Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Na koniec razem z graczami, powinna się zbanować sama firma!

  1. #1
    GrzechuGrek

    Na koniec razem z graczami, powinna się zbanować sama firma!

    Na koniec razem z graczami, powinna się zbanować sama firma BB/UBI za świadome/celowe doprowadzenie do tej sytuacji!

    1. Za tego buga którego świadomie nie naprawili i wprowadzili na serwery mimo iż był dobrze znany i wielokrotnie raportowany.

    2. Za brak profesjonalnego podejścia do sprawy(np. natychmiastowy rollback serwerów + odszkodowanie wyrównawcze dla graczy za cofniecie postępu w grze - to byłoby o wiele lepszym rozwiązaniem).

    3. Za tą idiotyczną, bo aż jednomiesięczną zwłokę zamiast natychmiastowej reakcji jeszcze w czerwcu na początku eventu.

    4. Za hipokryzję polegającą na wymaganiu w tej sytuacji od graczy fair-play podczas gdy sami do tej pory nie mogli a wręcz może nie chcieli i nie chcą się zdobyć(przede wszystkim patrz pkt. 5).

    5. Za brak jakiegokolwiek przyznania się do błędu, zaniedbania i choćby jednego słowa "przepraszam" z ich strony za ich totalną niekompetencję - która powtarzam - bezpośrednio doprowadziła do tej sytuacji!
    Nie mówiąc już o tym, że to byłoby o wiele lepsze nawet od surowców/premii itp. i możliwe że spowodowałoby że spora część graczy obecnie zbanowanych jednak oddaliby te magazyny.

    Ja sam "zdobyłem" 1 nadprogramowy magazyn i podobno nie musiałem go oddawać.... ale to bez znaczenia, gdyby tylko przeprosili za swoją wpadkę to oddałbym i ten jeden magazyn(nawet, gdybym musiał wyburzać z wyspy mag. na lvl 5, bądź kupić za klejnoty).

    A tak, w tej sytuacji to 100 razy wolałbym dostać bana niż oddawać im cokolwiek - tym samym pozwalając im na dalsze zaniedbania, niekompetencję oraz takie traktowanie.
    I tu nie chodzi nawet o te magazyny, gdyż same dobra nie mają tu większego znaczenia - to samo bym napisał, jeśli by chodziło o 100 ryb.

    Tym samym ta firma nie zasłużyła na to, by nabijać im kieszenie naszą kasą. Nie widzę już powodu by kupować u nich premium/klejnoty ani też w ich innych grach za to co ostatnio robili.
    -------------------------------------------

    A co do tych kilku(nastu) nadętych "moralniaczków" którzy rżną takich "świętych" i "porządnych" jadąc po innych - WCALE NIE JESTEŚCIE LEPSI od innych! Skoro tak zagłuszacie problem wyskoku tej firmy, to znaczy że popieracie to, co BB/UBI zrobili, czyli popieracie ich brak kompetencji, brak fair-play z ich strony, ich hipokryzję oraz wszelkie inne zarzuty wypisane w/w punktach. Jesteście takimi samymi partaczami jak BB/UBI i wy także tylko szukacie milion wymówek i sposobów byle siebie/firmę wybielić i wywyższyć a potępić innych. U was także jest brak zasad fair-play... a właściwie macie je tylko jednostronne. Jesteście tak ślepi, ograniczeni, tępi do tego stopnia, że wszelka dyskusja z takimi jak wy nie ma sensu.
    Takich waszego pokroju można porównać do kierowcy, który w krytycznej sytuacji wolał dopuścić do zderzenia i wypadku niż przejechać przez linię podwójną ciągłą(zakładając że to był jedyny sposób na uniknięcie wypadku a z przeciwnej strony nikt nie jechał) w celu uniknięcia kolizji.
    Nie ma to jak "człowiek stworzony dla prawa".

