Zamknięty wątek
Strona 59 z 88 PierwszyPierwszy ... 9 49 57 58 59 60 61 69 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #581
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    A najlepsze jest to że jak czekałem na odpowiedź w sprawie ich błędu to czekałem i czekałem a jak napisałem że nie oddam wszystkich i nie mam to już mi szybko odpowiedzieli załaczam:

    Uprzejmie informuję, iż jak zostało wspomniane, wykorzystanie błędu pozwalającego na uzyskanie więcej niż jednego budynku Ulepszonego magazynu z Kalendarza związanego z Letnim wydarzeniem było naruszeniem zasad gry.

    W związku z powyższym Gracze poproszeni zostali o zwrot nienależnych budynków Ulepszonego magazynu.
    W przypadku braku przedmiotowych budynków, nabyte mogą zostać u Kupca lub też w drodze transakcji handlowych.
    I to jest "faie play" ??????

  2. #582
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Poprosiłem support o odpowiedz jak długi ban dostane za nieumieszczenie magazynów w gwiazdce i otrzymałem odpowiedz "Uprzejmie informuję, iż wszystkie potrzebne informacje na temat sytuacji z wykorzystaniem exploitu zostały umieszczone na forum. Bardzo prosimy o umieszczenie w menu gwiazdy 8 magazynów, które zostały odebrane przez Ciebie drogą wykorzystania błędu." Proszę o wskazanie takiej informacji :P

  3. #583
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    A to jutro jest 24???
    Chyba przespalem 2 dni hehe
    prawdopodobnie mój post był źle zrozumiany, gdzie wspomniałem, że inne wersje językowe takie jak przykładowo .com mają termin do 22.

  4. #584
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Ziva Zobacz posta
    grlistek masz 4 magazyny zdobyte poprzez wykorzystanie błędu. Możesz zostawić sobie 1 z tych 4, więc 3 umieścić w gwieździe.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

    Hmm..... taka kwestia... jak to jest i jak to rozumieć?
    Dajmy na to..... ktoś z eventu ma W SUMIE np. 5 magazynów - 1 planowy + 4 "zdobyte poprzez wykorzystanie błędu" (jak pisze Mod Ziva), czyli zostawia sobie 1 planowy + 1 "zdobyty poprzez wykorzystanie błędu" a oddaje 3 "zdobyte poprzez wykorzystanie błędu" (jak pisze Mod Ziva)??
    Czy może ze zdobytej sumy magazynów zostawia sobie 1 magazyn?? No ale jeśli tak, jeśli ten planowy magazyn wlicza się do puli magazynów "zdobytych poprzez wykorzystanie błędu" (jak pisze Mod Ziva), to znaczyłoby, że ten planowy magazyn został również "zdobyty poprzez wykorzystanie błędu" (jak pisze Mod Ziva) a przecież wydaje mi się, że on został zdobyty poprzez otworzenie wszystkich okienek w kalendarzu a nie "poprzez wykorzystanie błędu" (jak pisze Mod Ziva)?!

    A tak w kwestii formalnej..... gdzie się podział, Nasz wspaniały "Komunity"?? Wakacje?? Olewka?? A może strach przed pokazaniem się tutaj??

    Pozdrawiam

  5. #585
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez LordSzymon Zobacz posta
    A tak w kwestii formalnej..... gdzie się podział, Nasz wspaniały "Komunity"?? Wakacje?? Olewka?? A może strach przed pokazaniem się tutaj??
    Pewnie umywa od tego rece i nie chce sie odzywac jesli mu nie karza...

  6. #586
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie opanujcie sie. 60 stron postow, kazdy post nic nie wnosi do sytuacji bo BB nie bierze nic pod uwage. Jesli ktos skasowal 4 lub wiecej magazynow to musi oddac i tyle. Tak na powaznie to problemu nie ma bo Ci co wykorzystali bug musza zwrocic magazyny i BB nie bedzie sie nawet w tym temacie wypowiadac. Oni zarabiaja na tym ze wy kupujecie cos za klejnoty np. magazyny wiec nie ma sie co dziwic. Dali dopiero teraz info bo polscy informatycy nie programuja nic w tych settlersach tylko tlumacza na polski (nie ma co ukrywac ze sa zalosni). Dostali info ze niemieccy lub angielscy programisci takie cos wprowadza przy konserwie i nikt tu nie ma nic do gadania. Sorki ze ktos to uwaza za kontrowersyjne ale tak niestety jest.

  7. #587
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez akerman1 Zobacz posta
    Ludzie opanujcie sie. 60 stron postow, kazdy post nic nie wnosi do sytuacji bo BB nie bierze nic pod uwage. Jesli ktos skasowal 4 lub wiecej magazynow to musi oddac i tyle. Tak na powaznie to problemu nie ma bo Ci co wykorzystali bug musza zwrocic magazyny i BB nie bedzie sie nawet w tym temacie wypowiadac. Oni zarabiaja na tym ze wy kupujecie cos za klejnoty np. magazyny wiec nie ma sie co dziwic. Dali dopiero teraz info bo polscy informatycy nie programuja nic w tych settlersach tylko tlumacza na polski (nie ma co ukrywac ze sa zalosni). Dostali info ze niemieccy lub angielscy programisci takie cos wprowadza przy konserwie i nikt tu nie ma nic do gadania. Sorki ze ktos to uwaza za kontrowersyjne ale tak niestety jest.
    Dokładnie, tłumaczenie jest żałosne. Powinni zatrudnić prawdziwych tłumaczy, a nie kogoś z "ulicy".

    Niestety po przejściach tutaj oraz to jak jesteśmy traktowani nigdy nie wydam ani złotówki na cokolwiek spod stajni BB i UBISOFTU. Szkoda, że u nas ciężko zorganizować bojkot i to czegokolwiek. Choć akcja "weź babci dowód" się udała

    Ewentualnie niech polscy programiści zrobią coś podobnego ale pod inną nazwą i o niebo lepsze.

    PS. Jak zbanują połowę osób na każdym serwerze to handel będzie wyśmienity
    Ostatnio edytowane przez christo123 ; 21.07.2014 o 18:45

  8. #588
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Nie przesadaj
    Ubisoft przewanie ma dobre gry
    Ale BB to juz inna bajka

    Polecam poczekac do jutra bo jak to bylo napisane niektore wersje jezykowe sie dzis dowiedza jak wyglada "fair play" wedlug BB

  9. #589
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    A tego to nie wiem czy ma dobre czy nie. Moje granie skończyło się na Need For Speed Most Wanted... później był jeszcze DOM III, pod którego nota bene zakupiłem lapopo. Settlersi to jedyna gra w jaką gram, głównie z sentymentu do pierwszych części tejże gry (1, 2 i 3).

  10. #590
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolego RedJul zapomniales jeszcze o bardzo malutkim procencie ale jednak i tacy byli. Ktos na globalnym wyczytal ze magazyny wypadaja z kalendarza i kliknal z ciekawosci czy to prawda, albo po prostu kliknal bo pamietal ze bug byl z tym na testowym. I co takich tez nazwiesz nieuczciwy i dasz mu bana?
    Na swiecie nie ma tylko tak ze jest czarne i biale.

Zamknięty wątek
Strona 59 z 88 PierwszyPierwszy ... 9 49 57 58 59 60 61 69 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.