Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ulepszony silos + premia

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.12.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Ulepszony silos + premia

    Ulepszony silos 5 lvl wrzucona premia zastrajkował brak sadzonek !!!!!!!
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: silos.jpg, 
wyświetleń: 326, 
rozmiar: 99.4 KB, 
ID: 2121.  

  2. #2
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przy ulepszonych silosach to norma, że jak złoże jest pełne to budynek się zawiesza

  3. #3
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    To prawda, pole pelne, fajrant..... ale to nic.
    Zauwazylem, ze z epickim skladem drewna jest podobnie a to juz jest lipa bo czasami chcesz miec maks w magazynie a z nimi to nie wyjdzie.... tak btw...
    peace
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Chiałem napisać bo pewnie nie każdy wie że ulepszony Silos wcale nie jest tak ulepszony jak to piszą u kupca. Jest jedna wielka ściema z ta produkcja razy 3 do zwykłego silosu. Miało być cudo jest gówno. Zwykły Silos na 12h produkuje średnio 270 sprawdźcie na 5 lvl. Ulepszony na 5 lvl daje 430 szt. Dodam złoże nie pełne ta sama odległość do złoża i magazynu. Ulepszony Silos powinien dawać tak naprawdę 810.... Czemu nas tak cały czas robią w balona............................................ .................................................. .................................................. ..........

  5. #5
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez erni7777 Zobacz posta
    Chiałem napisać bo pewnie nie każdy wie że ulepszony Silos wcale nie jest tak ulepszony jak to piszą u kupca. Jest jedna wielka ściema z ta produkcja razy 3 do zwykłego silosu. Miało być cudo jest gówno. Zwykły Silos na 12h produkuje średnio 270 sprawdźcie na 5 lvl. Ulepszony na 5 lvl daje 430 szt. Dodam złoże nie pełne ta sama odległość do złoża i magazynu. Ulepszony Silos powinien dawać tak naprawdę 810.... Czemu nas tak cały czas robią w balona............................................ .................................................. .................................................. ..........
    Nie wiem na co patrzysz, ale chyba źle patrzysz. U mnie ulepszony silos na piątym poziomie ma wydajność +780 i przy czym to nie jest jeszcze najlepsza jego wydajność.

    Pewnie masz ten podobny problem, co kolega z pierwszego postu, z tym, że u ciebie rolnik zasiał najbliższe pole do pełna i poszedł obsiewać inne dalsze pole. Nie wiem dlaczego co niektórzy myślą, że jedno pole będzie obsiewane w nieskończoność, i dlaczego niektórzy nie umieją zobaczyć, na którym polu właśnie rolnik sieje.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie od 700 do 815 na plus przy 28 ulepszonych silosach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.