Zamknięty wątek
Strona 80 z 88 PierwszyPierwszy ... 30 70 78 79 80 81 82 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #791
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ciekawe tylko, gdzie był przez cały tydzień
    może na szkoleniu w centrali (w końcu mamy sytuację kryzysową)

  2. #792
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jesli ktos wzial 7 magazynow, powinni kazac oddac 4, bo jak ci co wzieli mniej moga zostawic to nie sa to zasady fair play. BB oszukuje.

  3. #793
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zdecydowanie nie jest fair play gdy każą oddawać to co się nie należy.
    Większość graczy nie załapała się na ani jeden magazyn, gdyby oszust mógł zatrzymać magazyny a oni nie dostali by nic to byłoby fair play.
    I nie mówcie, że powinni dostać "wyrównanie" bo to nie była promocja tylko bug.

  4. #794
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cos ucichła sprawa z magazynami. Pewnie w grze też tak sie to skonczy.

  5. #795
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Kolonia
    Sprawa nie jest taka prosta.

    Po pierwsze BB po raz kolejny pokazało że nie slucha graczy / dział kontroli nie wprowadza poprawek - poswiecilismy swoj czas na testowym by znalezc bledy i znowu nic dobrego z tego nie wyszlo. Znowu marnuja nasz czas.
    Czesc osob probowala argumentowac, ze skoro ten blad nie zostal naprawiony to powinnismy to traktowac jako dzialanie zamierzone. Nie do konca sie z tym zgodze, obawiam sie ze dla niektorych jest to proba wytlumaczenia sie przed soba a dla innych jest to efekt zmeczenia nieudolna polityka jakosci jaka prowadzi BB. Wedlug mnie ma to charakter takiego malego bojkotu - nie oddam bo nie, bo zescie napsuli juz wystarczajaco. Byly tez glosy w tym watku mowiace o tym ze ostatnimi czasy "zadoscuczynienie" za bledy jest coraz mniej warte a bledy coraz wieksze. Musze sie z tym niestety zgodzic.
    Po drugie BB twierdzac ze dziala w mysl sprawiedliwosci tak na prawde wprowadza niesprawiedliwosc - jezeli dodatkowe magazyny powstaly w wyniku bledu to wszystkim powinny byc usuniete. BB natomiast wprowadza 2 grupy graczy - jednym pozwala zachowac dodatkowe magazyny a innym nie. Musze tu uzyc mocnych slow - jest to skrajna glupota.

    Czy beda usuwac magazyny z wyspy czy banowac?
    Zgaduje ze najwiecej na bledzie skorzystali najbardziej aktywni gracze. Jak BB ich zbanuje to strzeli sobie w kolano. Oczywiscie nie znamy skali bojkotu, mozna sie tylko domyslac. Jak beda usuwac bezposrednio z wyspy to tez bedzie placz. Trzeba powiedziec szczerze - tylko multikontowcy sa bezpieczni.
    Opadnieciu emocji nie pomagaja tez gracze ktorzy uzywaja slow takich jak "oszust", "zlodziej". Tylko dziecko widzi swiat czarno-bialym.

    Jestem graczem bardzo aktywnym, skorzystalem na bledzie - 8 magazynow. Sam jeszcze nie wiem czy wrzuce je do gwiazdy czy sie przylacze do bojkotu, nie wazne jakie mnie moga dosiegnac konsekwencje. Wrocilem w czwartek z urlopu, na ktorym sobie przypomnialem ze mozna zyc bez setkow. Po powrocie zobaczylem ze znowu kolejny znajomy przestal grac

    Dodam jeszcze jedno zdanie na koniec - uwazam ze BB probujac naprawic swoj blad, popelnia kolejny.

  6. #796
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja bym raczej podzielił graczy na 3 a nie 2 grupy.
    1. Osoby które nie załapały się na żaden dodatkowy magazyn.
    2. Osoby które dostały 1 lub 2 magazyny ekstra.
    3. Osoby które przekroczyły magiczną liczbę 3 magazynów.
    Najbardziej poszkodowane tak naprawdę są osoby z grupy pierwszej, nieważne jaki był powód że się nie załapały.
    Mniej te osoby z grupy drugiej, które załapały się na jeden ekstra magazyn.
    A grupa trzecia, też nie załapała się (po interwencji BB) na żaden dodatkowy magazyn?
    Ci gracze zostali ukarani przez BB za pazerstwo. W innych grach za tak ewidentne łamanie regulaminu ban bez odwołania, tu za dużo Niemców wiedziało żeby tak zrobić, więc zabierają magazyny.
    Inna rzecz - skąd gracz mógł wiedzieć że 2 magazyny ekstra to ok ale 3 to już nie i trzeba będzie oddać?