    --------
    Proponuję wszystkim ignorować takich osobników a wręcz blokować ich widoczność(jest tu taka opcja), gdyż dyskusja z nimi to bezcelowa strata nerwów.
    Ostatnio edytowane przez GrzechuGrek ; 09.08.2014 o 13:16

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to prawda ktoś tam mówił ze zgłaszał już na testowym o istniejącym już bugu caly ten event to jedna wielka porażka w dodatku ja jeszcze powiem ze ten caly kalendarz to jakaś jasna kpina od czwartku pisze do suportu nawet po 5 razy dziennie i nawet nie odpisali mi nei dość ze z ignorowali wszystkich to jeszcze pewnie będzie problem ze zdjęciem bana bo system automatycznie zablokował graczy mogę się zalozyc!!. teraz od poniedziałku każdy gracz na każdym serwerze powinien usunąć konta na złość saportu i tak gra upadnie czyli jak na gaju jest 100 % ludzi to 100 % powinno usunąć konta będzie tak mało osob na grze ze większość nie będzie grala i zostaną tylko multi konta ale nei martwcie się przyjaciele saport nad tym pracuję wymyślili jakąś kopalnie granity za 2 tys kleju poznałem tyle ciekawych osob w grze szkoda mi chociaż tego ze nie mam kontaktu z paroma osobami oni chcieli , że byśmy się zachowali fair w stosunku do nas a oni sami nie zachują sięfer jak były rozwalone serwery to żaden mod się nie zajął tym żeby to zgłosić o awarii tylko ludzie zrezygnowali z sobotniego wieczoru. przykre jest jak oni nas traktują jak był bug w sobote to od razu łąskawy teromont zgłosił buga i już naprawili a dlaczego nie stało się tak jak były rozpieprzone serwery?

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    (...)

    A co do tych kilku(nastu) nadętych "moralniaczków" którzy rżną takich "świętych" i "porządnych" jadąc po innych - WCALE NIE JESTEŚCIE LEPSI od innych! Skoro tak zagłuszacie problem wyskoku tej firmy, to znaczy że popieracie to, co BB/UBI zrobili, czyli popieracie ich brak kompetencji, brak fair-play z ich strony, ich hipokryzję oraz wszelkie inne zarzuty wypisane w/w punktach. Jesteście takimi samymi partaczami jak BB/UBI i wy także tylko szukacie milion wymówek i sposobów byle siebie/firmę wybielić i wywyższyć a potępić innych. U was także jest brak zasad fair-play... a właściwie macie je tylko jednostronne. Jesteście tak ślepi, ograniczeni, tępi do tego stopnia, że wszelka dyskusja z takimi jak wy nie ma sensu.
    Takich waszego pokroju można porównać do kierowcy, który w krytycznej sytuacji wolał dopuścić do zderzenia i wypadku niż przejechać przez linię podwójną ciągłą(zakładając że to był jedyny sposób na uniknięcie wypadku a z przeciwnej strony nikt nie jechał) w celu uniknięcia kolizji.
    Nie ma to jak "człowiek stworzony dla prawa".

    --------
    Proponuję wszystkim ignorować takich osobników a wręcz blokować ich widoczność(jest tu taka opcja), gdyż dyskusja z nimi to bezcelowa strata nerwów.
    Nie widzisz, że są to 2 różne sprawy?
    Że kilku(nastu) "niemoralniaczków" zmienia zawzięcie temat własnej uczciwości na temat pracy BB.
    Wyłazi wraz ze słomą z butów moralność Kalego - jak ja oszukuję to dobrze, jak mnie to źle.
    A tych kilku(nastu) nadętych "moralniaczków" mówi że oba warianty są złe.
    A że nie można temu wprost zaprzeczyć to się ich atakuje, wyzywa i wyśmiewa.
    I nikt z tych kilku(nastu) nadętych "moralniaczków" nie broni BB bo musiałby być takim samym idiotą,jak ten który mówi że osoba która oszukuje nie jest oszustem.

    I jeszcze jedno, skoro czujesz się tak niedowartościowany tym, że nie dostałeś bana zawsze możesz z gry sam zrezygnować.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Grzeniu zjedz obiad, wypij coś zimnego, zrób kupę i idź pobiegać...

