tygodniach wycofać, a osoby nowe które nie brały udziału w ostatnim evencie nie mają tego grubasa i nie wiedzą albo znają tylko z opowiadań jak on działa

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A co z osobami ktore czekaly rok zeby kupic weterana bo sie nie zalapaly na event?

    Na tym ta gra ma polegac zeby kupowac za klejnoty lub czekac do eventow a nie miec za darmo przez jakis czas...

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez witek1967 Zobacz posta
    do wypróbowania powinni na 2 tygodnie udostępnić każdemu zainteresowanemu szczęśliwego grubasa (taka jazda próbna) nieodpłatnie
    Wypróbować możesz na serwerze testowym.
    Ostatnio edytowane przez Migotka79 ; 10.08.2014 o 09:25 Powód: "literówka"

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.