Zamknięty wątek
Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 266

Wątek: Tak wygląda BAN

  1. #251
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez KruegerGBG Zobacz posta
    Krotko i na temat, oszukiwaliscie - zostaliscie ukarania. Przestancie tu plakac i jojczyc. Zegnam, zagrajcie sobie teraz w Candy Crash Saga na FB
    A ja proszę nie wrzucać wszystkich do jednego wora...Zebrałem 3 (słownie: TRZY) magazyny których ponoć nie musiałem oddawać,chociaż tak bym zrobił jakby kazali, a i tak dostałem bana...Też twierdzisz że jestem oszustem?

    P.S A jak Ci tak bardzo przeszkadza to "jojczenie"-nikt nie każe Ci tu wchodzić i to czytać....
    Ostatnio edytowane przez Arturo0828 ; 13.08.2014 o 15:02

  2. #252
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    A ja mam pytanie, czy ktos dostał bana bez informacji że musi zwrócić magazyny i czy jak próbuje wejsc do gry ma jakies info o zbanowaniu. Aha i kiedy te bany dostaliscie bo może ja też dostałem bana choć żadnej informacji nie mam, poprostu wczytuje wyspę bez końca.

  3. #253
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    a kiedy porządek z multikontowcami zrobią?

  4. #254
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Mar85 Zobacz posta
    A ja mam pytanie, czy ktos dostał bana bez informacji że musi zwrócić magazyny i czy jak próbuje wejsc do gry ma jakies info o zbanowaniu. Aha i kiedy te bany dostaliscie bo może ja też dostałem bana choć żadnej informacji nie mam, poprostu wczytuje wyspę bez końca.
    Bany dawali tydzień temu w poniedziałek jak dobrze pamiętam...
    A Twój problem to chyba coś rechnicznego-nie ban Tak mi się wydaje przynajmniej...Czekaj co napisze support...

  5. #255
    Osadnik Awatar Fasi
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    Promocja na klej w dniu dzisiejszym...
    Czyżby mieli odwiesić towarzystwo po dzisiejszej konserwie i "wykupieniu" swoich win?

  6. #256
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Fasi Zobacz posta
    Promocja na klej w dniu dzisiejszym...
    Czyżby mieli odwiesić towarzystwo po dzisiejszej konserwie i "wykupieniu" swoich win?
    Tez tak pomyślałam dziś rano ale niestety przy próbie wejścia na wyspę wyświetla się:
    Twój dostęp do gry został zablokowany z następującego powodu:
    Twoja wyspa została zablokowana, ponieważ wymagana liczba ulepszonych
    magazynów nie została przez Ciebie zwrócona do menu gwiazdy.\n \nLiczba
    odebranych ulepszonych magazynów: 8, mogłeś zatrzymać jeden z
    nich.\nLiczba usuniętych ulepszonych magazynów: 7\n \nW razie dalszych
    pytań bądź wątpliwości, prosimy o kontakt z Zespołem The Settlers
    Online (kategoria: „Zgłoś podejrzenie oszustwa lub włamania”, temat:
    „Exploit z ulepszonym magazynem”)
    skoro oddałam tyle ile chcieli, zostawiając sobie jeden legalny to czemu ban wielki BB?
    Odpowiedzi na to pytanie od suppurtu brak od 10 dni.

    pozdrawiam

  7. #257
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    spodziewają się że zalożyli nowe konta i od nowa będą grać

  8. #258
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    @Malwinka2013

    U mnie sytuacja wyglada podobnie.

    Twój dostęp do gry został zablokowany z następującego powodu:
    Twoja wyspa została zablokowana, ponieważ wymagana liczba ulepszonych magazynów nie została przez Ciebie zwrócona do menu gwiazdy.\n \nLiczba odebranych ulepszonych magazynów: 7, mogłeś zatrzymać jeden z nich.\nLiczba usuniętych ulepszonych magazynów: 6\n \nW razie dalszych pytań bądź wątpliwości, prosimy o kontakt z Zespołem The Settlers Online (kategoria: „Zgłoś podejrzenie oszustwa lub włamania”, temat: „Exploit z ulepszonym magazynem”).

    Wedlug supportu 7 ulepszonych magazynow bylo odebranych w nieprawidlowy sposob. Prosilem ich juz miliard razy zeby mi wyjasnili te slowa bo jasno z nich wynika ze wszystkich magazynow wzialem 7, 6 mi usuneli bo tyle bylo w gwiezdzie i 1 magazyn zostal dla mnie. Niestety jak grochem o sciane. Ciagle przekopiowuja poprzednia wiadomosc ze 7 magazynow bylo odebranych w nieprawidlowy sposob... Poprostu brak slow. Nie rozumiem w ogole tego ich calego bajzlu i co w nim chodzi. Pamietam dokladnie, ze za drugim razem wlozylem do gwiazdy 3 magazyny - liczbe o ktora prosili. Jednak ban nie ominal i mnie.

    Aha, i polecam napisac na jakis inny dzial, np problem z kontem bo z ''exploitu'' odpisali mi dopiero wczoraj ale i tak ze juz odpowiedz zostala udzielona wczesniej.

  9. #259
    antykacolin
    czy dostał już ktos wiadomość jak odblokować konto i czy to możliwe ?

  10. #260
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez antykacolin Zobacz posta
    czy dostał już ktos wiadomość jak odblokować konto i czy to możliwe ?
    ja nie dostałem odpowiedzi...

Zamknięty wątek
Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.