Zamknięty wątek
Strona 15 z 88 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #141
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez nowatu Zobacz posta
    jak mnie zbanują proponuje pozew zbiorowy do sadu o oszustwo i kradzież ze strony TSO
    1. błąd wynika po ich stronie
    2. stosują szantaż banem jak nie oddamy magazynów
    3. wymuszenie kupna za pieniążki klejnotów aby im wyrównać straty
    Tak właśnie zrób
    Już widzę kolejkę graczy, którzy z tobą pozwą twórców gry oraz prawnika, który weźmie tą sprawę

  2. #142
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Widzę i oczom moim, nie wierzę. Jak dla mnie najgorszy możliwy sposób wybrali panowie z BB.
    Powiem tak. Jakiś czas temu, ktoś z BB wpadł na wspaniały pomysł by dało się ulepszać szkółki. Efektem tego, kto kupował je gdy były badziewiaste nagle był do przodu, a ktoś kto je zlewał bo były kijowe, był do tylu. Trzeba było od razu dać możliwość ulepszania, a nie robić ludzi za cepów. I choć od tamtego czasu nie skupuję szkółek (nie wybrałem szkółki także w eventowym kalendarzu), to kto wcześniej ich nazbierał jest do przodu. Jego zasługa, że kupił badziewia, które potem stały się bardziej użyteczne. Zazdrosny nie jestem, nie podoba mi się tylko zachowanie BB.

    I widzę tutaj sytuacja jest podobna. Programiści czy ktokolwiek z ekipy, zawalił po całej linii. I sprawa jest prosta, kto skorzystał, ten skorzystał i powinien zatrzymać magazyny. Ja o tym bugu dowiedziałem się po fakcie, więc posiadam tylko jeden magazyn. Ale skoro ktoś to odkrył to jego zysk.
    Zamiast ścigać graczy, opieprz dostać powinny osoby za to odpowiedzialne po stronie BB. Inaczej każdą sprawę można tak naprostować. Zabrać graczom to co dostali przez pomyłkę, naprawić wszystko w ciągu 4 konserwacji z rzędu. A problemy będą się dalej pojawiać, bo wszyscy to tam mają w czterech literach. Coś się spieprzy - nie nasza wina, gracze naprawią.

  3. #143
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zakopał się albo poszedł chlać i olał wszystkich takie to podejście.

  4. #144
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jak by ludzie byli tak zgrani to politycy by nie brali łapówekbo by sie linczu bali

  5. #145
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak widać z wpisów parę osób "dostało" po kilkanaście magazynów, co jeżeli sprzedawali je np za pół ceny i jedna osoba zakupiła np 10 magazynów? to też ma oddać?
    "Everybody lies"

  6. #146
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra
    Buhahahha. Śmiechu warte - nic nie oddam - nic ... możecie mnie pocałować w doopę

  7. #147
    grim_reaper
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Tak ale niestety w regulaminie masz jasno napisane co robia gdy ktos uzywa bugow;/

    Wiec nic im nie mozesz zrobic bo to zaakceptowales niestety;/

    BB_TEROMORT gdzie jestes???????
    Ale z tego co zrozumialem , to nim dali nam ewent na serwery gry to na testowym wystepowal ten sam blad . Czemu nie zostal zlikwidowany ? Bo sie im nie chcialo , a moze wlasnie celowo tak poszlo bo mieli w planach taka wymuszona wyprzedaz gemow , gdzie jeszcze laskawie dali nam 100% extra ?

  8. #148
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czytać nie umiesz?

  9. #149
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    może da się jakoś to polubownie załatwić np: tym którzy nie mają już tych magazynów zostanie odebrane coś z gwiazdy o podobnej wartości klejnotów.
    proponuje 2x przygoda wir (1 warta 395klejnotów) za 1 ulepszony magazyn

  10. #150
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez grim_reaper Zobacz posta
    Ale z tego co zrozumialem , to nim dali nam ewent na serwery gry to na testowym wystepowal ten sam blad . Czemu nie zostal zlikwidowany ? Bo sie im nie chcialo , a moze wlasnie celowo tak poszlo bo mieli w planach taka wymuszona wyprzedaz gemow , gdzie jeszcze laskawie dali nam 100% extra ?

    Tego dlaczego nie zlikwidowali tez sam sie dowiem chetnie...
    W koncu od tego maja serwer testowy zeby na nim testowac nowosc

Zamknięty wątek
Strona 15 z 88 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.