Zamknięty wątek
Strona 13 z 27 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 266

Wątek: Tak wygląda BAN

  1. #121
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdy ma prawo do swojego zdania. Moje jest takie, że to kolejny (z wielu) błąd gry i nie powinni karać za to bogu ducha winnych graczy. Tekst w stylu oddaj albo dostaniesz bana jest śmiechu wart. Zwłaszcza dla tych którzy zainwestowali w tą grę prawdziwe pieniądze - a dostają za to wadliwy produkt. Żenada po prostu ale przynajmniej w końcu po trzech latach mam dobry powód, żeby nie marnować więcej czasu na TSO. Pozdrawiam wszystkich znajomych i życzę miłej zabawy w tej czy innej grze )

  2. #122
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Chwila szukania w google.

    A co do pójscia do nieba to przecież wzorem św.Piotra nie musze być krystalicznie czysty
    Miłego wieczoru życze.
    Bardzo Ci dziękuje za sprawdzenie, co potwierdza tylko moja teorię że o żadnym "złodziejstwie" nie może być mowy w przypadku magazynów. Nikt nikomu nie grzebał na koncie, nie wykorzystywał niedozwolonych skryptów ani tym podobnych i nikt nikogo nie przyprawił o utratę jakichkolwiek własności majątkowych.
    Ja przeprosiłam, kiedy zasugerowałam, że każdy chociaż raz korzystał z jakiegoś buga przez ostatnie dwa lata i kolega poczuł się urażony.
    Mam nadzieję, że teraz wszyscy którzy pisali,że inni są "złodziejami" przeproszą.
    Również miłego wieczoru życzę, też nie muszę być "krystalicznie czysta" ale jestem uczciwym człowiekiem i w przeciwieństwie do większości uważających się za takich tutaj, nie obrażam, nie wyzywam, nie stawiam się nad innymi, nie potępiam i nie oceniam czego też innym życzę

  3. #123
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez micrybak Zobacz posta
    Każdy ma prawo do swojego zdania. Moje jest takie, że to kolejny (z wielu) błąd gry i nie powinni karać za to bogu ducha winnych graczy. Tekst w stylu oddaj albo dostaniesz bana jest śmiechu wart.
    Pisali do każdego kto pobrał magazyny w większej ilości po POLSKU, co i ile według ich ''niesprawiedliwego'' rozporządzenia trzeba zwrócić? Więc skro ci zbanowani są w tej sprawie ''bogu ducha winni''' to spotkała ich kara za niewinność lub pazerność albo głupotę!
    Wyłączając tych którzy nie zrobili tego rozmyślnie a z powodu urlopu czy wakacji nie odczytali wiadomości od BB - to pozostali mogą przemyśleć w jakim zbiorze się znajdują

  4. #124
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gosia38 Zobacz posta
    (...)gdyby mój szef, przez kilka lat pozwalał mi zabierać pieniądze z kasy i udawał, że nie widzi, stojąc obok, a po dwóch latach nagle złapał mnie za rękę wrzeszcząc: złodziej, zamknąć go dożywotnio! to bym się wkurzyła...jak większość tutaj.
    (...)
    Cytat Zamieszczone przez Gosia38 Zobacz posta
    (...)wirtualna gierka, w której nie ma żadnej własności, wiec nie może być mowy o "złodziejstwie" (...)
    I to jest mentalność ogromnej części graczy (i społeczeństwa również).

    Cytat Zamieszczone przez marek197004 Zobacz posta
    Hehe Gosia -brawo za świetne odpowiedzi -ludzikom takim niewinnym że innych wyzywają od złodziei itp. jakby to nie była tylko gra.
    Gratuluję logiki. Obojgu.
    Mam tylko nadzieję, że w realu nie będę z wami miał do czynienia.
    Pierwszym krokiem do popełnienia przestępstwa jest wewnętrzne przekonanie że to co robimy nie jest złe.
    Wy ten pierwszy krok macie za sobą.

  5. #125
    Początkujący Osadnik Awatar marek197004
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    I to jest mentalność ogromnej części graczy (i społeczeństwa również).



    Gratuluję logiki. Obojgu.
    Mam tylko nadzieję, że w realu nie będę z wami miał do czynienia.
    Pierwszym krokiem do popełnienia przestępstwa jest wewnętrzne przekonanie że to co robimy nie jest złe.
    Wy ten pierwszy krok macie za sobą.
    A po czym oceniasz innych ?to mnie bardzo ciekawi ? Ja nie jestem zbanowany-Gosia także jak widzę-po zdaniu jakie mam ?każdy ma pewnie jakieś-wiele razy pisałem do suup.. ale oni zawsze maja nas ... to tylko gracze -beda nowi ....itp-ja także z Fanatykami nie zabardzo bym chciał mieć do czynienia w realu-jak miło że to na Nowej a nie Kolonii

  6. #126
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widzę, że nie zrozumiałeś nic z mojego wpisu. Jak cię oszukają (w grze lub życiu) zapłacisz za coś a otrzymasz co innego albo figę to zrozumiesz (może)! Poza tym widzę że nawet roku nie rozegrałeś więc małe masz doświadczenie!

  7. #127
    Początkujący Osadnik Awatar marek197004
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez micrybak Zobacz posta
    Widzę, że nie zrozumiałeś nic z mojego wpisu. Jak cię oszukają (w grze lub życiu) zapłacisz za coś a otrzymasz co innego albo figę to zrozumiesz (może)! Poza tym widzę że nawet roku nie rozegrałeś więc małe masz doświadczenie!
    Toś chyba ślepy po drugie nikogo nie oszukałem! Z tego co wiem.Ilicz się troszkę ze słowami-proszę
    Sorki -ale to chyba nie do mnie było
    Ostatnio edytowane przez marek197004 ; 05.08.2014 o 21:39 Powód: błąd

  8. #128
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Odpisałem do Aruzus a nie do marek197004.

  9. #129
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    micrybak ..nie pisał do Ciebie..

  10. #130
    Początkujący Osadnik Awatar marek197004
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez micrybak Zobacz posta
    Odpisałem do Aruzus a nie do marek197004.
    Przeprosiłem -przeszła strona Sorki jeszcze raz

Zamknięty wątek
Strona 13 z 27 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.