Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Czym karmiło Nas BeBe w tym półroczu

  1. #1
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj

    Czym karmiło Nas BeBe w tym półroczu

    Z nudów zajrzałem do listy modyfikacji (tzw. change log) aby sprawdzić co nowego przez pół roku dało nam BeBe

    *Zmiany w grze - 02.01.2014
    • Gorąca herbata cytrynowa (premia) dodana do oferty w Sklepie.
    • Specjalny magazyn prowiantu dodany do oferty w Sklepie.
    • Ukończenie przygód "Zakazane eksperymenty" oraz "Azyl bandytów" zapewnia pewną szansa na zdobycie przygody (odpowiednio "Kolejne zakazane eksperymenty" lub "Powrót do Azylu bandytów").

    *Zmiany w grze - 09.01.2014
    • Zmiany interfejsu systemu poczty
    • Możliwość blokowania wiadomości od konkretnych graczy.

    *Zmiany w grze - 21.01.2014
    • Nowy łańcuch zadań wraz z nowym bohaterem niezależnym.
    • Dodanie nowego budynku epickiego (Epicki skład drewna).
    • Zmiany interfejsu systemu poczty

    *Zmiany w grze - 04.02.2014
    • Zmiany związane z funkcjonowaniem łańcuchów produkcyjnych
    • Zmiany interfejsu systemu poczty
    • Dodanie Walentynkowej niespodzianki Buddy'ego.

    *Zmiany w grze - 13.02.2014
    • Zmiany interfejsu systemu poczty

    *Zmiany w grze - 04.03.2014
    • Skrzynia z zaopatrzeniem Trici
    • Zmiany w Targowisku gildii:
    Poszukiwacz miedzi (uzupełnienie złoża)
    Zombie (premia)
    Pływający dom (budynek)
    Uśpiona rafa (mini przygoda)
    • Dodano możliwość zmiany koloru czcionki na czacie na biały
    • Przyciski odpowiedzialne za potwierdzanie i anulowanie zostały zastąpione symbolami.
    • Zmian w strefach lądowania generałów na mapach przygód

    *Zmiany w grze - 20.03.2014
    • Nowe przedmioty kolekcjonerskie oraz kolekcje (premie)
    • 6 przygód kooperacyjnych.
    • Zmiany interfejsu systemu poczty
    • Szkółkę wiejską można ulepszać aż do poziomu 5.
    • Mikstura Słabego Punktu i Wsparcie dystansowe usunięte z oferty Sklepu

    *Zmiany w grze - 01.04.2014
    • Przedmioty kolekcjonerskie zebrane na mapach przygód będą przyznawane wyłącznie wtedy, gdy cała przygoda zostanie pomyślnie ukończona
    • Wgranie wydarzenia wielkanocnego oraz dodanie
    Nowy generał: Mistrz sztuk walki
    Nowa przygoda wielkanocna: Traper Garrun
    Wielkanocne kolekcje
    Poszukiwania schowanych jajek (premia))
    Inspirująca przemowa (premia obszarowa)
    Pudełko z niespodziankami Pauli: Zapewnia losowe obiekty

    *Zmiany w grze - 29.04.2014
    • Zakończenie wydarzenia wielkanocnego cz.2
    • "Mistrz sztuk walki" oraz premia "Inspirująca przemowa" w Sklepie.
    • Wprowadzenie przycisku Osiągnięć (nieaktywny)
    • Interfejs Introligatora zoptymalizowany.

    *Zmiany w grze - 13.05.2014
    • Oferty limitowane dla początkujących
    3 zestawy surowców dla początkujących
    Wesoły geolog
    Kosz egzotycznych owoców
    • System Osiągnięć zostanie uaktywniony
    • Nowy proces odpowiedzialny za monitorowanie połączenia z serwerem
    • Premie Mikstura Słabego Punktu oraz Wsparcie dystansowe zastąpione premiami "Asasyn" i "Grad strzał"

    *Zmiany w grze - 10.06.2014
    • Start wydarzenia MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ w grze: 12 czerwca 2014
    Futbolówki
    Kalendarz
    Nowy odkrywca, który posiada specjalną zdolność
    Nowe przedmioty kolekcjonerskie
    7 nowych przygód eventowych
    • 6 poziomu ulepszenia dla Gospodarstwa, Warsztatu kamieniarza oraz Warsztatu kamieniarza (marmur)
    • Możliwości dodawania łupu z niektórych typów wiadomości bezpośrednio do magazynu

    *Zmiany w grze - 18.06.2014
    • Zmiany w wydarzeniu MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ

    od początku roku doczekaliśmy się no właśnie czego:
    -kilka nowych premii
    -nowy interfejs poczty
    -epicki skład drewna
    -specjalny magazyn prowiantu
    -6 lvl-e
    -nowe cośki
    -system osiągnięć
    -szczęśliwy odkrywca
    -przygody kooperacyjne
    -ulepszony silos

    przez pół roku tylko w sumie 2 nowe budynki, 1 nowy specjalista i przygody kooperacyjne

    czy to za mało jak na pół roku?

    ale patrząc na ilość potrzebnych poprawek i zmian to coś tu nie Halo
    nie jesteście w stanie ogarnąć tego co już macie a wpychacie graczom nowe rzeczy z nowymi problemami o których czasami wiecie albo nie chcecie wiedzieć

    a Wy gracze jak oceniacie te pół roku???

