Zamknięty wątek
Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 209

Wątek: Do bb_teromorta

  1. #111
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    wciasz mie dziwi pewne sytuacje z magazynami pomimo

    jak i rowniez kilko krotnie wysylanie kolejnych ticketow dzie sa smieszne odpowiedzi
    Uprzejmie informujemy, że poprzez umyślne wykorzystanie exploitu związanego z kalendarzem wydarzenia letniego otrzymał Pan o 6 więcej ulepszonych magazynów, niż było to zaplanowane. Dwukrotnie otrzymał Pan wiadomość, w której był Pan proszony o zwrot 6 ulepszonych magazynów. Niestety nie dostosował się Pan do tej prośby. W związku z czym, zgodnie z wiadomością otrzymaną w grze, Pański profil został zablokowany.

    Niemniej jednak, w związku z próbą zwrotu magazynów, Pańska sprawa zostanie przekazana dalej do indywidualnego rozpatrzenia.
    jesli chodzi o blokade kata ko szybko to bylo zrobione a joz cieszko odblokowac jak i odpisac z decyzjami dziwi mie ze gracze ktorzy mieli po 1 magazynie do zwrotu dostalo blokady skoro sami modreratorzy dawali posty o dopuszczalnej liczbie do 3 magazynow po czym po paru godzinach dziwnie posty ginely
    wielu graczy podobnie jak ja wlozyli jakies realne pieniazki no coz rada dla bb nie gryscie reki w tym przypadku rak ktore was karmia
    moj czas premi sie skaczyl jak pewnie przygoda po 3 dniach i dalej brak jakis sesownych odpowiedzi wiec nie mam zamiaru co dzien tracic czasu na czytanie poczty proby logowania
    karanie graczy za bledy programistow to kpina
    ciekawe dlaczego gracze ktorzy otfierali kaledaz kilkokrotnie ' porobili milony koszy czy doladowywali kopalnie kilkotrotnie czy tez 100 inych waszych bledow

  2. #112
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dla wielu osób, życie realne to tso ..

  3. #113
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj
    http://gry.onet.pl/the-settlers-king...cepcyjne/w2jhb - no i wiemy, że TSO się zwija, więc trzeba się jakoś graczy pozbyć, żeby ich wkręcić potem w nową odsłonę.

  4. #114
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Loyt Zobacz posta
    Teremorcie, skoro bany sa wstawione na zawsze to jak wytlumaczysz to:



    hmm ? idac dalej, co kryje sie pod slowami ''wyznaczony czas''?
    Do BB_Teremort
    Czy mógłbyś wyjaśnić graczom co to oznacza? Ponieważ bany są podobno na stałe to co oznacza "określony czas"? Czy taka informacja, nie powinna przypadkiem absolutnie mieć miejsca po banie permanentnym?
    Proszę o odpowiedź, dziękuję.

  5. #115
    tata68468
    ale jaja nie wiem jak to mozliwe miec bana na konto i za razem miec możliwosc kupowac klejki? cos chyba im sie pomyliło w tych ich INFORATYCZNYCH GŁOWACH

  6. #116
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bo z nich tacy informatycy jak z Ciebie polonista

  7. #117
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Ludzie Po co się kłócicie? Dla zasady kto lepszy zaistniała sytuacja na ktorą BB pozwolilo tak? Ludzie to wykorzystali mimo zgloszonych bugow na testowym tak? kazali oddac do gwiazdy zeby uniknac zabierania z wyspy tak jasno bylo w wiadomosci tak? to dlaczego mimo umieszczenia w GW i pozostawienia na wyspie czesci ludziom potrafili zabrac z GW i z wyspy i graja dalej a czesci zabrai z GW z wyspy odpisuja ze pracochonne i nie da sie i maja bana? Ponadtto nie chca ugody Typu odwieszenia konta wrzucenia do GW jak nie potrafia zabrac niby z wyspy i zabrania sobie ich z GW przy nastepnej konserwie tylo Ban i koniec. Owszem ktos zaraz znow przytoczy ubiegne go znajomy nam pkt 6 regulaminu ze wykorzystywanie bugow ..... bla bla bla i zgoda jest punkt trzeba go respektowac. ale niech Support tez wezmie pod uwage ze ludzie naklikali pojechali na wakacje i wogole albo dwuznacznie zrozumieli wiadomosc ze zabiora z Gwiazdy a jak nei bedzie zabiora z wyspy czego nie uczynili i dali bany i uczynic nie chca bo to za trudne.

  8. #118
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj
    To jest właśnie polityka BB, która zmierza do zaniku TSO na rzecz nowej wersji gry z linku powyżej. Mi brakło jednego magazynu ale myślę, że po tamtej konserwacji, gdy zabierali magazyny z gwiazdy to powinni przysłać wiadomość ile zostało ich wziętych i czy brakowało czy nie. Byłem przekonany, że było dobrze - teraz się okazuje, że mam bana bo jednego magazynu jednak brakło - po tygodniu ponad tygodniu od tamtej konserwy. Myśląc, że wszystko było ok nawet sobie na nowej promocji zakupiłem klejki na kopalnię... Piszę do nich, żeby odblokowali konto to im ten jeden doślę, skoro nawet nie potrafili napisać, że jednak brakło - z ich strony cisza - zero odpowiedzi. Dziś na szczęście znikam na urlop - ciekawe czy jak wrócę to się coś zmieni.
    Pozdrawiam wszystkich myślących - tych, którzy cieszą ryja, że kogoś zbanowano i potrafią tylko do**** drugiemu i wskazywać zapisy w regulaminie to już nie ;p Tak tak RJ Ciebie nie - a liczyć umiem dobrze.

  9. #119
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    (...) liczyć umiem dobrze.
    1196+4=2000
    Kłopoty z niesłusznymi banami wzięły się stąd, że BB liczy tak jak Ty.
    No chyba że akurat wyliczyli dobrze a Tobie wyszło 2+2=5.
    W twoim przypadku nie zdziwiło by mnie to.
    I na przyszłość czep się tramwaju, bo czepianie się graczy tak sobie Ci wychodzi.

  10. #120
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    A ja bardzo proszę o nie zaśmiecanie wątku niepotrzebnymi kłótniami bo chciałbym uzyskać odpowiedź na moje powyżej zadane pytanie
    A tak, to BB będzie udawał że nie zauważył;p

Zamknięty wątek
Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.