Zamknięty wątek
Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 266

Wątek: Tak wygląda BAN

  1. #201
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przeczytałem.
    Klepalem rowniez Twoje ofki na wadze.
    Nie wynika z tego że były to magazyny. Sporo handluję na wadze to i niejedną moją ofkę mógł klepnąć.
    Jeśli nawet to miał na myśli to nie będę udowadniał że nie jestem wielbłądem. On po prostu kłamie żeby uwiarygodnić swoją wypowiedź.
    Masz do wyboru jego słowo i moje, wybrałaś jego.
    Poza tym skoro nie wiedziałem, że jest taki bug to nie mogłem wiedzieć iż zmniejszona cena jest spowodowana zwiększoną podażą spowodowaną tymże bugiem. Czyli gdzie widzisz świadome paserstwo?
    Ale skoro nie możesz mnie pokonać merytorycznie to próbujesz mnie zdyskredytować. Aż dziwne że pominęłaś etap czepiania się słówek.
    A wspólczucia nie potrzebuję chociaż nieraz dostałem w d... bo otwarcie mówiłem co o pewnych rzeczach myślę.

  2. #202
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Przeczytałem.

    Nie wynika z tego że były to magazyny. Sporo handluję na wadze to i niejedną moją ofkę mógł klepnąć.
    Jeśli nawet to miał na myśli to nie będę udowadniał że nie jestem wielbłądem. On po prostu kłamie żeby uwiarygodnić swoją wypowiedź.
    Masz do wyboru jego słowo i moje, wybrałaś jego.
    Poza tym skoro nie wiedziałem, że jest taki bug to nie mogłem wiedzieć iż zmniejszona cena jest spowodowana zwiększoną podażą spowodowaną tymże bugiem. Czyli gdzie widzisz świadome paserstwo?
    Ale skoro nie możesz mnie pokonać merytorycznie to próbujesz mnie zdyskredytować. Aż dziwne że pominęłaś etap czepiania się słówek.
    A wspólczucia nie potrzebuję chociaż nieraz dostałem w d... bo otwarcie mówiłem co o pewnych rzeczach myślę.
    Oj człowieku, pogrążasz się sam i nawet tego nie widzisz, jak na księgowego to ty mało inteligentny jesteś. Merytorycznie to babka pokonała cię już wiele stron temu, bo nie odpowiadasz na żadne z jej pytań, a sporo postów było, a śledzę je bo sam byłem ciekaw twoich odpowiedzi ale nie doczekałem się bo omijasz sprytnie wszystkie niepasujące ci pytania czy stwierdzenia. Ale teraz to już jest upadek bo próbujesz łapać się brzytwy i motasz się jak schwytany w potrzask lisek
    Chłopak wyraźnie pisze, że chodzi o magazyny, to po pierwsze, przeczytaj całość a nie wybrany fragment, to pierwsza ściema. To w końcu nie wiedziałeś o bugu czy tak jak twierdzisz, chłopak kłamie i nie kupowałeś magazynów, które w cudowny sposób nagle rozmnożyły się na wadze po solidnie zaniżonych cenach? Bo najpierw piszesz że gość kłamie, że kupowałeś magazyny a potem że nie miałeś pojęcia że kupowałeś magazyny z kradzieży, no litości A to kolejna ściema bo od początku piszesz że nie korzystałeś buga, bo jesteś taki bezgranicznie uczciwy, wiedząc o nim.
    Pisz dalej, bo o ile może 100 postów temu traktowałem cie poważnie, to teraz zwyczajnie mnie bawi patrzenie jak bezradnie wymachujesz rączkami i nóżkami jak ktoś silniejszy trzyma cie za gardło
    Brawo dla kobiet za inteligencję i opanowanie
    W sumie to nurtuje mnie jeszcze to "nieświadome" paserstwo? Czyli jak ci dają coś taniej o połowę niż w sklepie to bierzesz i nie pytasz skąd ani dlaczego czy o co chodzi?
    Ostatnio edytowane przez danielo52 ; 06.08.2014 o 20:08