  7. #797
    GrzechuGrek
    W dobie możliwości zrobienia ROLL BACK(czyli cofnięcie postępu gry np. o 1 dzień) trzeba byk kompletnym idiotą aby w tej sytuacji pisać o jakimś "fair play" i to jeszcze względem tak niekompetentnej, nieudolnej i nieuczciwej firmy jaką jest BB.

    Zrobienie ROLL BACK'a w takiej sytuacji było i jest takim koniecznym obowiązkiem BB, jak dla ratownika medycznego zatamowanie krwotoku! To jest jedna z podstawowych rzeczy będącą fair play wobec graczy jak naprawienie buga. Tak się robi w każdej porządnej firmie prowadzącej gry mmo - a przede wszystkim się nie dopuszcza do takich sytuacji, poprawiając znane/wiadome bugi przed czasem.

    Skoro BB olało taką podstawową rzecz, to znaczy że nie powinni nawet prowadzić gier internetowych online.

    W tym przypadku, każdy, kto odda magazyny, jest frajerem, ale nie dlatego, że ja tak piszę - tylko dlatego, że właśnie BB uważa wszystkich swoich graczy za frajerów(ci, którzy mieli z nimi problem, dobrze wiedzą o czym m.in piszę) - zwłaszcza tych uczciwych.

    Bo jeśli ot tak oddacie im te ulepszone magazyny, to tylko im w ten sposób pokażecie, że mogą was do woli robić w bambuko. Bo skoro raz takie coś ujdzie im na sucho to zrobią tak i kolejny raz.... Dojdzie nawet do tego, że wyślą wszystkim graczom jakieś prezenty na PW(np. budynek) po czym za jakiś czas każą wam to oddawać, "bo się pomylili". I być może znowu każą wam kupować klejnoty. O to właśnie wam chodzi??

    Dlatego apeluję żeby NIE ODDAWAĆ magazynów ani innych rzeczy pozyskanych z buga - buga, o którym wiedzieli a nie naprawili(bo im się widocznie nie chciało). Niech to ich nauczy wreszcie kompetencji oraz szacunku do graczy. Mamy ku temu być może niepowtarzalną okazję.
    A jeśli zbanują(czyt ukarzą graczy za ich własne błędy, niekompetencję i lenistwo)? To tylko wyjdzie to większości graczy na dobre, nie mówiąc już o tym że dla wielu tylko pomoże w podjęciu decyzji o rzuceniu tej gry. Nikt chyba przy zdrowych zmysłach nie wróci z powrotem do gry mmo w której firma traktuje graczy tak jak wielu do tej pory już zauważyło.

    Swoją drogą trzeba pogratulować fantazji tudzież efektywnego odurzenia gościowi, który kilka stron wcześniej napisał o "o wielu zbanowanych graczach powracających na nowych kontach". Chyba nikt mu jeszcze nie uświadomił, jak wielu graczy(zwłaszcza starszych z dłuższym stażem w grze) do tej pory odeszło z TSO tylko z samego braku perspektyw dla rozwoju tej gry

    W sumie to właśnie o to się tak naprawdę rozchodziło przez te całe 80 stron tego wątku.

  8. #798
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Przypominam że istnieje regulamin i kultura wypowiedzi. Żeby nie było ze ktoś coś napisał bo go poniosło to daję Wam 24h na poprawienie swoich postów aby były zgodne z regulaminem. W szczególności proszę zwrócić uwagę na słowa które zostały zmienione by celowo ominąć filtr i wyrażenia uważane za wulgarne. Jeśli posty nie zostaną poprawione to polecą punkty karne, blokady pisania na forum a z tematu prawie nic nie zostanie.

    Pozdrawiam i życzę udanych poprawek
    Mod Zakrecony
    Tak jak do kultury wypowiedzi w pełni się z tobą zgodzę , to do regulaminu nie.



    http://forum.thesettlersonline.pl/th...981-Zasady-Gry
    6, Wykorzystywanie błędów (tzw. bug-using)
    Wykorzystywanie błędów w celu zyskania jakichkolwiek korzyści jest zabronione. Jeżeli udało Ci się wykryć jakiś błąd, zgłoś to do Supportu. O ile to możliwe, do zgłoszenia dołącz szczegółowy opis i screena.

