Zamknięty wątek
Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 266

Wątek: Tak wygląda BAN

  1. #191
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gosia38
    Jeżeli nie znasz odpowiedzi na pytania które zadałaś, to Ci głęboko współczuję. Chociaż czego można oczekiwać po osobie która twierdzi że w wirtualnej gierce nie może być mowy o złodziejstwie. Ciekawe tylko jak nazwiesz gracza od którego kupisz loota, zapłacisz a on się wypnie. Biznesmenem?
    I nie obchodzi mnie czy w Bantustanie dozwolona jest kradzież a złodzieje to celebryci, żyjemy w Polsce gdzie uczciwi ludzie nie tolerują złodziejstwa.
    RollingYourHead
    A u was biją Murzynów.
    Pozdrów odemnie szefa.

  2. #192
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @RollingYourHead

    Sprawdz skrzynke i daj znać co o tym sądzisz jakbyś potrzebował coś więcej to daj znać bo troche jeszcze rozmowe pociagnąłem, ale nie znaleźli nic co by wskazywało na push.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  3. #193
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Gosia38
    Jeżeli nie znasz odpowiedzi na pytania które zadałaś, to Ci głęboko współczuję. Chociaż czego można oczekiwać po osobie która twierdzi że w wirtualnej gierce nie może być mowy o złodziejstwie. Ciekawe tylko jak nazwiesz gracza od którego kupisz loota, zapłacisz a on się wypnie. Biznesmenem?
    I nie obchodzi mnie czy w Bantustanie dozwolona jest kradzież a złodzieje to celebryci, żyjemy w Polsce gdzie uczciwi ludzie nie tolerują złodziejstwa.
    RollingYourHead
    A u was biją Murzynów.
    Pozdrów odemnie szefa.
    Znowu próbujesz mnie obrazić, jednocześnie unikając po raz kolejny odpowiedzi na pytania...hmmm
    Nie obraziłam Cię w żaden sposób, nie wiem dlaczego ty to notorycznie robisz? Nikogo nigdy nie oszukałam, wręcz przeciwnie, pomagam innym jak mogę, w życiu i w gierce też. Mnie osłabia jak widzę takie pokrętne i wybiórcze podejście do sprawy po prostu.
    Tylko kto w tej "kradzieży" jest poszkodowany? Przecież i tak wszystko na wyspie należy do BB więc, kto co komu ukradł?
    Weź, raz wreszcie po prostu ustosunkuj się do całości wypowiedzi, punkt po punkcie, napisz, tak albo nie, albo swoje zdanie zamiast pokrętnych unikających odpowiedzi z obelgami w tle.
    Zwłaszcza do ostatniego pytania bo o ile dobrze pamiętam z poprzednich postów to sam skupowałeś magazyny po zaniżonych cenach i tak samo jak wszyscy wiedziałeś skąd pochodzą, więc skorzystałeś z "okazji"... cóż, tego regulamin nie zabrania, gratuluje moralności i etyki godnej księgowego.
    Ps.
    Nie jeden raz zapłaciłam za dropa, którego nie dostałam z rożnych powodów, bez mojej winy i jakoś ani ja ani Ty ani żaden inny w takiej sytuacji nie leci na policję. Ciekawe dlaczego? Chciałabym zobaczyć co policja w tym praworządnym kraju z praworządnymi obywatelami powiedziałaby na takie zgłoszenie ;p
    Ostatnio edytowane przez Gosia38 ; 06.08.2014 o 17:30

  4. #194
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Osoby ktore wpakowaly pieniazki w ta gre a zablokowali im konto a nie wykorzystali klejnotow ktore kupili niech sie poradza prawnika

  5. #195
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a po co mają sie radzić. Zaakceptowali regulamin, w którym wszystko było jasno napisane, że kasa też nie podlega zwrotowi. Za mała sprawa, aby ktokolwiek się tym przejął.

  6. #196
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie obrażam Ciebie. Stwierdzam tylko fakt, że masz problem z rozróżnieniem dobra i zła, nawet jeśli tego zła nie czynisz.
    Co do magazynów - nigdzie nie pisałem, że skupowałem je po zaniżonej cenie. Zdaje się, że ze byt dużą ilością ludzi dyskutujesz i zaczyna Ci się mieszać
    A co do odpowiedzi "punkt po punkcie" - to pytania zdaje się były do Szpili więc nie odpowiedziałem na nie , zwłaszcza że twoją intencją po raz kolejny była ucieczka z tematu i jego zmiana.
    I kończę z Tobą dyskusję chyba że wyraźnie napiszesz "tak, gracz który mnie oszukał w wirtualnej gierce to oszust a nie biznesmen".
    Pozdrawiam

