Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55

Wątek: Twoje konto zostało wykluczone.

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    taka wiadomość wyświetla się przy próbie zalogowania na moje konto:

    Twój dostęp do gry został zablokowany z następującego powodu:
    Twoja wyspa została zablokowana, ponieważ wymagana liczba ulepszonych magazynów nie została przez Ciebie zwrócona do menu gwiazdy.\n \nLiczba odebranych ulepszonych magazynów: 8, mogłeś zatrzymać jeden z nich.\nLiczba usuniętych ulepszonych magazynów: 7\n \nW razie dalszych pytań bądź wątpliwości, prosimy o kontakt z Zespołem The Settlers Online (kategoria: „Zgłoś podejrzenie oszustwa lub włamania”, temat: „Exploit z ulepszonym magazynem”).

    z moich skomplikowanych obliczeń wynika, że już jestem rozliczona z BB bo zostawiłam sobie tylko jeden ze zdobytych magazynów- o co chodzi wielki BB?
    czyżby wielcy programiści mieli kłopoty z arytmetyką na poziomie zerówki?

    podobne informacje otrzymali inni moi znajomi-wygląda na kolejną wielką wsypę dzielnych programistów BB .
    Łącze rożne, głównie niecenzuralne, wyrazy i pozdrawiam gorąco

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie to samo...

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem jak u Ciebie ale część graczy popełnia błąd logiczny (wynikający z niezbyt precyzyjnego opisu BB).
    Jeżeli (przykładowo) ktoś wyklikał 6 magazynów (1 uczciwy i 5 nadwyżki) to do zwrotu jest 5 magazynów.
    Niektórzy rozumują to tak - z tych pięciu 4 trzeba oddać a 1 zostawić.
    I stąd nieporozumienie i ban.

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat


    A jak to rozumieć mam? Tylko błąd...? Bo ponoć trzech magazynów nie trzeba oddawać...
    Pisałem do supportu no ale...

  5. #45
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Arturo0828 Zobacz posta


    A jak to rozumieć mam? Tylko błąd...? Bo ponoć trzech magazynów nie trzeba oddawać...
    Pisałem do supportu no ale...
    Zależy jak liczyć.
    Jeżeli W SUMIE zebrałeś 3 magazyny to faktycznie nie trzeba oddawać i niestety zostaje support.
    Jeżeli w sumie było ich 4 (1 + 3) to te 3 trzeba oddać.
    Mam wrażenie, że komunikaty i informacje piszą jacyś niewydarzeni prawnicy co to na pracę w zawodzie się nie załapali ale prawniczy (czytaj nieczytelny) styl wypowiedzi pozostał.

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie wiem czy to błąd logiczny graczy- wydaje mi się, że nie mam kłopotów z czytaniem ze zrozumieniem. Dla mnie ten tekst jasno mówi:Liczba odebranych ulepszonych magazynów: 8, mogłeś zatrzymać jeden z nich- czyli należało oddać 7, a po oddaniu 7 jest ban. Wydaje mi się, że to raczej błąd logiczny BB, a być może celowa dezinformacja, żeby wprowadzić zamieszanie i przewietrzyć serwery z niedochodowych graczy.

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    Weduług mnie zadnego bledu nie ma, jest czarno na bialym napisane ze wzialem 7 magazynow, 6 usuneli bo 1 byl odebrany prawidlowo wiec o co chodzi? Chyba, ze trzeba bylo oddac za pierwszym razem bo jak nie to mimo wszystko ban Za pierwszym razem niestety nawet nie wiedzialem nawet o tej akcji bo mialem zbyt malo czasu na gre..

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to w koncu usuneli konta czy bany powsadzali i na ile?

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Loyt Zobacz posta
    u mnie to samo...
    Praktykanci

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Chyba czegoś nie rozumię...
    Przy próbie logowania wyskakuje jak wszystkim zablokowanym z tym że u mnie jest "Liczba odebranych ulepszonych magazynów: 3, mogłeś zatrzymać jeden z nich.\nLiczba usuniętych ulepszonych magazynów: 0"
    Czyli na chłopski rozum nie musiałem nic oddawać bo nie zdobyłem 4 lub więcej..No ok-ale ban jest...

    A dzisiaj support odpisał:

    Witaj Arturo0828,

    dziękujemy za wiadomość.
    Uprzejmie informujemy, że otrzymał Pan 3 dodatkowych ulepszonych magazynów poprzez wykorzystanie exploitu związanego z kalendarzem wydarzenia letniego. Dwukrotnie otrzymał Pan wiadomość, w której był Pan proszony o zwrot 2 ulepszonych magazynów. Niestety nie dostosował się Pan do tej prośby. W związku z czym, zgodnie z wiadomością otrzymaną w grze, Pański profil został zablokowany.

    Decyzja ta jest ostateczna, a możliwość odwołania się nie przysługuje.


    Pozdrawiamy,
    Zespół The Settlers Online"

    To wkońcu ile miałem tych magazynów...?Bo jeśli z odpowiedzi supportu wynika że zdobyłem 3 dodatkowe + 1 legalny to chyba powinienem oddać 3 nielegalne a ten jeden zostawić...A ponoć byłem proszony o oddanie dwóch..
    A ja dalej nic nie rozumię...
    To ban na całego czy jak...
    Ostatnio edytowane przez Arturo0828 ; 06.08.2014 o 22:28

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.