    Z tym punktem się zgadzam , lecz mimo zgłaszania usterek olaliście je .

    Ale z tym ??

    2. KONTO
    2.1. Utworzenie konta.
    Korzystanie z dodatkowych funkcjonalności i opcji Usług wymaga stworzenia konta UBISOFT (dalej zwanego „Kontem”). W przypadku, gdy Użytkownik nie posiada jeszcze konta w UBISOFT, można je utworzyć tutaj http://www.ubi.com.
    Aby założyć Konto użytkownik musi dysponować adresem e-mail oraz podać prawdziwe i dokładne informacje. Użytkownik musi być także uprawniony do korzystania z Usług co, do których się zarejestrował, w szczególności spełniać kryteria wieku. Niektóre Usługi mogą wymagać stworzenia "Nazwy użytkownika" lub "awatara", które będą powiązane z Kontem Użytkownika. Nie można używać nazwy użytkownika lub awatara, która jest już wykorzystywana przez kogoś innego, która jest sprzeczna z Warunkami, lub zasadami netykiety, lub która jest obraźliwa, wulgarna, obsceniczna, zniesławiająca lub w jakikolwiek inny sposób narusza prawa osób trzecich (w szczególności, bez ograniczeń, prawa do nazwy/nazwiska i wizerunku). Za wyjątkiem sytuacji, gdy jest to wyraźnie dozwolone w ramach Usługi, Użytkownik potwierdza, iż nie powinien tworzyć kilku Kont Użytkownika, oraz że dokona zamknięcia dodatkowych Kont Użytkownika niezwłocznie po otrzymaniu żądania UBISOFT, UBISOFT rekomenduje, aby nie wykorzystywać własnego nazwiska w Nazwie użytkownika. Użytkownik wyraża zgodę na rozpowszechnianie Nazwy Użytkownika w związku z korzystaniem z Usług.
    Użytkownik nie powinien ujawniać hasła do Konta osobom trzecim. UBISOFT nigdy nie żąda ujawnienia hasła i nigdy nie będzie kontaktować się z Użytkownikiem w celu podania pytań pomocniczych do hasła (podawanych w przypadku jego zapomnienia). Korzystanie z Konta za pomocą hasła, a w szczególności zakup Usług, będzie uznawane jako korzystanie z Konta przez Użytkownika.

    A tutaj wyciąg z waszej firmy , czyli co mogę mieć i 100 kont i będzie to jak to ktoś napisał będzie to "Fair Play" bo tutaj można mieć w pip kont gry i jest to uczciwe.

    Ps. oddałem 4 magazyny i nie nie mam żalu , ale irytuje mnie jak ktoś się na regulamin powołuje a go nie przestrzega.

  9. #799
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Saruman_74 Zobacz posta
    Mam oddać 5 magazynów ? Oddam , ale żeby było wszystko Fair Play,to jeden magazyn za jedna odpowiedz:
    -kiedy PVP ?
    -kiedy wyburzanie skał ?
    -kiedy bank gildii ?
    -kiedy reorganizacja koszar ?
    -kiedy lvl 50 +

    Ps. Pewnie nie uda mi się umieścić żadnego magazynu w gwieździe :/
    - w planach
    - w przyszłości
    - w niedalekiej przyszłości
    - w planach
    - w dalekiej przyszłości

    Masz odpowiedzi, jednak będziesz musiał oddać

  10. #800
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja popieram to co pisze GrzechuGrek-nic im nie oddam...I polecam wszystkim tak zrobić...
    Jeśli mnie zbanują-trudno...Może i mam tylko (?) 43 level ale jak ma być fair play to niech tak będzie-zyskałem 4 magazyny i jestem oszustem,ktoś zdobył 3 i taka osoba jest niewinna.. Gdzie tu sens gdzie logika....
    Jest tyle gier gdzie to firma jest dla graczy a nie na odwrót...
    I wydaje mi się ze nie ma sensu już nic pisać w tym temacie bo i tak szanowne BB zrobi co zechce- wkońcu chyba czują się naszymi Panami...
    Ostatnio edytowane przez Arturo0828 ; 29.07.2014 o 19:09

Zamknięty wątek
Strona 80 z 88 PierwszyPierwszy ... 30 70 78 79 80 81 82 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.