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    O bugu na testowym na pewno w BB wiedzieli, bo był zgłaszany przez kilka osób. Mimo to został wprowadzony na wszystkie serwery, dlatego też uważam, ze było to celowo zrobione. A tak a propos to nie wiem po co ten serwer testowy. Ja wzięłam o 1 magazyn więcej niż było dopuszczalne i ten 1 zwróciłam, ale okazało się, że ci co wzięli 3 magazyny są uczciwi, a ci co wzięli 4 to złodzieje i oszuści. Niektórzy twierdzą, że gdybym napisała do suportu, być może moje konto zostałoby odblokowane, ale ja nie chcę już mieć nic do czynienia z firmą BB... i dlatego, z wielkim niesmakiem, żegnam się z TSO. To był mój ostatni wpis na tym forum. Pozdrawiam wszystkich z mojej gildii, jak również wszystkich znajomych z serwera Nowy świat
    Ostatnio edytowane przez Pelagia777 ; 09.08.2014 o 14:50

  6. #6
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Nie widzisz, że są to 2 różne sprawy?
    Że kilku(nastu) "niemoralniaczków" zmienia zawzięcie temat własnej uczciwości na temat pracy BB.
    Wyłazi wraz ze słomą z butów moralność Kalego - jak ja oszukuję to dobrze, jak mnie to źle.
    A tych kilku(nastu) nadętych "moralniaczków" mówi że oba warianty są złe.
    A że nie można temu wprost zaprzeczyć to się ich atakuje, wyzywa i wyśmiewa.
    Bo to jest temat pracy BB - o to się tak naprawdę głównie rozchodzi, bo wszystko od tego się właśnie zaczęło. To jest właśnie źródło tego całego problemu, tej całej afery itp. Temat uczciwości bądź jej braku graczy to temat drugorzędny nad którym można by było się rozwodzić dopiero wtedy, gdy główny problem zostałby rozwiązany, np. BB zachowaliby się uczciwie wobec graczy i przeprosili na swoją wpadkę, która do tego wszystkiego doprowadziła.
    Gracze są różni, ale sama firma tym bardziej będąca i reprezentująca oficjalną markę, sama powinna jednak świecić przykładem uczciwości, rzetelności oraz kompetencji, oraz podejściem fair-play którego tak wymagają od nas.
    A póki co, sami swoją postawą pokazują iż nie można ich brać na poważnie. Mają właśnie wspomnianą przez Ciebie moralność Kalego wyłażącą ze słomą z butów z której ani myślą zrezygnować gdyż mają "władzę" którą jak widać swobodnie nadużywają.

    Gdyby podejście BB do graczy byłoby lepsze a ich praca byłaby bardziej rzetelna - to większość zbanowanych graczy byłaby skłonna oddać te magazyny. Ba... możliwe, że nawet byłoby mniej multikont, a gracze bardziej poważnie braliby do siebie regulamin.

    I nikt z tych kilku(nastu) nadętych "moralniaczków" nie broni BB bo musiałby być takim samym idiotą,jak ten który mówi że osoba która oszukuje nie jest oszustem
    Jak na razie, to do tej pory dałeś wszystkim jasno odczuć, że jesteś wyłącznie jednostronny i że nie widzisz żadnego problemu po stronie BB.
    A niedorzecznością byłoby usilnie wymagać od innych uczciwości wobec kogoś, kogo na nią nie stać.
    Przypomina mi to stado POlszewickich klakierów atakujących Marię S. za to, że odważyła się dla Donalda T. prosto w oczy powiedzieć co szczerze o nim myśli. Żeby to jeszcze były z jej strony jakieś bezmyślne kłamstwa, ale niestety to jednak prawda. No ale to już jest inny temat dyskusji.

  7. #7
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szkoda że dopiero teraz wychodzi że w BB pracują cwaniaki które specjalnie przepuściły buga aby sie dorobić. Może pamiętasz a może nie, że to nie pierwszy raz kiedy jakiś bug przeszedł z testowego na nasz pomimo tego że był juz zgłaszany. Tylko że wtedy jakoś nie zauważyłem aby ktoś mowił że to specjalnie żeby graczom życie utrudnić, tylko to był kolejny bug nieudolnej firmy z nieudolnymi programistami. Teraz sie okazuje że programisci dobrzy tylko specjalnie przepuścili żeby zarobić, a bug który był zgłaszany i nie naprawiony to juz nie bug. To co sie obecnie dzieje wynika dla mnie z nieudolności którą już widzielismy wiele razy, a nie z genialnego pomysłu że zarobią mase kasy ( swoją drogą ile ktoś zna osob co wykupiło magazyny za kleje aby je oddać?).

