Zamknięty wątek
Strona 7 z 88 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 57 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    103
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Support sie obudził i udaje że pracuje haha
    Gdzie byli rok temu jak na premiach bugach ludziska robili tysiace, dziesiatki tysiecy koszy za free i innych premii albo kopalnie doladowywali zlotem tym samym po kilka osob na raz

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No fajnie, a jeśli ktoś ma normalnie zdobyte/kupione na handlu/kupione w sklepie Magazyny, i przechowuje je w Gwieździe, bo ma na przykład ochotę nimi trochę pohandlować ( w końcu to gra gospodarcza)... to czy to znaczy, że przy najbliższej "konserwie" straci je ??? No bo jak dojdą kto ma z "buga", a kto nie ?? Czyli wszystkie Magazyny z Gwiazdy znikną ???I jak potem udowodnię, że nie jestem wielbłądem ??? Jeśli ktoś z MOD-ów to MOD-eruje, to będę wdzięczny za odpowiedź.
    Ciekawe...

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszyscy będziecie wklejać to samo? Kto chce niech oddaje, kto nie chce niech nie oddaje. Potem zobaczymy co się stanie. Jak za darmo to wszyscy brali co mogli, jak oddac to chetnych brak. TSO ma takie podejście do gry jakie ma i tyle. A forum i tak nie czytają.

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Demarkator Zobacz posta
    No fajnie, a jeśli ktoś ma normalnie zdobyte/kupione na handlu/kupione w sklepie Magazyny, i przechowuje je w Gwieździe, bo ma na przykład ochotę nimi trochę pohandlować ( w końcu to gra gospodarcza)... to czy to znaczy, że przy najbliższej "konserwie" straci je ??? No bo jak dojdą kto ma z "buga", a kto nie ?? Czyli wszystkie Magazyny z Gwiazdy znikną ???I jak potem udowodnię, że nie jestem wielbłądem ??? Jeśli ktoś z MOD-ów to MOD-eruje, to będę wdzięczny za odpowiedź.
    Ciekawe...
    nie liczył bym na jakakolwiek odpowiedź ...

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Demarkator Zobacz posta
    No fajnie, a jeśli ktoś ma normalnie zdobyte/kupione na handlu/kupione w sklepie Magazyny, i przechowuje je w Gwieździe, bo ma na przykład ochotę nimi trochę pohandlować ( w końcu to gra gospodarcza)... to czy to znaczy, że przy najbliższej "konserwie" straci je ??? No bo jak dojdą kto ma z "buga", a kto nie ?? Czyli wszystkie Magazyny z Gwiazdy znikną ???I jak potem udowodnię, że nie jestem wielbłądem ??? Jeśli ktoś z MOD-ów to MOD-eruje, to będę wdzięczny za odpowiedź.
    Ciekawe...
    polecam je postawić przed następną konserwą, znając ich dotychczasowe akcje lepiej nie ryzykować

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie wiedzac o tym bugu sprzedałem min. 4x 72k mieczy zelaznych za magazyn. Zebranie tych materiałów trwało miesiące - taka hiena cmentarna dostała to za 1 kliknięcie.

    Taki dajmy na to iksiński co 15 minut robil reloga, odbierał magazyn -> natychmiast go sprzedawał - i to ma zostać bez kary. to jest w porzadku?

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    A Tobie ktoś bronił klikać co kwadrans? Była możliwość to się z niej korzystało - życie... Gdybyś wiedział o bugu to sam byś zbierał te magazyny i teraz nie pipczał rozgoryczony... Żal dupę ściska?

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez FourFingersWoo Zobacz posta
    Nie wiedzac o tym bugu sprzedałem min. 4x 72k mieczy zelaznych za magazyn. Zebranie tych materiałów trwało miesiące - taka hiena cmentarna dostała to za 1 kliknięcie.

    Taki dajmy na to iksiński co 15 minut robil reloga, odbierał magazyn -> natychmiast go sprzedawał - i to ma zostać bez kary. to jest w porzadku?


    a nie slyszalem o bugu na miecze zelazne ?

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    a co z tym bugiem na poczatku eventu, tez mozna bylo zgarnac magazyn i chyba wszystko co w oknach. Przydaloby sie to tez odebrać, tak dla równowagi

  10. #70
    grim_reaper
    Cytat Zamieszczone przez Kaglusia Zobacz posta
    A Tobie ktoś bronił klikać co kwadrans? Była możliwość to się z niej korzystało - życie... Gdybyś wiedział o bugu to sam byś zbierał te magazyny i teraz nie pipczał rozgoryczony... Żal dupę ściska?
    Pieknie powiedziane )

    Ja tez mam do oddania 5 szt , nie zamierzam tego robic , to blad BB i po tym jak nakupowalem gemow i pudelek mam teraz kupic kolejne by im zrekompensowac blad jaki popelnili ? Nie ma takiej opcji. Jak ja popelniam bledy w tej grze support napisze mi jedynie ze to moja wina i nic mi nie odda.

Zamknięty wątek
Strona 7 z 88 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 57 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.