  3. #203
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Merytorycznie to babka jak mówisz to jest głęboko w lesie, no chyba że też uważasz że facet co Cie oszukał na wadze to biznesmen a nie oszust.
    Nie odpowiedziałem i nie odpowiem na żadne z jej pytań bo to tylko ma służyć zmianie tematu.
    Nigdzie nie napisałem że nie klikałem na magazyny bo nie chciałem oszukiwać. Napisałem, że kliknąłem raz bo sądziłem że w ten sposób magazyn dostanę szybciej i zwiększoną ilość magazynów złożyłem własnie na karb takiego zachowania graczy plus to, że zaraz po evencie miały się pokazać magazyny w sklepiku gildyjnym.
    A o tym, że jest bug dzięki któremu można się załapać na więcej magazynów nie wiedziałem. I szczerze mówiąc nie wiem jak bym się zachował gdybym wiedział, może bym nawet kilka wziął - nie jestem święty jak to złośliwie twierdzą niektórzy a to tylko gra.
    Ale wiem na pewno jak bym się zachował po komunikacie BB:
    1. Oddał magazyny
    2. Nie zwalał winy na BB że oszukałem
    3. Nie robił z siebie męczennika
    4. Nie krzyczałbym, że ci co załapali się na 1 lub 2 magazyny mają je tak samo oddać.
    A takie właśnie zachowanie części graczy piętnuję i za to jestem wyzywany i obrażany.
    I dlatego nie odpowiadam na głupie pytania typu
    Czy kobieta, która legalnie, w Państwie które na to zezwala, dokonała aborcji jest morderczynią czy to jednak Państwo bo na to zezwoliło?
    Bo one nie dotyczą meritum a mają zmienić temat. Zwłaszcza że jest zadawane przez osobę która cały czas nie widzi nic złego, że ktoś w grze oszukuje.
    (...)to teraz zwyczajnie mnie bawi patrzenie jak bezradnie wymachujesz rączkami i nóżkami jak ktoś silniejszy trzyma cie za gardło(...)
    Masz rację, trochę się motam próbując udowodnić rzeczy oczywiste typu nie jestem wielbłąd, ale dyskusja w tej chwili sprowadza się właśnie do ataków na mnie a nie do dyskusji z tym co napisałem.

  4. #204
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    To ze akceptujesz warunki gry nie oznacza ze one sa zgodne z polskim prawem gra ma domene PL mozna walczyc o prawa i to smialo zbiorowe pozwy itd jest wiele gier na polskim rynku ktore te paragrafy przestrzagaja miedzy innymi ******** albo trawian gdy zakupisz konto premium albo walute po naruszeniu zasad konto zostaje zablokowane bo wykorzytsaniu konta premium albo walut gry wiec jak ktos tam wyzej napisal akceptacjia nic nie daje do zapiskow prawnych w w kazdej chwili mozna ich warunki podwazyc miedzy innymi za to ze zakupiony towar zwany klejnotami sa wlasnoscia ubisoft ale tez gracza po czesci jezeli ktos ma kopalnie klejnotow albo ma na koncie klejki a nie wykorzystal ich do konca mozna to iznac na kradziez i pozbawienie dostepu do dobra jakie sie zakupilo. Osoba ktora robila zasady tso na pl nie ma zielonego pojecia o prawie. Warunki gry musza byc zgodne z z danym panstwem w ktorym ta gra jest i to jest nie wazne ze servery sa w niemczech.

  5. #205
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Wiec radze porade u prawnika nie na forum. Ja osobiscie mialem zablokowane konto za multi konto i na glownym mialem 4k pln wpakowane i nie wykorzystane. Po pojawieniu sie w ubi z prawnikiem w warszawie konto zostalo odblokowane w tym samym dniu. pozdrawiam

  6. #206
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    I po konsultacji z prawnikiem jak ocenil sytuacjie mozna slac pozwy o zwrot kosztow albo i nawet z odszkodowanie jezeli gracz wielokrotnie wplacal kase i kilka latek gral. Poczytajcie po internecie i wiele takich spraw bylo przeciw tworcom gier on-line.

