Zamknięty wątek
Strona 15 z 27 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 266

Wątek: Tak wygląda BAN

  1. #141
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    oj tam.. heroes online są ..

  2. #142
    deagostini85
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Ale za to odzyskali życie;p
    Zgadzam się w 100%, niestety wśród tych graczy jestem i ja...

  3. #143
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Maario70 Zobacz posta
    oj tam.. heroes online są ..
    już wole pościągać mapy do III i tam tracic czas;p albo cywilizacje którąś pomęczyć, europa universalis jeszcze jest;p heroes online to ta sama firma, wiec wiadomo jak jest i co bedzie;p
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  4. #144
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja się nie znam, a truskawki posypuję cukrem ale: żeby kradzież zaistniała to komuś musi coś ubyć chyba.
    RedJul, ukradłeś mi miejsce na posty w tym wątku!!
    Czy ktokolwiek z tych, którzy nie pobrali więcej magazynów stracił coś na tym, że inni pobrali.
    Supportowi mylą się bug-i z exploit-ami. (nie mogę zacytować bo za to ban grozi )
    Nie zostałem zbanowany bo się załapałem na limit, jakbym zdążył to bym brał i też nie oddawał.
    Nie zostałem zbanowany, i źle się z tym czuję bo trochę znajomych za 4 magazyny poleciało.
    a tu macie zasady uzytkowania http://ubi.com/PL/Info/Info.aspx?tagname=TermsOfUse , które są nadrzędne nad innymi regulaminami.
    polecam pkt 16:Rozwiązanie
    Usunięcie Konta z inicjatywy UBISOFT.
    UBISOFT może zawiesić lub zamknąć Konto Użytkownika i zakończyć możliwość korzystania przez Użytkownika z jednej lub większej liczby Usług lub części Usługi, w każdym czasie, automatycznie i bez konieczności uzyskania w tym zakresie decyzji sądu, po wysłaniu e-mailem lub pocztą formalnego wezwania do zaprzestania naruszeń lub przedstawienia dowodu, iż wezwanie do zaniechania zostało zlekceważone przez okres piętnastu (15) dni kalendarzowych, lub bez wypowiedzenia jeżeli obiektywnie naruszenie nie może zostać usunięte, jeżeli zostanie potwierdzone lub jeżeli UBISOFT posiada uzasadnione podstawy, aby sądzić, iż:
    Użytkownik twierdzi, że jest inną osobą lub podmiotem lub mylnie przedstawia swoją tożsamość,
    Użytkownik nie przestrzega Warunków lub innych specjalnych warunków odnoszących się do konkretnej Usługi lub Usług,
    Użytkownik narusza obowiązki prawne lub umowne;
    Użytkownik narusza prawa autorskie,
    Użytkownik zachowuje się niewłaściwie lub niezgodnie z przyjętymi normami w ramach Usług, włączając w to, bez ograniczeń, zachowanie na Forach,
    konto Użytkownika było nieaktywne przez okres dłuższy niż sześć miesięcy i Użytkownik nie ma dostępu do płatnych funkcjonalności,
    lub z jakiegokolwiek innego powodu.
    Jeśli Użytkownik ma więcej niż jedno Konto, UBISOFT zastrzega sobie prawo do usunięcia wszystkich utworzonych kont.


    o błędach (czyli bugach ) jest mowa tylko ad. serwera testowego.

    pozdrawiam

  5. #145
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no w trójkę nie grałem..podobno rewelacja... online jest podobno ..podobna do III..

  6. #146
    Początkujący Osadnik Awatar marek197004
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    A tak poza tematem to znalazłem ostatnio ze 40ci magazynów w kalendarzu -oddałem je-a gdzie znalezne według prawa 10 procent? czy tylko ban się należał ?
    To tak z humorem -dla tych co nie mają -a innych oceniają

  7. #147
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Niedawno skradziono mi telefon z kieszeni płaszcza i jak poszłam na policję, to się dowiedziałam, że to moja wina, bo nie powinnam trzymać telefonu w kieszeni. Usłyszałam, że po prostu ktoś wykorzystał okazję. Ja też wykorzystałam okazje i wzięłam 4 magazyny, z czego 1 oddałam. Nie miałam więcej, kupiłam tylko 1 na targowisku gildii. Dostałam bana i trochę szkoda, przede wszystkim ludzi, z którymi zdążyłam się zaprzyjaźnić, ale trudno, do gry już nie wrócę.

  8. #148
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Maario70 Zobacz posta
    no w trójkę nie grałem..podobno rewelacja... online jest podobno ..podobna do III..
    Tak samo podobna jak TSO do settlersów;p pare miechów temu miałem możliwość pograc w HO, nie wciągnęła;p lepiej za III sie zabierz;p
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  9. #149
    deagostini85
    Buheheh... ja oddalem i ban bim bam booom... xD

  10. #150
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Tak samo podobna jak TSO do settlersów;p pare miechów temu miałem możliwość pograc w HO, nie wciągnęła;p lepiej za III sie zabierz;p
    jak na razie wciągnąłem się w online i nie narzekam .... sporo osób z tso tam jest ..

Zamknięty wątek
Strona 15 z 27 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.