Zamknięty wątek
Strona 33 z 88 PierwszyPierwszy ... 23 31 32 33 34 35 43 83 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #321
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    na jakiej podstawie tak twierdzisz ?
    Na podstawie metody badawczej terenowej zwanej obserwacją. Jestem użytkownikiem zarówno Windows'a jak i The Settlers Online więc mam prawo wyciągać takie wnioski nie tylko jako wieloletni użytkownik, ale również czytając fora i opinie innych. W Twoim odczuciu nie mam racji?

  2. #322
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A ja nie mam zamiaru oddac magazynow. Mieli duzo czasu zeby przetestowac event. Chca banowac prosze bardzo, tylko ze wielu graczy beda za to musieli usunac, a czy to sie bedzie im oplacalo? watpie. Ja nie mam zamiaru odpowiadac za ich bledy. Zreszta przed eventem ludzie mowili ze podostawali magazyny i grubych i raczej BB nic nie zrobilo z tym. Ich blad powinien nie wplynac na to zebysmy oddali magazyny. Bo to nie nasza wina ze sa niedouczeni!!!

  3. #323
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Jestem użytkownikiem zarówno Windows'a jak i The Settlers Online więc mam prawo wyciągać takie wnioski nie tylko jako wieloletni użytkownik, ale również czytając fora i opinie innych. W Twoim odczuciu nie mam racji?
    W moim odczuciu nie masz podstaw do oceniania tego ile bugow jest w sofcie jednej i drugiej firmy, mozesz najwyzej (tak jak w cytowanym fragmencie) ocenic ile ich sam jako uzytkownik znajdujesz. Nadal jednak Twoj poprzedni post jest nieuprawniony ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #324
    Początkujący Osadnik Awatar sadycho
    Dołączył
    10.07.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    nikt nikogo nie bedzie banowal , chyba nie sa na tyle glupi ze beda odcinac reke ktora ich karmi

  5. #325
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja tam generalnie mam wywalone. Nic nie dostałe, nic nie liczę, nic zwracać - nawet jak według nich bym miał - zwracał nie będę. BB najpierw niech weźmie może jakichś dobrych prawników w Polsce, bo póki co ma (jeśli ma) do dupy.
    1. Nie ma mowy o wyłudzeniu, ponieważ takowe ma miejsce tylko wtedy, jeżeli podstępnie się coś uzyskuje. Wykorzystanie błędu w grze nie jest podstępem, a jedynie zyskiem z głupoty/niedouczenia/pierdołowatości programistów i całego BB oddział Polska.
    2. Rzucanie oskarżeń w wiadomościach do użytkowników, że coś wyłudzili, to naruszanie dobrego imienia gracza, co podlega pod pewne paragrafy.
    3. Banowanie też podlega pod paragrafy - niezależnie od tego, co jest w regulaminie, ponieważ wszyscy tutaj gramy prywatnie i blokowanie dostępu za nic (lub za błędy dostawcy usługi) ewidentnie narusza prawa konsumenta.
    4. Zgłaszać się do UOKiK można zawsze. Na miejscu wszystkich graczy, którzy takie pogróżki dostali od BB wysłałbym pismo e-mailem do UOKiK z podaniem faktów - zgłaszany błąd na serwerze testowym, zero reakcji na to BB, błąd na początku eventu, powtórka z głupoty na koniec eventu i dodatkowo kilkadziesiąt screenów jak to BB olewa nasze zgłoszenia (niektóre błędy już rok - w moim przypadku - wiszą nierozwiązane) a od nas - graczy - wymaga uczciwości (swoją drogą nikt nieuczciwy nie był, bo BB nie bardzo jest w stanie wykazać, że poniosło jakiekolwiek straty finansowe).
    NIE DAWAĆ SIĘ ĆWOKOM - kto chce pomocy pisać
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 26.07.2014 o 14:26

  6. #326
    Osadnik Awatar Saruman_74
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    ponad 300 postów i dalej ZERO reakcji ze strony BB
    Teromort napisz przynajmniej posta w stylu : dzień dobry lub miłej soboty życzę

  7. #327
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Saruman_74 Zobacz posta
    ponad 300 postów i dalej ZERO reakcji ze strony BB
    Teromort napisz przynajmniej posta w stylu : dzień dobry lub miłej soboty życzę

    Przekazal co mial przekazac i jak to kazdy BB ma graczy wiadome gdzie

  8. #328
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Kolejna nieodpowiednia osoba na ważnym stanowisko.
    Standardowo komunikacja leży.

  9. #329
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    weekend maja ... do poniedziałku napewno nikt nie odpisze

  10. #330
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez papa-xx Zobacz posta
    weekend maja ... do poniedziałku napewno nikt nie odpisze
    Taaa to sobie wyobrazcie jak support bedzie zaspamowany przez weekend
    To odpisza w 2015

Zamknięty wątek
Strona 33 z 88 PierwszyPierwszy ... 23 31 32 33 34 35 43 83 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.