  7. #207
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez danielo52 Zobacz posta
    W sumie to nurtuje mnie jeszcze to "nieświadome" paserstwo? Czyli jak ci dają coś taniej o połowę niż w sklepie to bierzesz i nie pytasz skąd ani dlaczego czy o co chodzi?
    To pytasz się na handlu czy szepcie czemu ktoś taniej sprzedaje towar albo lotkę w przygodzie?
    Bo ostatnio ''norma'' za np. MB to 5k jak weźmiesz za 2,5k to jesteś paserem?
    heheeh
    albo masz gdzieś sztywny cennik?
    Ogólnie ta rozmowa ciekawa na początku zamieniła się w bełkot spowodowany tyłkościskiem ludzi, którzy nie widząc powodu dla których posypały się bany (ślepota czy świadome działanie)? żądają: udowodnij mi to, udowodnij tamto, przekonaj, odpowiedz?
    A po co, przecież wiedzą lepiej

    Może przekonywać kogoś do swojej definicji uczciwości, albo zrozumienia ojczystego języka?
    Było napisane jak byk, by zwrócić magazyny do gwiazdy - dotyczyło to pewnie bardzo wielu graczy, część się wywiązała, a inni, zbanowani a dzisiaj smutni , źli albo zapłakani?
    Dostali bana brak czasu na grę i zwrot lub ''pomyłkę''-powinni się odwołać. To samo powinni zrobić którzy mieli problemy z czytaniem ze zrozumieniem, pazerność albo nawet pokazali zwykłą głupota zwykłą? Jak gostek który płacze, że oddał przecież połowę a dostał bana. Napisali mu że może nawet dostać blokadę na konto a on nie skapował o co chodzi. I ma straszne pretensje, żałować ludzi pokazujących takie zachowanie?
    Za głupotę i pazerność trzeba płacić w życiu i gierkach online też i żal tylko że firma której często można zarzucić błędy i brak solidności w kontaktach z graczami nauczyła tego ludzi, którzy wg. siebie wszystkie rozumki pozjadali a regulamin gry-usługi ich podobno nie dotyczy. Trochę obciach, co?
    Głowa jest do myślenia nie do noszenia czapki, następnym razem warto sprawdzić co pod czapką się znajduje-głowa czy ulepszony magazyn i w razie czego przykręcić głowę na swoje miejsce

  8. #208
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Merytorycznie to babka jak mówisz to jest głęboko w lesie, no chyba że też uważasz że facet co Cie oszukał na wadze to biznesmen a nie oszust.
    Nie odpowiedziałem i nie odpowiem na żadne z jej pytań bo to tylko ma służyć zmianie tematu.
    Nigdzie nie napisałem że nie klikałem na magazyny bo nie chciałem oszukiwać. Napisałem, że kliknąłem raz bo sądziłem że w ten sposób magazyn dostanę szybciej i zwiększoną ilość magazynów złożyłem własnie na karb takiego zachowania graczy plus to, że zaraz po evencie miały się pokazać magazyny w sklepiku gildyjnym.
    A o tym, że jest bug dzięki któremu można się załapać na więcej magazynów nie wiedziałem. I szczerze mówiąc nie wiem jak bym się zachował gdybym wiedział, może bym nawet kilka wziął - nie jestem święty jak to złośliwie twierdzą niektórzy a to tylko gra.
    Ale wiem na pewno jak bym się zachował po komunikacie BB:
    1. Oddał magazyny
    2. Nie zwalał winy na BB że oszukałem
    3. Nie robił z siebie męczennika
    4. Nie krzyczałbym, że ci co załapali się na 1 lub 2 magazyny mają je tak samo oddać.
    A takie właśnie zachowanie części graczy piętnuję i za to jestem wyzywany i obrażany.
    I dlatego nie odpowiadam na głupie pytania typu
    Bo one nie dotyczą meritum a mają zmienić temat. Zwłaszcza że jest zadawane przez osobę która cały czas nie widzi nic złego, że ktoś w grze oszukuje.

