Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: UKRAŚĆ LAS to OK - a magazyny to już WIELBŁĄD ?

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    A Ciebie od pisania po polsku.
    Fragment regulaminu:


    Przedtem BB nie korzystało z tego punktu. Gdy po niego sięgnęło płacz i zgrzytanie zębów.
    Prawda jest taka, że rację ma ten kto ma władzę. I to oni nas mogą banować a nie my ich.
    A pisać możemy na Berdyczów bo nie ma instancji odwoławczej od decyzji supportu czy kontrolującej ich pracę.
    Pewnie, że to oni mają władzę w rękach. Tylko sam fakt tego, nie stanowi o skazywaniu graczy na kary i wyciąganiu w ich stronę takich sankcji. Bo gdyby tak było to żadna firma na świecie nie zatrudniała by ludzi od PR, którzy dbaliby o ich wizerunek, oraz naprawiali szkody po popełnionych błędach.
    A ten przypadek jest o tyle znamienny, że BB wiedziało o problemie a i tak wypuściło wadliwy produkt. Nie chcę teraz tej sytuacji do niczego porównywać, ale gdyby w normalnej firmie, korporacji coś takiego wypłynęło na wierzch to nie konsumenci byliby brani za cztery litery.
    Jeżeli o mnie chodzi to BB traktuje swoich graczy bardziej jak zło konieczne, niż klienta o którego trzeba dbać.

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar Maverek
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Pewnie, że to oni mają władzę w rękach. Tylko sam fakt tego, nie stanowi o skazywaniu graczy na kary i wyciąganiu w ich stronę takich sankcji. Bo gdyby tak było to żadna firma na świecie nie zatrudniała by ludzi od PR, którzy dbaliby o ich wizerunek, oraz naprawiali szkody po popełnionych błędach.
    A ten przypadek jest o tyle znamienny, że BB wiedziało o problemie a i tak wypuściło wadliwy produkt. Nie chcę teraz tej sytuacji do niczego porównywać, ale gdyby w normalnej firmie, korporacji coś takiego wypłynęło na wierzch to nie konsumenci byliby brani za cztery litery.
    Jeżeli o mnie chodzi to BB traktuje swoich graczy bardziej jak zło konieczne, niż klienta o którego trzeba dbać.
    Dokładnie podpisuję się rękami i nogami pod tym postem. Nie wiem czemu, ale BB jakby starało się NIE ROZUMIEĆ, że obecnie w działalności każdej instytucji najważniejszy jest klient i jego zadowolenie z zakupionego towaru/usługi. Jeśli klient jest zadowolony, to ZYSKI SAME będą rosły i nie będzie trzeba stosować sztucznych zabiegów, by wyłudzić pieniądze.

    Przydałby się w tej firmie marketingowiec, czy osoba ds. PR, na bieżąco współpracująca z zespołem deweloperskim. Bo z tego co widzę, to poszczególne działy w tej firmie jakby się ze sobą nie komunikowały, każdy sobie rzepkę skrobie. Tragedia. Najbardziej boli fakt, że wpadek było już sporo i żadnych wniosków z tych błędów się nie wyciąga, to jest smutne. Czy ktoś w ogóle patrzy kompleksowo/ strategicznie na rozwój tej gry, czy to działa bardziej na zasadzie, a to teraz wrzućmy to i zobaczymy co będzie? (pytanie retoryczne)

  3. #13
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Jako uzytkownik gram w taka gre jaka BB udostepnia.
    Skad mam wiedziec co jest a co nie jest bugiem ?


    To tak, jak bym kupil telewizor, na drugi dzien pudlo wybucha - i producent podaje mnie do sadu bo wykorzystalem blad w ich konstrukcji.
    Akurat w tym wypadku problemu ze stwierdzeniem czy jest bug czy go nie ma nie było. Podobnie jak z dosypkami albo koszami


    Co do reszty wszyscy widzą jak BB działa a i tak grają
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 21.07.2014 o 01:15
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zaraz wyjdzie że jestem obrońcą BB
    Nie jest karą zabranie komuś czegoś, co mu się nie należy.
    Proponuję dowiedzieć się co się stanie gdy znajdziecie portfel z pieniędzmi, nie oddacie go a policja się o tym dowie.
    Co do reszty wszyscy widzą jak BB działa a i tak grają
    A to świetna puenta do wszystkich pozostałych komentarzy.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    RedJul dobrze prawi dzieciaki, powinniście brać od niego przykład a nie ciągle narzekać i się nie uczyć!

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.