Zamknięty wątek
Strona 30 z 88 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 40 80 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #291
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    ban nie grozi nikomu kto odda. Nikt nie wymusza zakupu klejnotów. Na handlu jest sporo magazynów. Mozna nabyc za monety/towary. A to że jest akurat promocja to poszli na rękę tym co jednak za klejnoty chcą kupic.
    Mam nadzieję że za miesiąc nikt ci nie każe oddać czegoś co kupiłeś dzisiaj twierdząc że to bug był i ci się nie należy... Dając promocje na klejnoty jakbyś nie miał monet przypadkiem do wyrzucenia....Pozdrawiam

  2. #292
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    minęła północ nie mam żadnej wiadomości na pw, czyli kasowanie ulepszonego magazynu mnie nie dotyczy .... mam taką nadzieje ^_^

  3. #293
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    A to nie mogli wiadomości o błędzie wszystkim wysłać kiedy on wystąpił?
    A moje oficjalne stanowisko jest takie, że myślałem że to tak działa, że można sobie wziąć jeden magazyn co pół godziny a oni mnie nazywają teraz oszustem ???
    A to że na zrobienie meczu finałowego było 12 dni a oni stwierdzili że event zamkną na szybko we wtorek po chyba 4 dniach od uruchomienia finału? To było fair play?

  4. #294
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam sporo złociszów i knutów (nawet miałam je dziś kolejny raz doładować - ale się powstrzymałam, nie zamierzam ich dokarmiać) - starczyłoby jednych i drugich na wykupienie caałej mojej gildii:PP spokojnie też mogłabym oddać magazyny z wyspy, ale za ten piękny post na forum nie oddam BB ani 1 i moga sobie mnie straszyć banami (faktycznie wzięcie 5 magazynów zrobiło mnie settlersowym milionerem:PP).

  5. #295
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Drogi Supporcie TSO, czy (lub kiedy) otrzymam zwrot premii i surowców, które straciłem poprzez błędy programistów?

  6. #296
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeden wielki wał. Gracze nie powinni im nic oddać. Kto skorzystał to skorzystał. Ja się nie zorientowałem. Poza tym ... parę ulepszonych magazynów - serio? Tyle rabanu o takie budynki, niech sobie BB da siana, bo są żałośni. Nie dość, że błąd był na testowym, to nie raczyli go waćpanowie naprawić.

    Ciekaw jestem w której pracy przeszłaby taka fuszerka?

  7. #297
    grim_reaper
    Kris-89 u geniuszy z BB jak widac

  8. #298
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem ciekaw ja ktoś ma oddać np 12 magazynów a odda tylko 2 dostanie bana ???

  9. #299
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja kupiłem za swoje mnóstwo magazynów na handlu w tym czasie i nie zamierzam nic oddawać tylko dlatego, że ktoś mógł pozyskać to z błędu. Jakaś paranoja

  10. #300
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja to nienawidzę tego, jak jesteśmy traktowani. Jak idioci. Nie dość, że jedyne co potrafią to wysnuć tylko wiadomość na PRIV to na dodatek ani przeprosin za swoje pomyłki, ani sprostowania, ani wyjaśnienia. Nic. Tylko oddajcie bo będziemy karać. Czy tak postępuje szereg inteligencji zamujący się promowaniem, ulepszaniem i rozwijaniem tej gry? Niech chociaż BB ma tyle odwagi by rozpocząć z nami polemikę, bo chyba nie rozumieją jednego: nakazy i zakazy działają zawsze jak płachta na byka i tylko oni sobie tym zaszkodzą, nie my. My jesteśmy odbiorcami. My wygłaszamy opinię o ich produkcie. Jeśli chcą, możemy opowiadać wszędzie co tu się wyprawia. A co im pozostanie ? Pustka na serwerze i niesmak po tym, że tak ciężko było się przyznać do błędu, że to po raz kolejny wina BB, nie użytkownika. My korzystamy z produktu tak, jak umiemy,wykorzystując w pełni jego potencjał. Wiadomo. Pomysłowość ludzka nie zna granic. Ale jeśli się tworzy coś tak złożonego jak TSO, z taką ilością aktywnych kont trzeba umieć spojrzeć na to pod takim kątem, że błędy były, są i będą zawsze. Jedyne co, to sukcesywne ich usuwanie i udoskonalanie gry i zamykanie nam furtek. Czekam na jakikolwiek komentarz od strony BB. Jeśli się nie doczekam to nie zamierzam nic robić, bo wiadomość ewidentnie nadesłał bot wykonany przez tych samych programistów którzy owy ewent uczynili równie dziurawym i przepełnionym błędami. Nauczcie się brać swoje błędy na klatę, bo nigdy gracze i osoby, które nomen omen dają wam chleb, nie będą traktować was poważnie.
    Ostatnio edytowane przez gigakrea ; 19.07.2014 o 01:12

Zamknięty wątek
Strona 30 z 88 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 40 80 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.