Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Dziwne gwiazdki przy odkrywcach

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2014
    Posty
    79
    Serwer
    Kolonia

    Dziwne gwiazdki przy odkrywcach

    Hejka,

    co to za gwiazdki widnieją od dziś przy odkrywcy? (prawy górny róg obrazka)
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: 123.jpg, 
wyświetleń: 138, 
rozmiar: 6.9 KB, 
ID: 2125.  
    Ostatnio edytowane przez Gardlogryz_DeMon ; 07.08.2014 o 07:49 Powód: edycja

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    skleroza nie boli (mnie też to dotyczy
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...rze-24.07.2014
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 07.08.2014 o 08:10

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 07.08.2014 o 08:14
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2014
    Posty
    79
    Serwer
    Kolonia
    i wszystko jasne

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tzn co jest jasne, bo nie widzę żadnego związku z gwiazdkami na ikonach odkrywców z tym co jest napisane odnośnie przerwy technicznej ..
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta
    Tzn co jest jasne, bo nie widzę żadnego związku z gwiazdkami na ikonach odkrywców z tym co jest napisane odnośnie przerwy technicznej ..
    Umiesz czytac?

    Drodzy Gracze,

    Mała skrzynia z przygodami zniknie ze sklepu podczas najbliższej przerwy technicznej.

    W tym samym czasie rozpocznie się promocja związana z odkrywcami:

    Nazwa: Tydzień odkrywców
    Czas trwania: 2 tygodnie (liczone od zniknięcia Małej skrzyni z przygodami)
    Opis: W tym okresie wszyscy odkrywcy mają szansę na znalezienie dodatkowych łupów. Czyż to nie wspaniała okazja, by wypróbować Szczęśliwego odkrywcę? Jest on dostępny w Sklepie w grze.


    Miłej gry!
    Zespół The Settlers Online

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Umiem czytać, ale nigdzie tam nie jest napisane, że odkrywcy zostaną oznaczeni gwiazdkami, które symbolizują inne działanie odkrywcy niż zazwyczaj. Ale mniejsza z tym, to kolejny pic na wodę wprowadzony przez BB a kursor szeptu jak migał tak nadal miga bez powodu. Dla mnie żenady ciąg dalszy.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taj ciężko skojarzyć fakt że gwiazdka może być związana szansa na dodatkowe łupy?

    Widać trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie.

    Poza tym po co się męczyć i grać w tę żęnadę skoro INTERNETY są pełne różnych gier.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A tak ciężko zrozumieć, że gra jest PEGI7 i powinna mieć wszystko wyjaśnione tak aby 7. letnie dziecko zrozumiało ??
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.06.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta
    A tak ciężko zrozumieć, że gra jest PEGI7 i powinna mieć wszystko wyjaśnione tak aby 7. letnie dziecko zrozumiało ??
    Witajcie moi drodzy, zapewne wielu z Was zauważyło już, iż od zakończenia konserwacji tuż po zalogowaniu się do na wyspę macierzystą, w oknie powiadomień tymczasowych pojawia się tajemniczy komunikat:

    "Doświadczeni odkrywcy - Twoi odkrywcy przez określony czas mogą znaleźć dodatkowe rzeczy."



    Otóż to nic innego, jak zapowiadana 2 tygodnie temu nowa zmiana w grze, na którą zapewne wielu z Was nie zwróciło uwagi, a Ci którzy zwrócili, mogą już o niej nie pamiętać, zatem o niej przypominam

    Otóż polega ona na tym, iż po powrocie odkrywcy z poszukiwań, w wiadomości o znalezisku pojawia się dodatkowy slot, w którym można znaleźć dodatkowe znaleziska, jak przykładowo u mnie:
    kilku (chyba ośmiu - w pierwszej chwili nie zwróciłem uwagi na pojawiający się dodatkowy slot, bo i może go nie było) z 12 odkrywców posłanych na długie poszukiwania oprócz standardowego granitu i bal egzo przynieśli w drugim slocie doładowania rudy żelaza, rudę żelaza, rudę złota, deski liściaste, marmur... - słowem to wszystko, co mogliby znaleźć będąc wysłanymi na poszukiwania o poziom niższe... To dopiero ich pierwszy powrót i może z czasem zaczną przynosić coś innego, może nawet coś z wyższych poziomów, niż będą wysłani, ale to dopiero z czasem i kolejnymi powrotami się okaże, ale dotychczasowe znaleziska to i tak spory bonusik, bo to zawsze coś na PLUS

    Zapraszam i Was do podawania swoich znalezisk z danych zakresów poszukiwań - mam tu na myśli nie tyle co konkretnie znaleźli Wasi odkrywcy (przykładowo: mój przyniósł 50 rudy złota, a po trzecim poszukiwaniu 200 węgla - żenada), a bardziej z jakiego przedziału poszukiwań były to znaleziska, czy z tego samego, co wysłano odkrywców (przykładowo: wysłani na długie poszukiwania i przynieśli w pierwszym slocie 20 bali egzo a w drugim 10 granitu), czy też może jak Szczęśliwi Odkrywcy (w trakcie pisania tego postu mieli jeszcze kilka godzin do powrotu, więc nie miałem informacji na ten temat) są w stanie przynieść jakieś dodatkowe premie (2 sloty z premiami)? Byłoby superrrr, zatem kiedy powrócą Szczęściarze, to podam info o tym, cóż takiego znaleźli

    Pozdrawiam i mam nadzieję, iż mój pierwszy wpis na tym Forum okazał się dla wielu bardzo przydatnym, w miarę przejrzystym i zrozumiałym postem

    SAX_81 ze Słonecznego Grodu - tu zawsze jest słonecznie


    EDIT:
    Dwukrotny powrót trzech Szczęściarzy raczej skłania mnie ku pierwotnemu stwierdzeniu, a mianowicie że ów dodatkowe znaleziska są z puli nagród </= poziomu z jakiego skarbów poszukiwali.
    Przykładowe dodatkowe znaleziska dla najkrótszych poszukiwań:
    - 25 rudy miedzi
    - 100 kamieni
    - 80 bali iglastych <-- bale dostałem podczas pierwszej i drugiej tury poszukiwań
    To mi dotychczas odnaleźli dodatkowo trzej Szczęściarze podczas 2ch zleceń najkrótszych poszukiwań - niby szału nie ma, ale zawsze jakiś tam bonusik jest

    Teraz czas na średnie poszukiwania...

    EDIT 2:
    Odkrywcy mogą też przynosić i znaleziska z wyższych poziomów (początkowo przynosili tylko z równych bądź niższych, aż do teraz) - właśnie kilka minutek temu na drugich średnich poszukiwaniach przynieśli:
    1. w 1szym slocie marmur, w drugim premię matki ziemi, a w trzecim 30 bali egzo
    2. w 1szym slocie deski liściaste, w drugim kamienie, a w trzecim 30 granitu
    3. w 1szym slocie rudę żelaza, w drugim 100 kamieni, trzeciego slotu tutaj nie było - a więc nie za każdym razem coś przynoszą w dodatkowym slocie, gdyż byłoby za SŁODKO

    EDIT3:
    Na długich poszukiwaniach skarbów odkrywcy mogą też sporadycznie znaleźć ciekawą premię - oto co dziś znalazł mój odkrywca:
    Ostatnio edytowane przez sax_81 ; 09.08.2014 o 21:20

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.