Zobacz wyniki ankiety: Czy potrzebne jest

Głosujących
289. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, takie same przedmioty powinny być zawsze w jednej paczce

    114 39.45%
  • Tak, z łączeniem i dzieleniem według uznania

    163 56.40%
  • Nie

    4 1.38%
  • Tak, ale... (inne zastrzeżenia)

    4 1.38%
  • Wszystko jedno

    4 1.38%
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69

Wątek: Łączenie przedmiotów w gwieździe.

  1. #11
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł dobry, ale ma zdecydowany wpływ na obecny system handlu premiami. Musieliby umożliwić wystawianie dowolnej ilości np. koszy, a nie tak jak jest teraz, tylko paczek które mamy w gwieździe.

    Konsolidacja przygód też byłaby przydatna

    Cytat Zamieszczone przez silu700 Zobacz posta
    Odpowiadając na pytanie z poprzedniego wątku dotyczące braku opcji "obojętne mi to" w ankiecie odpowiadam, że jest to zbędne
    Jeśli jest tobie to obojętne to nie głosuj
    Regulamin działu Pomysły i sugestie, pkt 8:
    Temat powinien zawierać ankietę złożoną z trzech możliwości wyboru: ZA, PRZECIW, OBOJĘTNE. Opis owych możliwości może odbiegać od zaproponowanego modelu, jednakże musi umożliwić jasne sprecyzowanie opinii o pomyśle/sugestii.

    Widzę, że regulamin też jest Ci obojętny

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra

    Grupowanie w menu gwiazdy

    W zasadzie grupowanie już jest, ale jest za słabo używane.

    Powinna być jeszcze opcja łączenia w grupy przygód, aktów, premii i doładowań.

    Nie widzę powodu, dla którego np. 20 Dzieci Sawanny ma zajmować 20 miejsc, albo 200 koszyków ma być podzielone na 8 partii. Chyba tylko po to żeby utrudniać przewijanie.

    Dodatkowo byłoby to ułatwienie przy handlu, bo wreszcie moglibyśmy wystawić po ludzku 4 przygody czy rezydencje.
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 24.11.2013 o 14:22

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ZA, ktos tu chyba pisał że w Anno jest jakieś łączenie/dzielenie przedmiotów wiec niech dopytają kolegów jak to zrobić.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Opcja jak najbardziej pożądana ale już kiedyś poruszona i cisza w temacie

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardzo potrzebna zmiana. Wprowadzenie grupowania w gwieździe uczyniłoby tę grę bardziej user-friendly. Temat co prawda nie jest nowy, ale wobec braku reakcji BB chyba wrato go powtórzyć i podbijać watek. Może ktoś z BB wreszczie zauważy potrzebę zmian

  6. #16
    konkur4
    Tzw. stosy przedmiotów, bardzo ułatwiają przedzieranie się przez kolejne lasy tych samych przedmiotów, w innych grach dobrze się na tym wychodzi.
    Co do ilości to nieograniczone mogłoby być troche kłopotliwe, zwłaszcza w wyświetlaniu od pięciocyfrowych liczb, poprostu przestałyby się mieścić w obecnych kratkach gwiazdy. Więc jakiś limit musi być, jak dla mnie wystarczyłoby grupowanie po 100.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Tzw. stosy przedmiotów, bardzo ułatwiają przedzieranie się przez kolejne lasy tych samych przedmiotów, w innych grach dobrze się na tym wychodzi.
    Co do ilości to nieograniczone mogłoby być troche kłopotliwe, zwłaszcza w wyświetlaniu od pięciocyfrowych liczb, poprostu przestałyby się mieścić w obecnych kratkach gwiazdy. Więc jakiś limit musi być, jak dla mnie wystarczyłoby grupowanie po 100.
    Niekoniecznie w innych, bo w Settlersach to jest i działa, tylko nie wiadomo dlaczego nie jest używane albo jest częściowo używane dla niektórych rzeczy.
    Liczba to nie problem, na pięciu znakach się zmieścisz (np. 999k), na sześciu zazwyczaj bez skrótów też, a jak ktoś ma więcej niż milion czegokolwiek, to ma większy problem niż z wyświetlaniem ;]

    Ograniczenia i limity nie interesują mnie...
    bo
    jak ktoś będzie chciał wymienić wieżę wiedźmy na milion Dzieci Sawanny, to na kantorze powinien to zrobić, a nie kombinować i się pomylić i myśleć że ktoś go oszukał i nie grać potem.
    I tak się przyjaźnie rozpadają...
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 25.11.2013 o 10:25

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bardzo fajny pomysł bo to co już we gwieździe zaczyna się dziać to istny chaos ciężko jest np znajomemu wysłać kosze egzo, irmy paczki itp bo zajmuje to naprawdę sporo czasu a także generuje obciążenia, a mając pogrupowane wysyłam odpowiednią ilość i załatwione. Mam nadzieję że taki pomysł BB szybko wprowadzi

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hey, wpadłem niedawno na ten sam pomysł, i chciałem go zamieścić na forum ale okazało sie ze już ktoś wcześniej na to wpadł tak wiec oczywiście sie dopisuje.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W maju tego roku robiłem podobną ankietę tutaj - szału nie zrobiła (49 osób głosowało) gdyż nic się w grze w tym kierunku nie wydarzyło.

    Pięknie byłoby w gwieździe mieć coś w tym stylu:



    pozdrawiam
    p

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.