Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Odbieranie magazynów przez BB - proszę o odpowiedź.

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Odbieranie magazynów przez BB - proszę o odpowiedź.

    Szanowne BB,

    a co będzie w przypadku gdy np. mam oddać 7 magazynów a w gwieździe będę ich miał 25. Ile magazynów swoim "magicznym" skryptem zabierzecie ? 7 czy 25 ? Ja twierdzę że pójdziecie po łatwiźnie i weźmiecie WSZYSTKIE.

    To wynika po części z pisma od Was rozsyłanego, że w gwiazdeczce mają być wszystkie magazyny oprócz 1.

    Czekam na odpowiedź, przecież powinniście wiedzieć jak to zrealizujecie.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Polecam lekturę:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...azyny-z-eventu
    W razie kolejnych wątpliwości, zalecam przeczytanie jeszcze raz.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To ja się podłączę i też zadam swoje pytanie. Wierzę, że ktoś z BB mi na to odpowie.

    1. Dlaczegóż to jesteście pewni, że różnica pomiędzy liczbą 3 a 4 warunkuje to,że ktoś brał z premedytacją, a ktoś inny przez przypadek.

    2. To pytanie jest najważniejsze. Dlaczego, skoro afera z magazynami (tj. bugiem) jest nierozwiązalnie związana z zakończonym eventem, w którym to nagrodą za sumienne otwieranie okienek był magazyn, postanowiliście części graczy obdarować darmowymi magazynami "bo oni nie wiedzieli co czynią"? Dlaczego ktoś ma dostać od Was w prezencie magazyny, a ktoś inny ma zostać ze swoim jednym? Dlaczego patrzycie na problem z magazynami przez pryzmat błędu, a nie przez pryzmat wydarzenia letniego, którego to częścią magazyny de facto były?

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Temat dotyczący magazynów jest już na forum. Zapraszam do lektury: http://forum.thesettlersonline.pl/th...azyny-z-eventu
    Tam również proszę zadawać wszystkie pytania odnośnie magazynów z eventu.

    Ten temat zamykam.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.