Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: regulamin

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat

    regulamin

    Czytając regulamin natrafiam na pkt 15:

    15. ODPOWIEDZIALNOŚĆ, GWARANCJA I ODSZKODOWANIE
    OGRANICZENIE i WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
    UŻYTKOWNIK WYRAŹNIE PRZYZNAJE, ŻE KORZYSTA Z USŁUG I GIER NA WŁASNE RYZYKO.
    .....
    z tego pkt wywnioskować można że twórca gry może dopuszczać się różnych niedociągnięć i błędów

    Chciałbym też zauważyć że regulamin ten został akurat prze zemnie podpisany około dwa lata temu gdzie gra była w fazie BETA.
    czyli jeśli beta został uznana jako normalna to raczej regulamin się powinien zmienić? a może gra nadal ma fazę beta

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Faze to wy macie jeśli myślicie że istnieje jakakolwiek gra bez błędów. Cieszcie się że w ogóle je naprawiają.
    Bethesda to chyba mój ulubiony przykład - gry za 200 zł z gigantyczną wręcz liczbą bugów, a jednak ludzie je kupują, grają i się cieszą (sam mam wszystkie Fallouty, TESy).
    No i mamy TSO - gra darmowa z relatywnie niewielką liczbą bugów, które w większości zostają naprawione. Gimbazjaliści kupują klejnoty za pieniądze rodziców i myślą że są panami świata

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez andrys13 Zobacz posta

    Chciałbym też zauważyć że regulamin ten został akurat prze zemnie podpisany około dwa lata temu gdzie gra była w fazie BETA.
    czyli jeśli beta został uznana jako normalna to raczej regulamin się powinien zmienić? a może gra nadal ma fazę beta
    Ile jeszcze razy trzeba napisac ze beta tyczy sie tlumaczenia....

  4. #4
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Blizzard to same bety ciągle wypuszcza, jak nie musi co pewien czas patchować WoWa to d3, jeszcze kase za to chcą niedobraki
    O ile śmieszy mnie płacenie za early access na steamie bo można skonczyć jak ludzie którzy kupili Towns, to akurat w grach online zawsze bedą jakieś niedoróbki.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  5. #5
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Blizzard to same bety ciągle wypuszcza, jak nie musi co pewien czas patchować WoWa to d3, jeszcze kase za to chcą niedobraki
    O ile śmieszy mnie płacenie za early access na steamie bo można skonczyć jak ludzie którzy kupili Towns, to akurat w grach online zawsze bedą jakieś niedoróbki.
    Ty chyba w gry Blizzadra nie grałeś, a jedynie zapodajesz to co w CD-Action jest napisane (vide early access gry Towns). Ja pogrywam w każdą grę ze stajni Zamieci (poza WoW) i jakoś tam błędów nie widzę. Jeśli jakieś są to są tak maluczkie że nie widoczne. Właśnie to Śnieżyca wypuszcza najbardziej dopracowane gry. Gdyby tylko BB wzięło przykład z Blizzarda...

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Ty chyba w gry Blizzadra nie grałeś, a jedynie zapodajesz to co w CD-Action jest napisane (vide early access gry Towns). Ja pogrywam w każdą grę ze stajni Zamieci (poza WoW) i jakoś tam błędów nie widzę. Jeśli jakieś są to są tak maluczkie że nie widoczne. Właśnie to Śnieżyca wypuszcza najbardziej dopracowane gry. Gdyby tylko BB wzięło przykład z Blizzarda...
    Widocznie BB musiałoby wygrać jakiś plebiscyt na najgorszą firmę w branży. Tak jak EA. Po kijowym BF4 przynajmniej wystosowali oświadczenie w którym przyznali, że zmieniają podejście do produkcji gier i do klienta.
    BB mogłoby się przynajmniej przyznać do swojej opieszałości. Zamiast tego, przy problemie z magazynami, na jedynych winnych wyszli gracze.

  7. #7
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Ty chyba w gry Blizzadra nie grałeś, a jedynie zapodajesz to co w CD-Action jest napisane (vide early access gry Towns). Ja pogrywam w każdą grę ze stajni Zamieci (poza WoW) i jakoś tam błędów nie widzę. Jeśli jakieś są to są tak maluczkie że nie widoczne. Właśnie to Śnieżyca wypuszcza najbardziej dopracowane gry. Gdyby tylko BB wzięło przykład z Blizzarda...
    Plz, w WoWa gram od TBC, CD-Action nie czytam, ale dzięki za zapewnienie usmiechu Jak w diablo 3 nie widzialeś błędów to zazdroszcze, pierwszy z brzegu ciekawy numer:
    http://polygamia.pl/Polygamia/1,1071...czarownik.html

    Wole nie wiedzieć jakie to są duże blędy, jak ten był maluczki.

    Klonowanie golda w D3 po 1.08 też Cie pewnie ominęło, i też maluczki bląd pewnie?

    Blizz też ma potknięcia, ale na szczeście o wiele szybciej reaguje niż BB
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 26.07.2014 o 16:17
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  8. #8
    Lipek
    thordis,
    Nie grasz w D3 to nie wypowiadaj się. Klonowanie golda mnie ominęło (i kilkunastu znajomych również), to co zapodałeś, ten błąd o nieśmiertelnym czarowniku - nie spotkałem się z nim (ani nikt z kim miałem przyjemność grać).
    Masz jednak rację że BB powinno brać przykład z Blizzarda odnośnie szybkości usuwania błędów.

    Offtop:
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    [...]Po kijowym BF4 przynajmniej wystosowali oświadczenie w którym przyznali, że zmieniają podejście do produkcji gier i do klienta.[...]
    Mimo 7 ton błędów w BF4 i tak przyjemność z grania jest o niebo większa niż z TSO (co też uczynnie robię każdego dnia na mym, nie chwaląc się, PS4 :P)
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 26.07.2014 o 19:41

  9. #9
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    thordis,
    Nie grasz w D3 to nie wypowiadaj się. Klonowanie golda mnie ominęło (i kilkunastu znajomych również), to co zapodałeś, ten błąd o nieśmiertelnym czarowniku - nie spotkałem się z nim (ani nikt z kim miałem przyjemność grać).
    Masz jednak rację że BB powinno brać przykład z Blizzarda odnośnie szybkości usuwania błędów.
    Gram od czasu do czasu w D3, kolejne pudło. To juz wyszło że nie znam gier blizza i nie gram w d3, teraz pewnie ze nie gram na max lvlu wyjdzie;p w HSa rzadko pogrywam bo jakos mi nie podeszła ta karcianka, nie mówiąc juz o polskim tłuamczeniu;p jedynie SC jakoś mnie ominęło.
    Mase błędów wychodzi dzięki ludziom co spędzają nad grą mase czasu, tak samo z wowem, na first killach czesto pojawiają się blędy w mechanice ktore są wykorzystywane
    Mnie w sumie ominęły bugi w tso, koszary pracują na buffie ładnie, ani razu wyspa sie nei zepsula, ale to nie znaczy ze ich nie było
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 26.07.2014 o 20:06
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.