  7. #197
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ustosunkował się, bo to było do mnie.
    A ja nie dopowiedziałem i nie odpowiem bo to bez sensu, odpowiem na te pytania, Ty zadasz następne, potem następne cały czas rozwadniając problem od którego wyszliśmy.
    Jak nazwiesz kogoś kto oszukuje - zaradnym? Bo jakoś przez gardło Ci nie chce przejść, że to oszust.
    Przez moment zastanawiałem się czemu Redjul się Ciebie czepia. I uważnie przeczytałem Twoje wypowiedzi.
    Nie chodzi o to, że jesteś oszustką ale o to, że usprawiedliwiasz oszustwa innych nie widząc w tym nic złego.
    A akceptowanie zła już jest złe.
    Poczytaj sobie kto to był Giuliani i ile dobrego zrobiła jego akcja.
    Ale wszystko zaczęło się od zmian w mentalności, bez tego by mu się nie udało.

  8. #198
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez szpila Zobacz posta
    Nie ustosunkował się, bo to było do mnie.
    A ja nie dopowiedziałem i nie odpowiem bo to bez sensu, odpowiem na te pytania, Ty zadasz następne, potem następne cały czas rozwadniając problem od którego wyszliśmy.
    Jak nazwiesz kogoś kto oszukuje - zaradnym? Bo jakoś przez gardło Ci nie chce przejść, że to oszust.
    Przez moment zastanawiałem się czemu Redjul się Ciebie czepia. I uważnie przeczytałem Twoje wypowiedzi.
    Nie chodzi o to, że jesteś oszustką ale o to, że usprawiedliwiasz oszustwa innych nie widząc w tym nic złego.
    A akceptowanie zła już jest złe.
    Poczytaj sobie kto to był Giuliani i ile dobrego zrobiła jego akcja.
    Ale wszystko zaczęło się od zmian w mentalności, bez tego by mu się nie udało.
    No to jestem złą kobietą w Waszym systemie wartości, która pomogła w życiu wielu ludziom i widziała takie rzeczy, że wie, że nic w życiu nie jest tylko czarne albo tylko białe ale trudno, dla Was jestem złą kobietą i jakoś muszę z tym żyć;P
    Mam wrażenie, że nawet byście nie wysłuchali św Piotra tylko od razu ukrzyżowalibyście go wspólnie na kolejnym krzyżu, bo to zdrajca i kłamca i pewnie oszust, bo zło to zło i nie ma tłumaczenia ani przebaczenia, amen.
    Jak i wielu innych świętych i wszystkich tutaj, których wrzucacie do jednego worka. Więc ok, wszystkich, którzy zrobili w życiu coś złego powinno się powiesić na latarni, ku przestrodze dla innych. Naprawdę Wam obu współczuje.
    I odpowiedz na pytania a nie będę więcej rozwadniać Ci problemu.

  9. #199
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RollingYourHead Zobacz posta
    To nie jest moja interpretacja to jest definicja pushingu, ktora sam podales. Ja Ci to po prostu przekladam na latwiejszy do przyswojenia dla Ciebie jezyk. Powtorzylem dokladnie to co jest w definicji nieco upraszczajac. Czego tu nie rozumiesz? Rowniez korzystales posrednio z tego buga.

    #RedJul

    Absolutnie to nie mialo na celu urazenie Twojej osoby. Jest to po prostu moja obserwacja, ktora Tobie przedstawiam. Rowniez nie jestem za tym 'skoro panstwo mnie okrada to ja moge okradac panstwo'. Rzecz w tym, ze wypowiadasz sie tutaj bardzo krytycznie w stosunku do osob, ktore korzystaly z buga, a sam rowniez tak jak thordis posrednio z niego korzystales. Skoro lubisz odniesienia do zycia realnego to teraz ja Tobie przedstawie to co Wy obaj zrobiliscie. Klepalem rowniez Twoje ofki na wadze. W sklepie legalnie masz cos za 300zl. Podchodzi do Ciebie gosc, ktory sprzedaje te sama rzecz za 150. Kupujesz majac swiadomosc tego, ze jest to kradzione, bo cena jest okazyjna. Uwazasz siebie za zaradnego i oszczednego. Tak wlasnie zrobiles w grze. Znaczy to, ze jest to pierwszy krok do paserstwa w zyciu realnym? Idac tym tokiem rozumowania w grze jestes JUZ teraz paserem. Ksiegowemu nie przystoi chcialoby sie rzec.
    RedJul
    Przeczytaj cześć adresowana do Ciebie... Nie dość, że moralizujesz i potępiasz innych to sam korzystasz z paserskich okazji i jeszcze próbujesz kłamać....
    No podwójnie gratuluję moralności i etyki księgowego. I podwójnie współczuję....

  10. #200
    Początkujący Osadnik Awatar Kristofulus
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    zachowujecie sie jak popaprance dlatego znalazlem cos dla was : https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

Zamknięty wątek
Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.