Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Doświadczenie za klejnoty

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Doświadczenie za klejnoty

    W sklepie jest możliwość kupienia klejnotów za doświadczenie (600gwiezdnych za 100klejnotów)

    A gdyby pojawiła sie odwrotna możliwość to dla mnie byłoby bardzo ułatwiające, jako ze głownie tylko handluje a nie robie przygód i nie mam skad wziąć doświadczenia.

    Byłoby to z zyskiem dla BB, bo napewno pojawili by sie gracze skłonni wydać klej za doświadczenie.

    Ewentualnie dać jakiś limit zakupu żeby ktoś nie mógł w szybkim czasie awansować z 0 poziomu do 50.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jesli nie robisz przygod to po co handlujesz, skoro jedynym sensem istnienia wszystkich surowcow w tej grze jest spozytkowanie ich, posrednoi lub bezposrednio, na produkcje wojska ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zalezy jakie sie ma cele w gre. Moim celem jest posiadanie kazdego surowca w grze w duzej ilosci Tak nazwijmy to mega chomik. Kolejnym celen to posiadanie kazdego dostepnego budynku w grze, a majac wszystkiego pod dostatkiem stac mnie na kupno wszystkiego. Prawie wszystkiego, poza wspomniamym doswiadczeniem, bo nawet kupujac drop nie kupie doswiadczenia.

    Nie mam nic przeciwko przygodom, w ramach osiagnieć chetnie przechodze każdą z osobna. Ale zeby zrobic lv48 na ten super magagazyn to juz z 50 wikingów musiałbym zrobic.

    50 razy jedno i to samo to wg mnie troszke nudne.

  4. #4
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Och, dostępnych jest pełno różnych przygód. Dzieci sawanny, Mroczne Bractwo, Wir, Łupieżcy grobowców i inne, jedne łatwiejsze inne trudniejsze, ale zawsze trochę expa z nich wpadnie i nie trzeba się nudzić. Ostatnio sam muszę skład ustawiać bo brak mi poradnika Mistrz+Weteran+Elitarni. Ja wikingów robiłem chyba 2 razy plus 3 z zaproszenia.
    A kupowaniu expa mówię stanowcze NIE! (aż mi się capslock sam włącza jak widzę takie herezje)

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja mam tak zapchane magazyny że elitarnych biorę jak mięso armatnie. Ta gra nic już nie oferuje. Wieje nudą. Settlersy były grą opierającą się na ekspansji a tutaj jest że tak ujmując "sieciowy singiel-player". Rok temu myślałem że ta gra się rozwinie a póki co to widzę że jedynie co się rozwinie to ojętość mojego portfela bo nawet nie ma na co tutaj wydawać kasy.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 07.08.2014 o 02:13

  6. #6
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    być może coś się ruszy, na testowym jakaś ankieta jest, ale jak zwykle mało informacji

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.