Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za likwidacja limitu kolejki budowania

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak, fajny pomysł

    8 20.51%
  • nie, jest ok tak jak teraz

    21 53.85%
  • można zlikwidować kolejkę budowania dla pól i studni

    10 25.64%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Likwidacja limitu kolejki budowania

  1. #1
    przemek480

    Likwidacja limitu kolejki budowania

    Pewnie spora część graczy, są to tak zwani gracze pracujący (jak ja), gdzie za dużo czasu nie mamy na poświecenie gry, a chcemy trochę się oderwać od szarej rzeczywistości.

    Mam pomysł aby zlikwidować limit kolejki budowania. Samą kolejkę pozostawić, tak jak ma to miejsce np. przy "produkcji" żołnierzy, czy wytwarzaniu produktów w magazynie prowiantu. Czemu jest takie utrudnienie, sam nie wiem? A tak, to takie osoby logują się powiedzmy na ok. 30 min poustawiają sobie co maja do budowy, głownie chodzi o pola i studnie i mogą się wylogować. A w tej chwili mamy tylko 3 miejsca, które możemy rozbudować o jedno, ale i tak nie rozwiązuje problemu i trzeba spędzić dość sporo przed ekranem aby pobudować np. pola. Co w moim przypadku, gdzie nie mam jeszcze na tyle silosów i młynów wodnych, niestety ale trzeba budować.

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Mozesz dokupic 3 stale sloty za klejnoty
    Mozesz wlaczyc bodajze 3 tymczasowe za klejnoty
    Mozesz wlaczyc premium i miec dodatkowy slot
    Byl nawet za gildijne kiedys staly slot

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A jak ktoś już wykupił dodatkowe stałe sloty to dzięki Twojemu pomysłowi jest w plecy.
    PS: na 50 poziomie już tak nie przeszkadza 3-4 sloty w budowaniu, bo spora część budynków jest bezpatentowa,
    jak młyny, silosy i w związku z tym mniej się buduje.
    Wytrwałości

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pola i studnie ? od tego są silosy i młyny, niczego innego raczej nigdy nie uwidzimy

  5. #5
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Fajny pomysł. Brak limitów w kolejce budowy na budynki bezpatentowe, byłby użyteczny dla tych co nie mają jeszcze dość silosów i młynów. Sam mam 30 gospodarstw i postawienie im pól to zmarnowany kawałek życia. Do tego drugie tyle studni, te na szczęście padają naprzemiennie, jednego dnia połowa, innego druga połowa. Są jeszcze kopalnie, ale tych nie ma aż tak dużo. Jak się czasem nazbiera to ogarnięcie wyspy to nawet 2 godziny nudnego klikania, czysty masochizm i główna przyczyna rezygnacji z gry. Silosy, młyny wodne, oki, tylko mądrale napiszcie ile czasu zajęło wam skompletowanie wszystkich potrzebnych.

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    (...) Silosy, młyny wodne, oki, tylko mądrale napiszcie ile czasu zajęło wam skompletowanie wszystkich potrzebnych.
    Mądrale też na początku klikali i klęli. I jak piszesz zajęło nam to jakiś czas zanim doprowadziliśmy do tego że nie budujemy pól czy studni (przynajmniej część z długo grających). I to kwestia nie tylko długość stażu ale i poświęcone tej grze czasu.
    A teraz Ty byś chciał żeby gracze mający dużo krótszy staż i poświęcający dużo mniej czasu grze mieli to samo co my.
    Jeżeli tak cenisz swój czas i chcesz mieć ułatwioną grę - proszę bardzo, kup sobie młyny wodne i silosy za klejnoty.
    Jeżeli nie chcesz wydawać realnej kasy - poświęć grze więcej czasu ale nie płacz, że ktoś kto gra dłużej i więcej ma od Ciebie lepiej.

  7. #7
    grim_reaper
    No niestety , jak juz RedJul napisal wszystkie te udogodnienia wymagaja czasu. Ja np prawie 2 lata walczylem ze studniami i polami nim wszystkie zamienione zostaly na silosy i mlyny . Jesli chcialbym miec to szybciej zostaje zakup gemow , a ze zakupione przezemnie gemy mialy inne przeznaczenie niz wyzej wymienione silosy i mlyny ...... .
    Dlatego wlasnie jestem na nie . Takie wyjscie ugodzilo by w tych , ktorzy wykupili dodatkowe sloty za gemy czy monety gildii , badz korzystaja ze slotow tymczasowych. Niech zostanie jak jest.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    powiem prosto puknij sie w leb takie glupie pomysly zostaw sobie

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    powiem prosto puknij sie w leb takie glupie pomysly zostaw sobie
    Sam pomysł nie jest głupi tylko nieprzemyślany.
    Bo albo brak jest kolejki od samego początku albo zostawiamy tak jak jest.

  10. #10
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 21.07.2014 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.