    O tym że nagle oczekujesz że BB przeprosi nie bede sie rozwodził, bo zdaje sie że takiej sytuacji jeszcze nie uświadczyliśmy i długo nie uświadczymy. Raczej jest gorzej niż było, bo Xaar przynajmniej czasami dawał głos, nawet na g1

    A co do polityki to bym jej tutaj nie mieszał, szczególnie kogoś takiego jak Marysia, która dla pewnej strony politycznej została wielką celebrytką i bohaterką lansowaną przez niektóre media, mimo ze nie powiedziała nic odkrywczego.
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 09.08.2014 o 16:21
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak w kwestii formalnej.

    1. Bug został "rozpoznany" na serwerze testowym
    2. O bugu się pisało, że istnieje
    3. Gracze byli świadomi tego, że jest taki bug...
    4. Gracz rozpoczynając grę akceptuje regulamin
    5. Akceptując regulamin, akceptuje jego punkt 6:
    6. Wykorzystywanie błędów (tzw. bug-using)
    Wykorzystywanie błędów w celu zyskania jakichkolwiek korzyści jest zabronione. Jeżeli udało Ci się wykryć jakiś błąd, zgłoś to do Supportu. O ile to możliwe, do zgłoszenia dołącz szczegółowy opis i screena.
    6. Reasumując:
    Gracz jest świadom tego, że jest bug i że za pomocą tego bugu może odnieść korzyści w postaci wielu magazynów, wie również, iż jest to niezgodne z regulaminem gry, zatem pobierając wiele magazynów łamie regulamin...

    O co zatem chodzi ?
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  9. #9
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta
    Tak w kwestii formalnej.

    1. Bug został "rozpoznany" na serwerze testowym
    2. O bugu się pisało, że istnieje
    3. Gracze byli świadomi tego, że jest taki bug...
    4. Gracz rozpoczynając grę akceptuje regulamin
    5. Akceptując regulamin, akceptuje jego punkt 6:

    6. Reasumując:
    Gracz jest świadom tego, że jest bug i że za pomocą tego bugu może odnieść korzyści w postaci wielu magazynów, wie również, iż jest to niezgodne z regulaminem gry, zatem pobierając wiele magazynów łamie regulamin...

    O co zatem chodzi ?
    O to, że zjeżdżasz na boczne tematy zagłuszając główną przyczynę całego problemu.

    W tej chwili nie ma większego znaczenia czy gracze są winni czy nie - wina jeśli jest, to jest po obu stronach zaś największa po stronie BB - bo mogli zapobiec a jednak świadomie tego nie zrobili, narażając na stres/oburzenie nawet tych którzy nie nabrali się magazynów bądź którzy wzięli tylko jeden.

    A że bug był już znany z serwera testowego, to tym gorzej dla BB. Na tym tle, regulamin itp. nie ma tu teraz większego znaczenia bo nie o to się rozchodzi.

    Skoro to ma być fair-play to niech po zbanowaniu graczy zarząd BB/UBI ukarzą osoby odpowiedzialnych na wprowadzenie tego buga z serwera testowego. Inaczej takie sytuacje będą się powtarzać.

  10. #10
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta

    W tej chwili nie ma większego znaczenia czy gracze są winni czy nie - wina jeśli jest, to jest po obu stronach zaś największa po stronie BB - bo mogli zapobiec a jednak świadomie tego nie zrobili, narażając na stres/oburzenie nawet tych którzy nie nabrali się magazynów bądź którzy wzięli tylko jeden.
    Oczywiscie ze nie mogli temu zapobiec bo zwyczajnie nie potrafia. Prosciej bylo zaczekac do konca eventu a pozniej wyegzekwowac nadprogramowe magazyny od osob ktore je zawlaszczyly. A od prawdziwego tematu sam odjezdzasz bo jak juz ktos wyzej pisal regulamin zaakceptowales i o bugu wiedziales. Jak dla mnie wszystko jest jasne po czyjej stronie lezy wina. A to ze bb dalo jeszcze szanse zbey naprawic zlamanie regulaminu w postaci odebrania "skradzionych" magazynow w wyznaczonym terminie swiadczy tylko na ich korzysc

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.