Zamknięty wątek
Strona 41 z 88 PierwszyPierwszy ... 31 39 40 41 42 43 51 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #401
    grim_reaper
    Cytat Zamieszczone przez nosiekleeds Zobacz posta
    przeczytaj sobie regulamin na temat korzystania z bugów i pomysl
    moze bym sie tym przejal gdyby nie fakt ze i oni byli przed tym bugiem ostrzegani , skoro jednak puscili to w obieg to zrobili to celowo i dla mnie to juz nie byl bug

  2. #402
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie wspomne ze grubasy wyslane przed koncem eventu mialy przyniesc jeszcze ewentowe znajdki i piłki i co z tym przynieśli ?

  3. #403
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    z tego co wiem to te wiadomości są błędnie nadane bo to wygląda jak by każdy do siebie wysyłał a nie od BeBe

  4. #404
    grim_reaper
    Dokladnie , calkiem niedawno tez mialem problem z koszarami , kilkanascie godzin na "skunksie" i po wejsciu do gru - DOOPA , wojska brak , napisalem do suportu i nawet nie dostalem nawet 1 dnia premium ktore mialem odpalone . Tym sie nie przejmuja . Wazne jest tylko znalezienie winnego w tej sytuacji i niestety nie sa to technicy ktorzy nie naprawili bledu , czy choc wysililiby sie na napisanie ostrzezenia , winni oczywiscie jestesmy tylko MY GRACZE.

  5. #405
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja akurat nie skorzystalem z tego bledu ale nie przeszkadza mi to ze inni z niego skorzystali bo gdybym mial mozliwosc zrobilbym dokladnie tak samo jak oczywiscie 101% grajacych dla mnie zasada fair play to taka ze kazdy odpowiada za swoje wlasne bledy i jak dla mnie wszyscy co dostali ta wiadomosc powinni ja zdrowo olac zostawic magazyny na wyspie i niech was banuja w koncu to oni beda stratni a nie wy bo na pewno permanentnego bana nie dostaniecie w dodatku bledy byly zglaszane i nic z nimi nie zrobiono wiec skoro mozna zabrac teraz magazyny to mozna bylo naprawic ten blad z test serva i tyle w koncu za cos ci wszyscy programisci i inni fachowcy w BB biora pieniadze niech ich podlicza za bledy

  6. #406
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Osoby które wykorzystały bug powinny ponieść konsekwencje tego i powinny się cieszyć, że mają tylko zwrócić magazyny a nie dostają bana. W każdej grze wykorzystywanie bugów jest karalne, a tutaj płacz "DLACZEGO!!!" OMG

  7. #407
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przypomina mi się pewna gra online (podobnie jak settlers należąca do Niemieckego właściciela) w którą grałem przeszło 2 lata, zacząłem jakoś 5 miesięcy po odpaleniu serwerów . Na początku wszystko fajnie, widać było zainteresowanie ze strony Administracji,wprowadzali pomysły ,robili konkursy , ale gra na po dobę settlers , toczyła się od eventu do eventu , bardzo podobnie , Wielkanoc , Halloween , Boże Narodzenie , i jakieś inne poboczne . Gracze z czołówki podczas eventu wydawali kosmiczne sumy na naboje(tu klejnoty) można było mniej więcej policzyć ile to było po zajmowanych miejscach i zdobytych punktach . Ci co byli w czołówce (tam były rankingi )wydawali ok od 2.000 do 5 .000 pln a najlepsi powyżej 10.000 pln -tak realnej kasy, Później wprowadzili kilka nowych serverów żeby jeszcze wyciągnąć kasy . W pewnym momencie zrezygnował główny Administrator Polskiego Servera , od tamtego momentu gra przez rok działała bo działała nic się nie działo , evety były owszem, atakować się było nadal można, wszystkie funkcje poza komunikacją z supportem działały odpowiednio chyba że napisałeś po niemiecku , ale i tak raczej liczyć na nic nie mogłeś bo to nie była ciągle ich wina , pewnego pięknego dnia jakiś miesiąc po evencie dali pw do wszystkich że niestety zamykają polskie severy dnia (juz nie pamiętam dokładnie ), że kto chce może zacząć od nowa na niemieckich lub innych pozostałych serwerach , lub podali jakis link do innej gry niemieckiej i tak się stało szybki koniec , żadnego przepraszam , żadnego oddawania kasy. Więc nie chcę krakać ale z mojej perspektywy wygląda to bardzo podobnie co robi teraz BB , kompletna olewka, tylko klejnoty , eventy , same błędy i nigdy przecież z ich winy . do tego odszedł xxar którego wizerunek znamy , być może chciał się usunąć , żeby go nie winić za koszmarne traktowanie graczy na Pl serwerach . Aha nie napisałem o jaką grę mi wcześniej chodziło "supersoldier" kto grał ten może coś na ten temat jeszcze powiedzieć
    Pozdrawiam .

  8. #408
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Nie rozumiem ludzi którzy wykorzystali buga i teraz płaczą. Bug to bug, wykorzystywanie go jest karalne, a tylko "idioci" używają go ze świadomością że firma o nim wie. Już samo to oznacza że bug będzie śledzony i osoby wykorzystujące go poniosą konsekwencje. Ale nie polaczki, u nas to firmy są złe, a osoby wykorzystujące bugi nie.

  9. #409
    Osadnik Awatar Archax
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Słoneczny Gród
    żałosne, to postanowienie administracji jest śmieszne, niby czemu osoba która ukradła 3 magazyny ma ich nie oddawać? a niby czemu klikał żeby więcej dostać? żeby se poklikać BB nie ośmieszajcie się, i czemu te osoby nie dostaną bana? nie mówię że wszyscy ale Ci co nabrali 6+ to już celowo wykorzystywali bug by się wzbogacić co w więszkości gier online jest karane automatycznie perma banem. dalej o tych co dostali 3 i mniej, z tego wynika że uczciwi gracze którzy dostali 1 magazyn są karani a gracze którzy dostali 2/3 są te kilka magazynów do przodu. kolejna sprawa, czy wy zatrudniacie programistów czy kretynów? jak można nie naprawić tak poważnego błędu mimo że był on wykryty na testowym, co programiści byli zajęci tworzeniem nowych opcji do kupienia za klejki? polecam sprzedawać lvle.
    moim zdaniem wszyscy powinni oddać magazyny tak by został im 1, (albo wszystkim dać tyle magazynów bu łącznie otrzymali 3 a Ci co miali 4+ tyle musza oddać by zostały im 3) a CI co nabrali ich naprawdę dużo dać bany

  10. #410
    grim_reaper
    Cytat Zamieszczone przez xBeex Zobacz posta
    Osoby które wykorzystały bug powinny ponieść konsekwencje tego i powinny się cieszyć, że mają tylko zwrócić magazyny a nie dostają bana. W każdej grze wykorzystywanie bugów jest karalne, a tutaj płacz "DLACZEGO!!!" OMG
    Bug to byl na testowym i to wielokrotnie zglaszany . Skoro sie takie bledy wprowadza na normalne serwery to i na skutki nie trzeba czekac . Gracze wykorzystali to co powinno byc naprawione . Pograj troszke i potem sie wypowiadaj.

Zamknięty wątek
Strona 41 z 88 PierwszyPierwszy ... 31 39 40 41 42 43 51 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.