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez eryk_dzaffar Zobacz posta
    a Wy gracze jak oceniacie te pół roku???
    Nie pol roku tylko realnie ~8 miesiecy (mamy koniec lipca a na testowym w tym momencie nie ma niczego faktycznie nowego, co oznacza, ze przynajmniej przez nastepny miesiac nic faktycznie nowego nie zostanie wprowadzone na live).

    Poza tym ktos niecierpiacy na skleroze pamieta jeszcze takie rzeczy jak wyburzanie skal czy dalsze czesci systemu badan, o ktorych przez ostatnie pare miesiecy nawet nie wspomniano. Zamiast tego szykuja nam nowe ozdobne drzewo.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    wziąłem pod lupe tylko pół roku i szczrze mówiąc to bardzo sie zawiodłem a jak Be Be dalej będzie wprowadzał nowości w takim tępie to biada nam wszystkim
    PVP wtedy zobaczymy za 10 lat

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak naprawdę prawdziwą "nowością" były przygody kooperacyjne. Składały się na to nowe przygody + nowe budynki, co dało trochę zajęcia ludziom, którzy zbliżyli się, lub byli na 50 poziomie. Jak dla mnie jedyna wartościowa nowość.
    Reszta to takie modyfikacje, które podejrzewam na pniu dałoby się wprowadzić po 2-3 tygodniach od ogłoszenia. Problem w tym, że BB zawsze zrobi sobie dodatkową robotę. Bawili się interfejsem poczty przez miesiąc. Na początku roku też były problemy z grą co ich pewnie zajęło na trochę. Teraz błąd z magazynami.

    Serwer testowy jest, ale tylko z nazwy. Nie dość, że nie poprawiają błędów, które tam znajdą, to w wielu przypadkach po wrzuceniu nowości na normalne serwery, błędów jest tyle samo, albo więcej.
    Jak potem można liczyć na coś nowego, skoro oni przez połowę czasu walczą sami ze sobą? Do tego dochodzi praca nad eventami. Więc czasu na nowości mają naprawdę niewiele.
    O systemie badań się nie wypowiem, bo trzeba by się im zaśmiać prosto w twarz. Tak długo to się u nas nawet autostrad nie buduje.
    Najlepsze, że nic nie słychać o tych badaniach. Niby były obiecane, może ktoś z BB faktycznie coś z nimi związanego widział, ale nikt tak naprawdę nie wie co to było, ani kiedy. A na pewno my nie wiemy nic xD
    Wyburzanie to już w ogóle ewenement. Kiedyś było obiecane i tyle to świat graczy TSO widział xD

  5. #5
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez eryk_dzaffar Zobacz posta
    wziąłem pod lupe tylko pół roku i szczrze mówiąc to bardzo sie zawiodłem a jak Be Be dalej będzie wprowadzał nowości w takim tępie to biada nam wszystkim
    PVP wtedy zobaczymy za 10 lat
    PvP nigdy nie będzie. Jeśli się łudzicie, to się łudźcie.

  6. #6
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Tak naprawdę prawdziwą "nowością" były przygody kooperacyjne. Składały się na to nowe przygody + nowe budynki, co dało trochę zajęcia ludziom, którzy zbliżyli się, lub byli na 50 poziomie. Jak dla mnie jedyna wartościowa nowość.
    przygody kooperacyjne to nie nowosc tylko krok wstecz, bo merytorycznie nie roznia sie od zwyklych a odmiennie od nich wymagaja wspolpracy (a nie tylko ja umozliwiaja).
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 25.07.2014 o 21:30
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar LadyXxX
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja sie pytam Gdzie jest obiecane wyburzanie skał ?? na które czekam od ponad pol roku .. jak dobrze pamietam bylo to pisane przed końcem ubiegłego!! Jedyna i najwazniejsza rzecząktóej ja nie mogę pojąć jest po ki grzyb dają nam obietnice czegoś czego nie są w stanie wprowadzic, za to wymyslaja zmiany wygladów obozów generałów -wtf - bulshit - komu na tym zależy .. my chcemy konkretów!!! takich jak PvP obiecane 2 lata temu czy wyburzanie skał .. śmiem twierdzić iz BB nie robi nic dla gracza .. i wbrew pozorom takze nie mysli o swojej korzysci .. jeżeli by tak było .. mieli bysmy obecnie wszystkie obiecane zmiany wprowadone,zamiast tego ludzie zaczynaja rezygnować z gry ..nie będę dalej sie rozpisywać .. .. z dniem dzisiejszym coraz bardziej zaczynam żałowac ze poświeciłam tej grze aż tyle czasu ...

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak jak już niektórzy napisali, badania miał dotyczyć w kolejnej aktualizacji gienków i wyspy, a tu cichosza
    to samo z wyburzaniem. wycofali się ze względu na znaleziony błąd (wersja oficjalna). to za ten czas nie mogli błędu naprawić?
    "Everybody lies"

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    przygody kooperacyjne to nie nowosc tylko krok wstecz, bo merytorycznie nie roznia sie od zwyklych a odmiennie od nich wymagaja wspolpracy (a nie tylko ja umozliwiaja).
    I tak wypadają lepiej od kooperacyjnych. Może i przygody nie różnią się od siebie, ale w bajkowych przynajmniej nagrody są jako takie. Poza tym, można je robić samemu. Znajomych zapraszając na jeden atak. Minus dla mnie jest taki, że robi się je stosunkowo długo.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na krawce jest 12 dni, a spokojnie można w 1 dzień zrobić. to jest dla ciebie długo?
    ile byś chciał krawców dziennie robić, 5, a może więcej?
    "Everybody lies"

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.