Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Możliwość segregacji specjalistów.

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar ElGrafitto
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat

    Możliwość segregacji specjalistów.

    Witam
    Proponuje aby specjaliści w menu gwiazdy segregowali się alfabetycznie a nie jak do tej pory według kolejności zakupu.
    Irytuje mnie ten bałagan w gwieździe, tubylczy zwiadowcy poprzeplatani są z szczęśliwymi i doświadczonymi odkrywcami.

    Dzięki segregacji alfabetycznej można by edytując nazwę odkrywcy ustawić ich kolejność według własnego systemu (uporządkować awatary albo np ustawić ich według drzewek umiejętności)

    Ciekawym rozwiązaniem było by też wstawienie z menu gwiazdy na główny interfejs awatarów specjalistów. Np w dolny prawy lub lewy róg ekranu (te przestrzenie są nieużywane i aż się proszą o wykorzystanie Można by wydawać polecenia specjalistom bez wchodzenia do gwiazdy, zawsze to jakieś ułatwienie Miła by też była możliwość segregowania ich np. za pomocą strzałek tak jak w przypadku kolejki budowy.

    CO sądzicie o moich propozycjach ;D ??

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar ElGrafitto
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez ElGrafitto Zobacz posta
    Ciekawym rozwiązaniem było by też wstawienie z menu gwiazdy na główny interfejs awatarów specjalistów. Np w dolny prawy lub lewy róg ekranu (te przestrzenie są nieużywane i aż się proszą o wykorzystanie
    Wiem że ta przestrzeń to bufor miedzy różnymi rozdzielczościami ekranu i pewnie wstawienie tam czegoś nie było by takie łatwe ale można by przynajmniej zrobić możliwość włączenia takiego "menu specjalistów" dla tych którzy grają na wyższych rozdzielczościach. ewentualnie ustawianie takiego menu za pomocą pinezki w dowolnej części ekranu.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W ogóle menu gwiazdy, jak na centralny schowek gry jest strasznie ubogie. Czemu nie da się zaznaczać wielu elementów (np. z klawiszem ctrl), łączyć ze sobą takich samych (przeciągając jednego na drugi), sortować, wyszukiwać (jak w handlu), dodawać surowców przez dwuklik (bo i tak można je wykorzystać tylko na domu władyki) itp.?

    Tyle razy poprawiali handel, listy i resztę, a menu gwiazdy nic się nie zmieniło. Nawet nie można go przypiąć jak menu budowy.
    to byl sarkazm ludzie ...

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Dobry pomysl ale wypadaloby dodac ankiete

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram pomysł.
    Miałem taki sam:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...cjalist%C3%B3w
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Ja się już w moim bałaganku połapałem więc jak tego nie zrobią nie będę rozpaczał, co nie znaczy, że pomysł uważam za zły
    Do nowego porządku będzie trzeba się przestawić;(

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Pomysł SUPER. Dodatkowo chciałbym możliwość zwolnienia ze służby niepotrzebnych specjalistów. NIE CHCĘ już zwykłych generałów z tawerny. Mam lepszych. Chciałbym ich usunąć z gwiazdy.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez AxXon Zobacz posta
    Pomysł SUPER. Dodatkowo chciałbym możliwość zwolnienia ze służby niepotrzebnych specjalistów. NIE CHCĘ już zwykłych generałów z tawerny. Mam lepszych. Chciałbym ich usunąć z gwiazdy.
    Do bloków są potrzebni i to bardzo zwykłe gienki a czasami nawet 4 sztuki

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Może i są potrzebni, ale ja przykładowo nie gram z blokami i bym ich chętnie zwolnił A się nie da.

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja bym geologow zwolnil

    General dodatkowy zawsze sie przydac moze jak cos nie wyjdzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.