Zamknięty wątek
Strona 39 z 88 PierwszyPierwszy ... 29 37 38 39 40 41 49 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #381
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zdobyłem tylko jeden ulepszony magazyn i to w dodatku na koniec eventu. Nie mam pretensji do osób które zdobyły XX magazynów, ponieważ błąd ten był wskazany na serwerze testowym i szanowne grono programistów nawet nie rzuciło na niego okiem. Problem przeszedł dalej, ale znów szanowne grono programistów zamiast zająć się nim tego SAMEGO dnia, olało sprawę (prosty rollback i po sprawie, trochę krzyku by było ale nie tyle co teraz). Zmuszanie graczy aby teraz wydawali złotówki na ulepszone magazyny jest poniżej poziomu i źle wpłynie na dobre imię TSO (jeżeli jeszcze takie jest).
    Co w przypadku osób poniżej 18 lat? Mają prosić rodziców aby dali złotówki bo BB nie potrafi szybko błędu? Niby to PEGI z jakiegoś powodu jest.
    Co z dublującymi się premiami? Też będą chcieli ich zwrotu? Trochę czasu minęło ale nigdy nie wiadomo co wpadnie do głowy szanownemu BB.

    Ps. Nie kupiłem ani jednego ulepszonego magazynu w czasie trwania eventu.

  2. #382
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po prostu porażka żal.pl
    to że programiści nawalili to nie nasza wina (choć uważam że za błędy programistów płacić nie powinnyśmy- każdy by skorzystał) niech będzie sprawiedliwie i niech każdy odda to co miał oddać co do jednej piłki którą zdobył przez błędy
    mogli poinformować jest błąd magazyny będą zabierane ale nie poczekali aż ludzie wydają wszystko a potem im dowalimy i będą klejnoty kupować albo ban po prostu żal żal żal

  3. #383
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2014
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zasady Fair Play a ulepszony magazyn

    BB opowiada nam tutaj o zasadach "fair play"...a kiedy to oni tak sie zochowywali w stosunku do gracza?? Na kazdych błędach jakie kiedylowiek wystąpiły to nawet BB łaskawie Nas nie przeprosiło tylko prezenty podsłylali..nie traktując Nas poważnie teraz chca zastosowac zasade "fair play", której sami nie stosują a ponoć powinni dawać przykład...moim zdaniem porażka ale BB następnym razem najpierw ustalcie zasady gry "fair play" i wypuszczajcie gry na rynek...
    A co do magazyny ulepszonego to jest ich błąd który mogli naprawic robiąc tzw cofkę...najwidoczniej informatycy w BB sa do bani :/
    Ostatnio edytowane przez Leenusiaaa ; 19.07.2014 o 14:45

  4. #384
    Rukkia
    Cytat Zamieszczone przez Chemik83 Zobacz posta
    mogli poinformować jest błąd magazyny będą zabierane ale nie poczekali aż ludzie wydają wszystko a potem im dowalimy i będą klejnoty kupować albo ban
    Tu sie zgodze, nie można było już pierwszego dnia, ewentualnie na drugi dzień, podać informacji, że te magazyny trzeba będzie oddać? nie byłoby takiej afery. a teraz "bogaty" odda bez problemu bo odkupi z handlu czy nawet wyda klejki. A "biedny"? kij mu w oko? - niech gra gdzie indziej jak i tak nie płaci?
    Ale z drugiej strony sprytny sposób na problem z przepełnieniem serwerów, zawsze sie coś miejsca zwolni na "nowych jeleni"

  5. #385
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Byl jeden jedyny raz kiedy za problemy dali w miare ciekawa nagrode

    Kolejeczka logowania w lutym 2013
    A w marcu wiadomosc z silosem i innymi rzeczami wiec sie wtedy postarali ;p
    Jeszcze manufka na boze narodzenie 2012 i mlyn wodny na nowy rok 2013

    A od tamtej pory totalna kpina i olewka z graczy!
    Im nie chodzi o zasady fair play tylko o to ze kasy na premie dla programistow nie bedzie bo ludzi nachapali magazynow i nie beda skupowac za klejnoty czy z handlu (na ktory wieszkosc z nich i tak trafia z kufra)

  6. #386
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rukkia Zobacz posta
    Tu sie zgodze, nie można było już pierwszego dnia, ewentualnie na drugi dzień, podać informacji, że te magazyny trzeba będzie oddać? nie byłoby takiej afery. a teraz "bogaty" odda bez problemu bo odkupi z handlu czy nawet wyda klejki. A "biedny"? kij mu w oko? - niech gra gdzie indziej jak i tak nie płaci?
    Ale z drugiej strony sprytny sposób na problem z przepełnieniem serwerów, zawsze sie coś miejsca zwolni na "nowych jeleni"
    zgadzam się tu chodzi tylko o kasę a nie o zasady
    mogli napisać są błędy proszę nie wybierać więcej niż jeden raz i nikt by pretensji nie miał a teraz straszenie że jak nie kupisz i nie dasz do gwiazdki to Cię zbanują po prostu żal.pl

  7. #387
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    lenusia dzieciaku miłosierny weź się do roboty i przestań biadolić takie buchozole bo aż mnie gitara w krzyżu rozwala

  8. #388
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    o srase nie kase dzieciaki do szkoły gadacie takie bzdury że aż głowa boli jesteście po prostu śmieszni ukradliście i oddać nie chcecie płaczecie dzieciaki bo stracicie troche kasy? to jest gra i po co używaliście buga a teraz pieprzycie bzdury i farmazony jakieś

  9. #389
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2014
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tornados ale to bylo w zeszlym roku i dwa lata temu...a teraz co oni pokazuja?? Że sa lepsi od Nasy czy co?? Bo to jest smiech na sali...a Ty Hajduk moze nie udzielaj sie jak nie masz nic w temacie do dodania...

  10. #390
    Rukkia
    Cytat Zamieszczone przez Hajduk Zobacz posta
    o srase nie kase dzieciaki do szkoły gadacie takie bzdury że aż głowa boli jesteście po prostu śmieszni ukradliście i oddać nie chcecie płaczecie dzieciaki bo stracicie troche kasy? to jest gra i po co używaliście buga a teraz pieprzycie bzdury i farmazony jakieś
    Ja akurat nie naklikałam nadprogramowych magazynów, nawet nie kupiłam z handlu. Chodzi tylko o to, że BB chce niby sprawiedliwości, ale pytam się gdzie tu ona jest? ukradzione trzeba oddać, to fakt... ale z drugiej strony jak oni nawala to woda w usta + jakieś ochłapy na otarcie łez i to wszystko. Jak ktoś ma problem z logowaniem a inni nie a wszyscy dostają rekompensatę to jest sprawiedliwie? Mi np po rzuceniu premki x3 koszary sie zbugowały i zamiast miec wojsko x3 to nie przybyło mi przez 12h nic. I premke mi oddali ale co z 3600R którzy by się wtedy naprodukowali?
    Ostatnio edytowane przez Rukkia ; 19.07.2014 o 15:03 Powód: literówki

Zamknięty wątek
Strona 39 z 88 PierwszyPierwszy ... 29 37 38 39 40 41 49 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.