    Masz rację, trochę się motam próbując udowodnić rzeczy oczywiste typu nie jestem wielbłąd, ale dyskusja w tej chwili sprowadza się właśnie do ataków na mnie a nie do dyskusji z tym co napisałem.
    Mój drogi RedJul
    Wreszcie napisałeś coś z sensem i bardzo się cieszę i dziękuję. Może jestem w lesie ale to piękny las gdzie jest bardzo kolorowo, a nie wszystko jest czarne i białe Nikt cię nie atakuje a przynajmniej ja na pewno nie, ale wreszcie udało mi się przebić tą czarno białą skorupę i jestem bardzo szczęśliwa.
    Wielu ludzi klikało na magazyny z przyzwyczajenia do cichej akceptacji bugów i nabrało ich ile wlezie i ja nie nazywam ich oszustami, bo było to dozwolone od 2 lat i nikt, nawet BB nie czepiało się tego. Jak widać tez byś kliknął jakbyś mógł co prawie czyni z Ciebie normalnego człowieka;P
    Ja tylko pytałam od początku dlaczego BB obudziło się po tygodniu po evencie? Dlaczego nie po miesiącu albo roku? Mieliby z 5x więcej banów;p
    Ludzie brali bo to było dozwolone przez system od początku gry, zwykły habit, nie złodziejstwo czy cokolwiek innego, potem sprzedawali, kupowali piłki a jak im zostało to rozdawali biedniejszym. O to cały czas mi chodzi, dlaczego BB obudziło się tak późno? Dlaczego postawili tak ekstremalne warunki w tak krótkim czasie? Dlaczego na innych serwerach nikt nie ponosi takich konsekwencji i maja wydłużony czas oddania, pewnie będzie nadal przedłużany? Znam wielu takich którzy chcieli oddać i zwyczajnie nie zdążyli nazbierać z powrotem tego co nabrali, byli zrozpaczeni i tak samo zaskoczeni jak ja ta całą sytuacją. Nie są oszustami ani złodziejami, po prostu robili to co od początku tej gry było dozwolone, nikogo nie oszukali, nieraz pomagali mi i wielu innym a teraz maja bana i nikt nie może doczekać się odpowiedzi z supportu, który chyba sam do końca nie wie co robi, a paru takich jak ty bezwzględnie ich potępiło i powiesiło zanim zdążyli cokolwiek zrobić albo powiedzieć. A niektórzy pięknie dorobili się kupując magazyny po zaniżonych cenach więc pośrednio na bugu i krzyczą najgłośniej...to smutne.
    Nic nie jest czarne albo białe i nawet Cie polubiłam za tą szczerą wreszcie wypowiedź, dziękuję

  9. #209
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    To pytasz się na handlu czy szepcie czemu ktoś taniej sprzedaje towar albo lotkę w przygodzie?
    Bo ostatnio ''norma'' za np. MB to 5k jak weźmiesz za 2,5k to jesteś paserem?
    heheeh
    albo masz gdzieś sztywny cennik?
    Nie wiem jak u Was ale u nas było kilku takich co sprzedawali dropy po zaniżonych cenach...tylko że potem, po zapłacie okazywało się że nie ma dropa;p Jak to mówią, chytry dwa razy traci;p Poza tym jakby nie było dropa trudno "ukraść" jak się robi przygodę, żeby kogoś, kto kupuje dropa nazywać paserem, weź się bardziej postaraj
    Jak w życiu, jak Ci ktoś daje coś za połowę ceny to się zastanów i nie trzeba do tego specjalnej filozofii.
    Pozdrawiam

  10. #210
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Złota Góra
    z tego co piszecie wynika, ze gracze maja OBOWIAZEK czytac forum. Ja na szczescie nie mam chyba tych magazynow (chyba) o ktorych piszecie, ale ten temat widze PIERWSZY RAZ NA OCZY. Gdybym tu przypadkiem nie wszedl to nic bym nie wiedzial, ze mam oddawac jakies magazyny....

Zamknięty wątek
Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.