Zamknięty wątek
Strona 28 z 88 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 38 78 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #271
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Ztagar Zobacz posta
    Jak widze większość nie zadała sobie trudu przeczytanie OWH które zaakceptowało przy rejestracji w Settlers Online. Dlatego nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania. Ja poświęciłem 10 minut mojego cennego czasu i przeczytałem i wiem że wykorzystywanie bugów w grze jast niedozwolone i dlatego moge takich ludzi nazywać oszustami bo nimi są.
    A żeby Ci nałożyli bana za obraze graczy.

  2. #272
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Ztagar taki madry jestes topowiedz jak ryczales jak niemowle jak serwy od 1 do 4 w wiekszosci klekly od piatku do poniedzialku i co maja ludzie zrobic ktorzy nei mogli sie zalogowac i skonczyc eventowych meczy co ciekawego wymyslisz ze kosmici serwer ukradli. Brak mi slow na takich ludzi jak Ty

  3. #273
    ThePeper
    Cytat Zamieszczone przez Ztagar Zobacz posta
    Jak widze większość nie zadała sobie trudu przeczytanie OWH które zaakceptowało przy rejestracji w Settlers Online. Dlatego nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania. Ja poświęciłem 10 minut mojego cennego czasu i przeczytałem i wiem że wykorzystywanie bugów w grze jast niedozwolone i dlatego moge takich ludzi nazywać oszustami bo nimi są.
    Heh, też czytałem OWU - zresztą jak zawsze.
    Śmiech z tej całej sytuacji...
    Gdyby to był jakiś faktycznie bug do którego trzeba by użyć jakichś exploitów, packet injection itp itd.
    A to że usługodawca sam udostępnił możliwość kliknięcia wielokrotnie bez żadnych dodatkowych narzędzi ciężko nazwać bugiem i bug usingiem.

  4. #274
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kaśkownik Zobacz posta
    Dziwne co nie 23:13 a Pandur nadaje jak szalony ;-)
    Nasz BB Termit Nam nic nie napisze, bo jest z natury nieśmiały
    Tam odpowiadają, a u nas kasują niewygodne posty.

  5. #275
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    Nie licz na jakąkolwiek rekompensatę. Czytałeś warunki korzystania z usług BB przy rejestracji? Szczególnie polecam pkt. 16. W skrócie mogą zablokowac konto z dowolnego powodu i nie muszą rekompensowac poniesionych nakładów. Chciałeś , płaciłeś i tyle.
    To, ze BB ma swoj wewnetrzny regulamin, nie znaczy ze ma on moc prawna. W Polsce mamy troszke inne prawo niz w Niemczech. Blokada konta osoby, kupujacej cos w grze za realne pieniadze jest bezprawna. Jest to niczym innym jak wyludzeniem. Podobny schemat prezentowal pobieraczek i jak skonczyl? Regulamin gry to jedno, a to czy jest on zgodny z obowiazujacym prawem to drugie.

  6. #276
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Swoja droga, nie jest to wykorzystywanie buga. Od tego jest serwer testowy. Tam ten problem byl zglaszany dziesiatki razy. BB nie zareagowalo, wiec mozna traktowac to jako prezent od nich

  7. #277
    grim_reaper
    Cytat Zamieszczone przez Ztagar Zobacz posta
    Jak widze większość nie zadała sobie trudu przeczytanie OWH które zaakceptowało przy rejestracji w Settlers Online. Dlatego nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania. Ja poświęciłem 10 minut mojego cennego czasu i przeczytałem i wiem że wykorzystywanie bugów w grze jast niedozwolone i dlatego moge takich ludzi nazywać oszustami bo nimi są.
    Ciesze sie ze ty przeczytales regulamin . Jednak nazwij mnie jeszcze raz oszustem to bede na ciebie pisal do supa. Napisalbym ci co mozesz , ale jest to niecenzuralne . Pozatym pewnie po zalogowaniu plakales ze cie nie bylo jak mogles zgarnac kilka fantow. Takie moje zdanie na twoj temat.
    Ostatnio edytowane przez grim_reaper ; 18.07.2014 o 23:35

  8. #278
    Osadnik Awatar kaśkownik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ztagar Zobacz posta
    Jak widze większość nie zadała sobie trudu przeczytanie OWH które zaakceptowało przy rejestracji w Settlers Online. Dlatego nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania. Ja poświęciłem 10 minut mojego cennego czasu i przeczytałem i wiem że wykorzystywanie bugów w grze jast niedozwolone i dlatego moge takich ludzi nazywać oszustami bo nimi są.
    Jeśli lubisz zgłębiać przepisy to wiedz, że Ubi BB czy jak mu tam na terytorium RP nie mają żadnych delegacji od Narodu polskiego, żeby ustanawiać przepisy prawa. Zapraszam do pogłębienia znajomości Konstytucji RP tam znajdziesz: kto w Polsce jest władny uchwalać przepisy prawne - stanowić prawo. Zalecam również pogłębić swoją znajomość "klauzuli szarych zwanych również niedozwolonymi zawartymi w kc".Jak również prawomocnych orzeczeń sądowych z zakresu prawa konsumenckiego. Po zgłębieniu tej wiedzy tajemnej odkryjesz, że w świetle polskiego prawa: regulamin/ owh - to nic innego jak umowa cywilno- prawna zawarta pomiędzy przedsiębiorcą a konsumentem, dlatego też regulują ją przepisy prawa cywilnego, a w szczególności te które określają relacje pomiędzy usługobiorcą - czytaj konsumentem, a usługodawcą- czytaj BB ubi czy inny stwór. Życzę przyjemnej lektury.

  9. #279
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Ztagar Zobacz posta
    Jak widze większość nie zadała sobie trudu przeczytanie OWH które zaakceptowało przy rejestracji w Settlers Online. Dlatego nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania. Ja poświęciłem 10 minut mojego cennego czasu i przeczytałem i wiem że wykorzystywanie bugów w grze jast niedozwolone i dlatego moge takich ludzi nazywać oszustami bo nimi są.
    Ztagar, błąd był na testowym, wielokrotnie zgłaszany, więc w wersji evetnowej był już naprawiony i nie był błędem. Jeśli założysz że wszystko co wchodzi do gry po wcześniejszym zgłaszaniu błędów jest dalej błędem to w sumie każdy może być oszustem, bo w każdej chwili BB może zmienić zdanie i napisać że coś jest błędem pomimo zgłaszania że nie działa i funkcjonowania w grze przez jakiś czas. To bardzo wygodna polityka bo zawsze można zmusić graczy do zakupu klejnotów w ten sposób, bo sobie wymyślą że pół roku temu był błąd i za tanio kupiłeś premuim albo gienka i to był błąd którego nie miałeś prawa wykorzystać i teraz oddawaj.

  10. #280
    Osadnik Awatar kaśkownik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez christo123 Zobacz posta
    Tam odpowiadają, a u nas kasują niewygodne posty.

    no właśnie widzę, że pokasowali małe co nieco....tylko to nie bajka z Kubusiem Puchatkiem,,,,MY nie jesteśmy Maleństwem a BB nie jest naszą mamą Kangurzycą

Zamknięty wątek
Strona 28 z 88 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 38 78 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.