Zamknięty wątek
Strona 6 z 88 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 56 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Kościan Zobacz posta
    W całości popieram za błędy odpowiada właściciel gry, nie ma w regulaminie zakazu wykorzystania błędów
    Wykorzystywanie błędów (tzw. bug-using)
    Wykorzystywanie błędów w celu zyskania jakichkolwiek korzyści jest zabronione. Jeżeli udało Ci się wykryć jakiś błąd, zgłoś to do Supportu. O ile to możliwe, do zgłoszenia dołącz szczegółowy opis i screena.

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    podłacze sie w dupie ich mam i nic nie oddam

  3. #53
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    wina jest ich to nie powinni teraz o tym pisać ....

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    dla mnie to jest jednoznaczne bład popełniło bb i to ich wina , jak oni rozwalaja grę to niech płaca za to , a co z magazynami na poczatku eventu ??/ niekt nie zrócił i sie nikogo nie czepiali
    Ostatnio edytowane przez kfiatostan11 ; 18.07.2014 o 18:24

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    proponuje zasypać ich e-mailami i musza się ustosunkować do wszystkich wiec zajmie to trochę czasu i nic nie oddawać tylko zrobić protest

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.07.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    niezla mam z was polewke ... piszcie dalej bo humor mozna sobie poprawic
    i rada (nie tylko do gry ale i do zycia)
    cwaniakowac to trzeba umiec i jak juz to robic to z umiarem i przede wszystkim myslec! a na OFICJALNYM forum moderowanym przez pracownikow BB ktos jeszcze wrzucal informacje jak sie nielegalnie ich dorobic -.-
    gdyby kazdy z was kliknal po 1 czy 2 magazyny(ale bez kitu ktos tu pisal o 15-20? ) i sie nie chwalil wszem i wobec jaki to jest cwaniak to sprawa by sie zapewne skonczyla bez tego cyrku ( a tak btw bo mialem premke i nie mialem czasu sie zaglebic w temat... jak mozna bylo korzystac z tego buga bo u mnie byl magazyn caly czas szary )
    Ostatnio edytowane przez dekiro ; 18.07.2014 o 18:20

  7. #57
    deagostini85
    ale tez przed eventem byl bug i tez byl "darmowy" magazyn, tego tez policzyli, czy pomineli ? :/

  8. #58
    Początkujący Osadnik Awatar Kościan
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Czarci Gaj
    A co ja jestem od pilnowania zasad gry czy od tego żeby z tego korzystać - kogoś pogięło aby bugi szukać

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    brawo
    "fair play"
    szkoda ze nie obudzili sie w lutym ze cos takiego bylo (zapewne tak dlugo robili odpowiedia przymiarke do tego jak te sprawe wyprostowac bo w przeciwnym razie polecialyby w BB glowy)
    sytuacja przypomina mi troche ta z miksturami slabego punktu i wsparciem dystansowym (po ponad pol roku stwierdzono nagle ze nalezy je wycofac z obiegu i zrobiono to w mgnienu oka, bo po co dawac czas ludziom zeby sie do tej zmiany przygotowali)

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    programiśći BB skrypt na odnajdywanie zbugowanych magazynowato w kilka dni napiszą ,a żeby coś naprawic to trzeba miesiacami czekac...

Zamknięty wątek
Strona 6 z 88 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 56 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.