Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: UKRAŚĆ LAS to OK - a magazyny to już WIELBŁĄD ?

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    UKRAŚĆ LAS to OK - a magazyny to już WIELBŁĄD ?

    Jak mi BB ukradło cały LAS iglasty i liściasty z MAPY to było OK.

    MIESIĄCAMI pisanie do saportu jak grochem w ścianę !! Nawet lakonicznej odpowiedzi brak. Zlewa totalna. Dopiero XAAR odchodząc oddał nie las a jeno BALE z lasu.

    A teraz co MAGAZYNY to nagle WIELKI BŁĄD I mamy je oddawać ? Bo jak nie to BANY.

    ZA CO SIE BB PYTAM ZA CO ????? Skąd my mamy wiedzieć co jest błędem a co nie ?

  2. #2

  3. #3
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Powielaj, powielaj i to jak najbardziej BB - złodzieje i wyłudzacze!

  4. #4
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja za las kasy nie dostałem a upominałem się kilka razy, tak więc zacytuje "POCAŁUJCIE WY MNIE WSZYSCY W D..Ę!"

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a gdzie jest napisane, ze powinieneś cokolwiek dostać. Poprosze o linka. Jak na razie wszędzie jest napisane, że nie musisz nic dostać, a nawet moga ci zabrać bo wszystko co jest w grze jest ich własnością. Łącznie z klejnotami, które kupiłeś za kasiorkę.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o Ironio!! ratuj

  7. #7
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    Skąd my mamy wiedzieć co jest błędem a co nie ?
    Jaka miała być nagroda za cały kalendarz? nie jest to informacja tajna zdaje sie Jak ludzie koszystali z błędów przy koszykach i dosypkach to też nie wiedzieli że to nie dziala tak jak powinno?

    Ale fakt faktem że BB tutaj tradycyjnie dało ciała, bo o błędzie było już wiadomo na testowym.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziecko drogie, wakacje nie usprawiedliwiają Ciebie od głupoty.

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A Ciebie od pisania po polsku.
    Fragment regulaminu:
    6. Wykorzystywanie błędów (tzw. bug-using)
    Wykorzystywanie błędów w celu zyskania jakichkolwiek korzyści jest zabronione. Jeżeli udało Ci się wykryć jakiś błąd, zgłoś to do Supportu. O ile to możliwe, do zgłoszenia dołącz szczegółowy opis i screena.
    Przedtem BB nie korzystało z tego punktu. Gdy po niego sięgnęło płacz i zgrzytanie zębów.
    Prawda jest taka, że rację ma ten kto ma władzę. I to oni nas mogą banować a nie my ich.
    A pisać możemy na Berdyczów bo nie ma instancji odwoławczej od decyzji supportu czy kontrolującej ich pracę.

  10. #10
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Jako uzytkownik gram w taka gre jaka BB udostepnia.
    Skad mam wiedziec co jest a co nie jest bugiem ?


    To tak, jak bym kupil telewizor, na drugi dzien pudlo wybucha - i producent podaje mnie do sadu bo wykorzystalem blad w ich konstrukcji.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.