Zamknięty wątek
Strona 77 z 88 PierwszyPierwszy ... 27 67 75 76 77 78 79 87 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #761
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Drogi emuq,
    Jak zostało opisane w wiadomości z piątku, 18 lipca, została podjęta próba usunięcia nieuczciwie zgromadzonych na Twoim koncie Ulepszonych Magazynów z menu gwiazdy. Niestety, niewystarczająca ilość 0 magazynów mogła zostać usunięta. Jako że chcielibyśmy uniknąć usuwania Ulepszonych Magazynów bezpośrednio z mapy Twojej rozgrywki lub zablokowania Twojego konta, ponownie prosimy o umieszczenie Ulepszonych Magazynów w menu gwiazdy.

    Z Kalendarza eventowego uzyskałeś 15 Ulepszonych Magazynów, bardzo prosimy o pozostawienie tylko jednego magazynu. 0 magazynów zostanie usuniętych z Twojej rozgrywki. Bardzo prosimy umieścić wskazaną liczbę magazynów w menu gwiazdy. Zostaną one usunięte podczas kolejnej przerwy konserwacyjnej.

    Zespół The Settlers Online
    no i co ?? znów czekać na konserwe co zrobią ...
    Ostatnio edytowane przez emuq ; 24.07.2014 o 09:09

  2. #762
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To może ja zaproponuję dla BB/Ubi lepsze rozwiązanie. Skoro wiadomo że zabrałem/zdobyłem za dużo ulepszonych magazynów to też wiadomo kto dostał tylko 1. Może lepiej rozesłać tym osobom po 2 eksta magazyny i problem powiedzmy będzie załatwiony. Ja swoich magazynów nie oddam a jak zabiorą z wyspy to kończę przygodę z tso...

  3. #763
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Drogi christo123,
    Udało nam się z powodzeniem usunąć z Twojego menu gwiazdy 8 Ulepszonych Magazynów. Bardzo dziękujemy za pomoc oraz prosimy o uczciwą grę w przyszłości.

    Zespół The Settlers Online
    Teraz ja tego samego będę wymagać.... tyle, że to marzenie ściętej głowy.

  4. #764
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    dlaczemu jak kartkę w kalendarzu zdarłem i wybrałem szkółkę to jej nie mam ????

  5. #765
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez piotr4329 Zobacz posta
    dlaczemu jak kartkę w kalendarzu zdarłem i wybrałem szkółkę to jej nie mam ????
    Odpowiem cytatem z pewnego polskiego filmu, który pasuje do tej całej sytuacji!

    "To my jesteśmy złodziejami! Wiesz, czym się różnią złodzieje od niezłodziei, Goldi? Bo to oni zaje*ują, a nie im zaje*ują! Czujesz tą je*aną różnicę?!"

    * = b ;-)

  6. #766
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aleś się obudził
    Sprawdź w gwieździe, jeżeli tam nie ma to w tej chwili pozostaje support.

  7. #767
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    No i zabrali komuś magazyny? I czy ktoś został zbanowany, jak ich nie miał w gwieździe?
    nikt ci nie zabierze nic puki sam tego nie oddasz. nikt też ci nie odpisze bo ban = brak konta = brak możliwości pisania na forum.

  8. #768
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kouta_Aoi Zobacz posta
    nikt ci nie zabierze nic puki sam tego nie oddasz. nikt też ci nie odpisze bo ban = brak konta = brak możliwości pisania na forum.
    Drogi SzymaneK,
    Jak zostało opisane w wiadomości z piątku, 18 lipca, została podjęta próba usunięcia nieuczciwie zgromadzonych na Twoim koncie Ulepszonych Magazynów z menu gwiazdy. Niestety, niewystarczająca ilość 0 magazynów mogła zostać usunięta. Jako że chcielibyśmy uniknąć usuwania Ulepszonych Magazynów bezpośrednio z mapy Twojej rozgrywki lub zablokowania Twojego konta, ponownie prosimy o umieszczenie Ulepszonych Magazynów w menu gwiazdy.

    Z Kalendarza eventowego uzyskałeś 5 Ulepszonych Magazynów, bardzo prosimy o pozostawienie tylko jednego magazynu. 0 magazynów zostanie usuniętych z Twojej rozgrywki. Bardzo prosimy umieścić wskazaną liczbę magazynów w menu gwiazdy. Zostaną one usunięte podczas kolejnej przerwy konserwacyjnej.

    Zespół The Settlers Online


    I nawet tutaj ich "magicy" nie potrafią dobrze skryptu napisać! zostanie mu usuniętych 0 magazynów z rozgrywki heheh.

  9. #769
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie chce mi się awanturować, będę miał w zadku następne zadania i juu ;D

  10. #770
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez SzymaneK Zobacz posta
    Drogi SzymaneK,
    Jak zostało opisane w wiadomości z piątku, 18 lipca, została podjęta próba usunięcia nieuczciwie zgromadzonych na Twoim koncie Ulepszonych Magazynów z menu gwiazdy. Niestety, niewystarczająca ilość 0 magazynów mogła zostać usunięta. Jako że chcielibyśmy uniknąć usuwania Ulepszonych Magazynów bezpośrednio z mapy Twojej rozgrywki lub zablokowania Twojego konta, ponownie prosimy o umieszczenie Ulepszonych Magazynów w menu gwiazdy.

    Z Kalendarza eventowego uzyskałeś 5 Ulepszonych Magazynów, bardzo prosimy o pozostawienie tylko jednego magazynu. 0 magazynów zostanie usuniętych z Twojej rozgrywki. Bardzo prosimy umieścić wskazaną liczbę magazynów w menu gwiazdy. Zostaną one usunięte podczas kolejnej przerwy konserwacyjnej.

    Zespół The Settlers Online


    I nawet tutaj ich "magicy" nie potrafią dobrze skryptu napisać! zostanie mu usuniętych 0 magazynów z rozgrywki heheh.
    Po tej wypowiedzi moje zdanie na temat tej gry zmieniło się diametralnie. Dali ludziom czas na oddanie magazynów, w innym przypadku BAN a teraz takie coś AHAHA Będą teraz co tydzień przesuwać banowanie (pewnie duuuuużo ludzi nie oddało magazynów) aż ludzie zapomną o tym wydarzeniu i sprawa sama przycichnie.
    Moje zdanie po dzisiejszej wypowiedzi jest takie że w tej grze trzeba wykorzystywać BUGi do bólu i ile się da, bo ten co tego nie zrobi jest w ciemnej ***** a ci co to zrobią nachapią się ile wlezie a i tak nic im nie zrobią.
    Z poważaniem dla tej ..... pseudo firmy. :/
    Ostatnio edytowane przez xKostekx ; 24.07.2014 o 11:30

Zamknięty wątek
Strona 77 z 88 PierwszyPierwszy ... 27 67 75 76 77 78 79 87 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.